Diákolimpia megyei döntők versenykiírás olvasható ezen a linken

Figyelem, a listák csak esténként frissülnek!!!!!!

Eredmények: 2022. március 5. szombat

csapat 1-2 korcsoport lány

csapat 1-2 korcsoport fiú 

2022. március 19. szombat (A nevezők listája a nevezési felület karbantartása miatt március 7-én frissül)

csapat 3-4 korcsoport lány

csapat 3-4 korcsoport fiú 

csapat 5-6 korcsoport lány 

csapat 5-6 korcsoport fiú

2022. február 26-i döntők eredményei/továbbjutói:

3. korcsoport amatőr lány

Továbbjutók:

1   Meszaros Julia HUN 0 Szentendrei Református Gimnázium
2   Nemeth Laura HUN 0 Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta

3. korcsoport amatőr fiú

1   Papp Bence HUN 0 Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általáno
2   Czibula Istvan HUN 0 Ócsai Halászy Károly Általános Isko

3. korcsoport versenyző fiú

1   Berla Zoltan Mate HUN 1424 Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általáno
2   Farkas Viktor Maxim HUN 1259 Budakalász Kalászb Suli
3   Erdos Csongor Mihaly HUN 0 Dunakeszi Kőrösi

4. korcsoport amatőr lány 

1 Bartal Fruzsina   HUN 0 Szada Székely Bertalan Általános Is
2 Lénárt Dorka   HUN 0 Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

4. korcsoport amatőr fiú 

1   Mlinkó Béla András HUN 0 Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium
2   Grossmann Márk HUN 0 Szentendre Dunakanyar Általános Isk

4. korcsoport versenyző fiú 

1 Nagy Levente HUN 1294 Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
2 Benko Csanad Botond HUN 1264 Monor József Attila Gimnázium és Kö
3 Dezso Edmond Bence HUN 1364 Szadai Székely Bertalan Általános I

5. korcsoport amatőr lány

Fekete Gitta HUN Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

5. korcsoport amatőr fiú 

1 Papp Lőrinc HUN 0 Gödöllői Török Ignác Gimnázium
2 Haaz Gábor István HUN 0 Gödöllői Török Ignác Gimnázium

5. korcsoport versenyző fiú

1 1 FM Fule Simon HUN 2304 Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
2 2   Szikszai Bertalan HUN 2064 Budaörs Bleyer Jakab Német Nemzetis
  3   Nagy Botond HUN 1526 Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium

6. korcsoport amatőr lány: Nem volt nevező

6. korcsoport amatőr fiú 

1 Fecske Csaba HUN 1567 Váci SZC Boronkay György Műszaki Te
2 Varga Zoltán Kázmér HUN 0 Váci SZC Boronkay

6. korcsoport versenyző fiú 

1 Virag Balint HUN 2088 Vác Piarista Gimnázium és Kollégium
2 Pervai Laszlo HUN 2025 Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gi
3 Baski Barnabas HUN 2219 Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium

Visegrád erősorrendje a Herczeg Oszkár 1/a csoportban megváltozott.