2022. március 19. szombat Fót

csapat 3-4 korcsoport lány

Továbbjutók:

  1. Nagykáta Váci Mihály ÁI (RtgAvg:1264, TB1: 12 / TB2: 10)
Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 Pts. Games RtgAvg
1   Szarvas Nora 1723 HUN 17004187   1 1 1 1 4,0 4 1000
2   Kenyo Zsofia 1068 HUN 17000041   1 1 1 1 4,0 4 1000
3   Nemeth Laura 0 HUN 17004195   1 1 1 1 4,0 4 1000
  2. Veresegyház A (RtgAvg:1000, TB1: 6,5 / TB2: 7)
Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 Pts. Games RtgAvg
1   Nagy Darinka Dóra 0 HUN   1   1 0 1 3,0 4 1181
2   Gyócsi Tifani 0 HUN   0   1 0 0 1,0 4 1017
3   Karosi Lilla 0 HUN   1   1 0 ½ 2,5 4 1000

csapat 3-4 korcsoport fiú 

Továbbjutók:

  1. Dunakeszi Kőrösi (RtgAvg:1000, TB1: 18,5 / TB2: 13)
Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1   Erdos Csongor Mihaly 0 HUN 17016088 1   ½ 1 ½ ½ 0 3,5 6 1044
2   Schmidt Botond 0 HUN   1   1 1 ½ 1 1 5,5 6 1027
3   Raboczki Gellert Matyas 0 HUN 17015979 1   1 1 1 1 1 6,0 6 1000
4   Komlóssi Kristóf 0 HUN   1   0 1 0 1 ½ 3,5 6 1000
  2. Telki Pipacsvirág (RtgAvg:1108, TB1: 18 / TB2: 12)
Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1   Moczar Sebestyen 1266 HUN 794546 0 1 ½   1 0 0 2,5 6 1000
2   Siba Gergo 1164 HUN 799971 1 1 0   1 1 1 5,0 6 1000
3   Gyorffy Akos 0 HUN 799963 1 1 0   1 1 1 5,0 6 1000
4   Rogács Sámuel 0 HUN   1 1       1   3,0 3 1000
5   Balogh Zeteny 0 HUN 17008557     1   1   ½ 2,5 3 1000

csapat 5-6 korcsoport lány 

Továbbjutó:

Aszód EGA
Toth-Gaspar Brigitta
Lenart Dorka
Fekete Gitta

csapat 5-6 korcsoport fiú

Továbbjutók:

 1. Vác Boronkay (RtgAvg:1318, TB1: 9 / TB2: 6)
Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 Pts. Games RtgAvg
1   Fecske Csaba 1567 HUN 795119 1 0 0 1,0 3 1521
2   Prohaszka Gyula Imre 1415 HUN 768677 1 1 1 3,0 3 1226
3   Godri Daniel 1290 HUN 17013062 1 1 1 3,0 3 1000
4   Varga Zoltán Kázmér 0 HUN   0   1 1,0 2 1000
5   Hártó Bálint 0 HUN     1   1,0 1 1000
  2. Gödöllői Török Ignác Gimnázium (RtgAvg:1287, TB1: 8 / TB2: 4)
Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 Pts. Games RtgAvg
1   Boros Krisztian Levente 1641 HUN 17014360 1 1 1 3,0 3 1497
2   Papp Lorinc 1508 HUN 17015561 1 1 0 2,0 3 1195
3   Haaz Gabor Istvan 0 HUN 17017173 1 1 0 2,0 3 1097
4   Nagy Botond 0 HUN   1 0   1,0 2 1000
5   Barabás Péter Sándor 0 HUN       0 0,0 1 1000



2022. március 6.

Tóth György Szuper csoport

Hoschek László 1. osztály

A Hoschek László 1. osztály bajnoksága véget ért.

A végeredmény (büntetőpontok beszámítását követően):

Rk. Team 1 2 3 4 5 6 7 8 TB1 TB2 TB3
1 Dunaharaszti * 9 9 8 54 12 0
2 Vác * 5 8 37,5 9 0
3 Törökbálint 1 * 6 6 7 7 36 10 0
4 Szob 1 4 * 7 5 35,5 7 0
5 Szigetbecse 4 3 * 7 7 33,5 6 0
6 Göd 5 3 3 * 6 7 32 7 2
7 Gyömrő 2 5 4 * 31 5 0
8 Aszód 2 3 3 3 * 20,5 0 0

Tábladíj:

No.   Name Rtg Team Pts. Games % Bo.
1   Neszmenyi Zoltan 1935 Dunaharaszti 6,5 7 92,9 2
2   Feher Laszlo 2058 Dunaharaszti 6,0 7 85,7 1
3   Nemeth Laszlo 2000 Aszód 5,5 7 78,6 2

1. helyezett kupát, 2-3. helyezett oklevelet kap.

 

2022. március 05. szombat

Továbbjutók:

1-2 korcsoport lány:
Telki Pipacsvirág A

Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 Pts. Games RtgAvg
1   Krizer Zsófia Ágnes 0 HUN     1 1 0 1 3,0 4 1000
2   Baranics Borka 0 HUN     1 1 1 1 4,0 4 1000
3   Ferenczi Zsófia 0 HUN     0 1 1 + 3,0 4 1000

Veresegyház Fabriczius B

Bo.   Name Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 Pts. Games RtgAvg
1   Gyócsi Lívia Mia 0 HUN   1   1 1 1 4,0 4 1000
2   Kincses Dorka 0 HUN   1   1 0 0 2,0 4 1000
3   Birta Zsófia 0 HUN   0   + 0 0 1,0 4 1000

1-2 korcsoport fiú:

Telki Pipacsvirág A

Bo.   Name Rtg RtgI FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1   Varga Marcell Gabor 0 0 HUN 17008530 0 1 1 1 0 1 1 5,0 7 1105
2   Liu Qili 0 0 HUN   0 1 1 1 1 1 1 6,0 7 1000
3   Szita Bendegúz 0 0 HUN   1 1 1 1 1 1 1 7,0 7 1000
4   Bergmann-Kiszely Bende 0 0 HUN   1 + 1 1 1 ½ 1 6,5 7 1000


Érdligeti Általános Iskola

Bo.   Name Rtg RtgI FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 Pts. Games RtgAvg
1   Kiss Inez 1483 1483 HUN 17004306 1 1 1 1 1 ½ 1 6,5 7 1036
2   Kiss Ruben 0 0 HUN   1 1 ½ 1 1 1 1 6,5 7 1000
3   Kiss Villo 0 0 HUN 17015421 0 1 1 0 1 1 1 5,0 7 1000
4   Veres Sándor 0 0 HUN   0 1     1 1 0 3,0 5 1000
5   Kirilla Zalán Csaba 0 0 HUN       0 0       0,0 2 1000

A döntő megnyitóján részt vett Szabó László a Magyar Sakkszövetség Elnöke.

Diákolimpia megyei döntők versenykiírás olvasható ezen a linken

Figyelem, a listák csak esténként frissülnek!!!!!!

Eredmények: 2022. március 5. szombat

csapat 1-2 korcsoport lány

csapat 1-2 korcsoport fiú 

2022. március 19. szombat (A nevezők listája a nevezési felület karbantartása miatt március 7-én frissül)

csapat 3-4 korcsoport lány

csapat 3-4 korcsoport fiú 

csapat 5-6 korcsoport lány 

csapat 5-6 korcsoport fiú