Gyömrő erősorrendje megváltozott. Kérünk minden csapatvezetőt, hogy az új erősorrendi ívet használja!

1-2 korcsoport fiúk:

1 Nagykáta A Váczi Mihály Általános Iskola
2 Szentendre A Dunakanyar Általános Iskola

1-2 korcsoport lányok:

1 Érdligeti Általános Iskola
2 Pécel Szent Erzsébet Katolikus Általános

3-4 korcsoport fiúk:

Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanít
Aszódi Evangélikus Gimnázium, Általános  

3-4 korcsoport lányok:

Aszódi Evangélikus Gimnázium, Általános
Veresegyház Fabriczius József Általános  

5-6 korcsoport fiúk:

1 Szentendre Ferences Gimnázium
2 Budakeszi Nagy Sándor József Gimnázium

Minden csapatnak sikeres szereplést kívánunk az országos döntőben!

Eddigi nevezések 2020.01.30:

I-II korcsoport:

III-IV. korcsoport:

V-VI. korcsoport

Tájékoztatjuk a nevezőket és kísérőket, hogy a verseny helyszínén 13.00 óráig BÜFÉ üzemel.

Tájékoztatjuk a nevezőket a csapat összeállításával kapcsolatban, hogy a sakkjáték versenyszabályzata 19.§. alapján:
Az erősorrend íven az alacsonyabb FIDE értékszámú versenyző csak akkor előzhet meg magasabb értékszámút, ha kettejük között az értékszám különbség a nem haladja meg a 150- et, Az értékszámmal nem rendelkező játékosokat („nulla értékszámosokat), az 1000 FIDE értékszám alatti versenyzők után sorolhatók be, a 150-es szabály mellőzésével.

3. korcsoport fiú amatőr

1

10

 

Persanyi Balint

HUN

0

Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két

7,0

26,0

28,0

2

11

 

Tar Vendel

HUN

0

Szentendre Izbégi Általános Iskola

6,0

28,0

23,0

 

3. korcsoport fiú versenyző

1

1

 

Szikszai Bertalan

HUN

2043

Budaörs Bleyer Jakab Német Nemzetis

4,0

6,0

10,0

2

2

 

Nagy Botond

HUN

1296

Érdi VörösmartyMihály Gimnázium

3,0

7,0

8,0

3

4

 

Benko Csanad Botond

HUN

1205

Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Isk

1,5

8,5

5,5

 

  1. korcsoport lány amatőr

1

7

 

Toth-Gaspar Brigitta

HUN

0

Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

5,5

15,5

22,5

2

6

 

Szedlak Kata

HUN

0

Diósdi Eötvös József Német Nemzetis

4,0

17,0

20,0

 

3. korcsoport lány versenyző

1

1

 

Kenyo Zsofia

HUN

1068

Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta

 

4. korcsoport fiú amatőr

1

3

 

Kerényi Márk Maxim

HUN

0

Pomázi Mátyás Király Általános Isko

6,0

23,5

23,0

2

8

 

Vida Áron Pál

HUN

0

Budaörsi 1. számú Általános Iskola

5,0

26,5

20,0

 

4. korcsoport fiú versenyző

1

1

 

Fule Simon

HUN

2268

Cegléd Szent Kereszt Katolikus Álta

4,5

10,5

13,0

 

2

 

Pervai Laszlo

HUN

1947

Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gi

4,5

10,5

13,0

3

4

 

Barsi Botond

HUN

1795

Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér

2,5

12,5

10,5

 

4. korcsoport lány amatőr

1

1

 

Tóth Anna Krisztina

HUN

0

Veresegyház Fabriczius József Álta

 

4. korcsoport lány versenyző

1

 

Juhasz Anna

791563

HUN

1169

Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két

 

5. korcsoport fiú amatőr

1

2

 

Katona Benedek

HUN

0

Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

1,0

2,0

3,0

2

1

 

Fehér Zénó Árpád

HUN

0

Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

1,0

2,0

2,0

 

5. korcsoport fiú versenyző

1

2

 

Baski Barnabas

HUN

2072

Dabasi Táncsics MIhály Gimnázium

4,0

11,0

12,5

2

1

 

Virag Balint

HUN

2082

Vác Piarista Gimnázium és Kollégium

3,0

12,0

11,0

3

3

 

Gabula Adam

HUN

1730

Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázi

3,0

12,0

10,0

 

6. korcsoport fiú amatőr

1

2

 

Kiss Csongor

HUN

0

0

Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázi

2,0

1,0

5,0

2

1

 

Frey Bence

HUN

0

0

Budakeszi Nagy Sándor József Gimnáz

1,0

2,0

1,0

 

6. korcsoport fiú versenyző

1

1

FM

Kokeny Norbert Adrian

HUN

2300

Dunaharaszti Baktay Ervin Gimnázium

5,0

10,0

15,0

2

4

 

Juhasz Balazs

HUN

1611

Budakeszi Nagy Sándor József Gimnáz

3,5

11,5

12,5

3

2

 

Juhasz Adam

HUN

1878

Budakeszi Nagy Sándor József Gimnáz

3,0

12,0

8,0

 

6. korcsoport lány amatőr

1

1

 

Darabont Eszter

HUN

0

Gödöllői Református Líceum Gimnáziu

 

6. korcsoport lány versenyző

1

 

Kovacs Judit

769215

HUN

2023

Szentendre Ferenczes Gimnázium

 

Minden továbbjutónak sok sikert kívánunk az országos döntőben!

2020. január 26. vasárnap Tóth György Észak és Hoschek László Dél eredményei:

Tóth György csoport

Hoschek László csoport

A Hoschek László csoportban a Gyömrő-Érd mérkőzésen Gyömrő csapatában a 10. táblán olyan játékos szerepelt, aki a csapat erősorrendjén nem található meg, ezért a 10. táblán kontumáltan Érd játékosa nyert.

A Herczeg Oszkár 1/a csoportban a 2. fordulóból elmaradt Szigetszentmiklós-Szentendre mérkőzést ezen a napon pótolták. Az egyéni eredmények a FIDE elszámolásba nem számítanak bele.

Eredmények megtekinthetők itt:

http://chess-results.com/tnr471322.aspx?lan=1&art=3&rd=2

 

Eddigi nevezések:

I-II korcsoport:

V-VI. korcsoport

Tájékoztatjuk a nevezőket és kísérőket, hogy a verseny helyszínén 13.00 óráig BÜFÉ üzemel.

Tájékoztatjuk a nevezőket a csapat összeállításával kapcsolatban, hogy a sakkjáték versenyszabályzata 19.§. alapján:
Az erősorrend íven az alacsonyabb FIDE értékszámú versenyző csak akkor előzhet meg magasabb értékszámút, ha kettejük között az értékszám különbség a nem haladja meg a 150- et, Az értékszámmal nem rendelkező játékosokat („nulla értékszámosokat), az 1000 FIDE értékszám alatti versenyzők után sorolhatók be, a 150-es szabály mellőzésével.