Tájékoztatjuk a csapatvezetőket, hogy Galgavidék az I/A Herczeg Oszkár csoportban visszalép.
 
GALGAVIDÉK EDDIGI PONTJAI TÖRLÉSRE KERÜLNEK.
 
A bajnokságban Galgavidék további ellenfelei szabadnaposak lesznek, így:
  • február 10-én Biatorbágy
  • február 24-én Dunaharaszti
  • március 31-én Visegrád
  • április 28-án Alag
  • május 19-én Sziegtszentmiklós
lesz szabadnapos.

Legtöbb versenyzőt indító csapatok:

  Nagykáta Veresegyház Galgavidék
1.versenynap 12 9 5
2.versenynap 15 11 3
3.versenynap 14 9 15
4.versenynap 13 16 1
5.versenynap 16 27 0
Összesen 70 72 24

Egyéni eredmények:

40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny  1. korcsoport          
Szervező(k) : Pest Megyei Sakkszövetség            
                   
Sz Név   Klub 1.ford 2.ford 3.ford 4.ford 5.ford Össz
1 Farkas Sara F Dunaharaszti 4 6 6 7 7 30
2 Nemeth Laura F Nagykáta 5 3,5 3,5 5 6 23
3 Balazsi Bence   Telki 5 5 4 - 5 19
4 Toth  Fanni F Nagykáta 4 4 4 4 - 16
5 Virág Levente   Dunakeszi - - 4 4 5 13
6 Lenart Kinga F Veres 1 2 3 3 3,5 12,5
7 Balazs Szabina F Budapest - 7 5,5 - - 12,5
8 Rottek Lilla F Veres - 3 3 3 3 12
9 Kajari Kornel   Galgavidék 3,5 4 4,5 - - 12
10 Edes Laszlo   Nagykáta - 3 3 - 3,5 9,5
11 Nagy Robert   Dunaharaszti 3 - 5 - - 8
12 Mutier Luca F Galgavidék - 4 4 - - 8
13 Borhi-Bodocs Botond   Nagykáta - - - 3,5 4 7,5
14 Benedicty Andras   Telki - 3,5 - 4 - 7,5
15 Szilagyi Zsombor   Galgavidék 3 - 4,5 - - 7,5
16 Toth Vince   Galgavidék 3,5 - 4 - - 7,5
17 Szarvas Máté   Nagykáta - - - 3 4 7
18 Csatlós Tamás   Veres - - - 3 4 7
19 Czibula István   Ócsa 7 - - - - 7
20 Fekete Tamás   Veres - - - 3 3,5 6,5
21 Baltas Boglarka   Veres 3 - - - 3,5 6,5
22 Kása Barnabás   Budapest - - - 6 - 6
23 Varga-Molnár Dávid   Veres - - - 4 - 4
24 Vass Tamás   Hajdúböszörmény 4 - - - - 4
25 Kakas Hunor Sándor   Veres - - - - 3,5 3,5
26 Karosi Lilla F Veres - - - - 3,5 3,5
27 Balazs Nandor   Homoktövis Ált.Isk - - 3,5 - - 3,5
28 Molnar Laszlo Levente   Szolnok 3 - - - - 3
29 Zsigar Gyula   Nagykáta - 3 - - - 3
30 Toth Tamas   Galgavidék - - 3 - - 3
31 Kardos Szabolcs   Veres - - - - 2,5 2,5
32 Kopacz Dénes Koppány   Veres - - - - 2,5 2,5
33 Vámi Kincső F Veres - - - - 2,5 2,5
34 Deme-Mayer Benett   Galgavidék - - 2,5 - - 2,5
35 Cserháti Simon   Veres - - - 2 - 2
36 Galambos Balint   Galgavidék - - 2 - - 2
37 Varga Zoltán   Veres - - - - 1,5 1,5
38 Szabó Alexander   Veres - - - 1,5 - 1,5
39 Chmelik Ádám Pál   Veres - - - - 1 1
40 Raffai Kristóf   Veres - - - - 1 1
41 Visnyovszky Sara F Veres - 1 - - - 1
42 Lukacs Mate   Galgavidék - - 1 - - 1
43 Polatschek Réka F Jászfényszaru - - 0 - - 0

 

40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny 2. korcsoport            
Szervező(k) : Pest Megyei Sakkszövetség            
                     
Sz Név   ÉLŐ Klub 1.ford 2.ford 3.ford 4.ford 5.ford Össz
1 Szarvas Nora F 0 Nagykáta 5 4,5 6 6 6,5 28
2 Boszormenyi Gergo   0 Nagykáta 5 6 5,5 4 6 26,5
3 Torocsik Ferenc   0 Veres Református 4 4,5 5,5 5,5 4 23,5
4 Hernadi Almos   0 Nagykáta 4 4 4 5 5 22
5 Olajos Anna F 0 Nagykáta 4 4 4 4 4,5 20,5
6 Kenyo Zsofia F 1101 Nagykáta 4,5 5,5 4 - 5 19
7 Nagy Botond Arpad   0 Budajenő 3 4 4 4 4 19
8 Lenart Dorka F 0 Veres 5 4 3 4 3 19
9 Balazs Sztella Anna F 1170 Budapest 5,5 5,5 5 - - 16
10 Ferenczi Attila   0 Nagykáta 4 4 - 4 4 16
11 Dezso Edmond     Szada 3 - 4,5 4 4 15,5
12 Palinkas Gergely   0 Veres 3 3,5 3,5 - 4 14
13 Nagy Darinka F 0 Veres 2,5 4 2 - 4 12,5
14 Kmett Kristof   0 Galgavidék 3 3 3 3 - 12
15 Geszler Adam   0 Óbuda - 6 - 6 - 12
16 Gyocsi Tifani F 0 Veres 2,5 2 0,5 3 3 11
17 Horvath Kende   0 Benkő István Ref Ált.Isk. 4 4 2,5 - - 10,5
18 Szalkai Kinga Nikoletta F 0 Veres 1,5 1 0,5 3 3 9
19 Nagy Benedek   0 Budajenő - 4 4 - - 8
20 Szilagyi Akos     Galgavidék 3 - 4 - - 7
21 Szovati Milan   0 Veres 3 3,5 - - - 6,5
22 Golya Mate     Néri Szt.Fülöp Ált.Isk - - 2,5 - 4 6,5
23 Balazsi Zoltan     Telki 3,5 - - - 3 6,5
24 Zsimrik Zsombor   1376 Kecskemét 6 - - - - 6
25 Posta Hanna F   Veres - - - 3 3 6
26 Czibula István     Ócsa - - - 5,5 - 5,5
27 Mesterházy Zsombor     Veres - - - 2 3,5 5,5
28 Ferku Donat     Kisvárda 5 - - - - 5
29 Toth G.Brigitta F   Galgavidék - - 5 - - 5
30 Boros Denes   0 Veres - 2 2 - - 4
31 Gergely Panna F   Veres - - - 2 2 4
32 Hegyvári Péter     Veres - - - - 3,5 3,5
33 Zahorecz Kornél     Dunakeszi - - - 3 - 3
34 Ádám Kristóf     Dunakeszi - - - 3 - 3
35 Nagy Levente     Galgavidék - - 3 - - 3
36 Janvari Benedek     Veres - - 3 - - 3
37 Daka Kolos     Veres - - - 2 1 3
38 Molnar Lili F   Szolnok 2,5 - - - - 2,5
39 Telek Antal     Göd 2,5 - - - - 2,5
40 Marozsan Tamas   0 Veres - 2 - - - 2
41 Daka Hunor     Veres - - - - 2 2
42 Holes Bence     Veres - - - - 2 2
43 Csiszár Dalma F   Veres - - - 1 0 1
44 Kosovits Milan     Galgavidék - - - - - 0
45 Visnyovszki Adam   0 Veres 0 0 - - - 0

 

40. Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny 3-4 korcsoport                       
                       
Rk. Name   Gr Rtg Club/City 1.f 2.f 3.f 4.f 5.f Össz
1 Besenyi Daniel    3 1565 Nagykáta 6 5,5 4 6 6,5 28
2 Zolyomi Levente    4 0 Boldog 6,5 7 5 3,5 5 27
3 Aczel-Szabo Csongor    3 1165 Kecskemét 5,5 6 5 6 4 26,5
4 Turbucz Timea  F 3 0 Nagykáta 2,5 5 4 1 3 15,5
5 Kiss Levente   3 0 Nagykáta 4 - 5,5 - 5 14,5
6 Boszormenyi Daniel    4 0 Nagykáta - 3 3,5 3 3 12,5
7 Toth Lili  F 4 1274 Nagykáta - 6 - 4,5 - 10,5
8 Jando Anna F 3 0 Nagykáta 2 - 3 - 4,5 9,5
9 Edes Gergely Istvan    3 0 Nagykáta - 1 3,5 - 3 7,5
10 Makay Mark Janos    3 1291 Sárkány - 7,5 - - - 7,5
11 Megyeri Martin   4 1318 Budapest - - 6 - - 6
12 Balazs Lena  F 4 0 Jászfényszaru - 1 2 0 2 5
13 Turbucz András   3 0 Dunakeszi - - - 3 2 5
14 Varga Ádám Benedek   4   Veres - - - - 4 4
15 Szilagyi Dora F 3   Galgavidék - - 4 - - 4
16 Puskas Peter    3 0 Óbuda - 3 - - - 3
17 Fekete Zalan   4 1231 Galgavidék - - 3 - - 3
18 Polatschek Peter   4   Jászfényszaru - - 3 - - 3
19 Fekete Gitta F 3   Galgavidék - - 3 - - 3
20 Racz Bendeguz Mate   3 1065 Dunaharaszti 1,5 - - - - 1,5
21 Polatschek Dominik   3   Jászfényszaru - - 1,5 - - 1,5
22 Nagy Roland   3 0 Veres - - - 1 - 1
23 Bakos Mate   3 0 Göd 0 - - - - 0
Tájékoztatjuk a csapatvezetőket, hogy Galgavidék az I/A Herczeg Oszkár csoportban visszalép.
A bajnokságban Galgavidék további ellenfelei szabadnaposak lesznek, így:
  • február 10-én Biatorbágy
  • február 24-én Dunaharaszti
  • március 31-én Visegrád
  • április 28-án Alag
  • május 19-én Sziegtszentmiklós
lesz szabadnapos.