1-2 korcsoport fiúk:

1 Nagykáta A Váczi Mihály Általános Iskola
2 Szentendre A Dunakanyar Általános Iskola

1-2 korcsoport lányok:

1 Érdligeti Általános Iskola
2 Pécel Szent Erzsébet Katolikus Általános

3-4 korcsoport fiúk:

Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanít
Aszódi Evangélikus Gimnázium, Általános  

3-4 korcsoport lányok:

Aszódi Evangélikus Gimnázium, Általános
Veresegyház Fabriczius József Általános  

5-6 korcsoport fiúk:

1 Szentendre Ferences Gimnázium
2 Budakeszi Nagy Sándor József Gimnázium

Minden csapatnak sikeres szereplést kívánunk az országos döntőben!

3. korcsoport fiú amatőr

1

10

 

Persanyi Balint

HUN

0

Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két

7,0

26,0

28,0

2

11

 

Tar Vendel

HUN

0

Szentendre Izbégi Általános Iskola

6,0

28,0

23,0

 

3. korcsoport fiú versenyző

1

1

 

Szikszai Bertalan

HUN

2043

Budaörs Bleyer Jakab Német Nemzetis

4,0

6,0

10,0

2

2

 

Nagy Botond

HUN

1296

Érdi VörösmartyMihály Gimnázium

3,0

7,0

8,0

3

4

 

Benko Csanad Botond

HUN

1205

Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Isk

1,5

8,5

5,5

 

  1. korcsoport lány amatőr

1

7

 

Toth-Gaspar Brigitta

HUN

0

Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

5,5

15,5

22,5

2

6

 

Szedlak Kata

HUN

0

Diósdi Eötvös József Német Nemzetis

4,0

17,0

20,0

 

3. korcsoport lány versenyző

1

1

 

Kenyo Zsofia

HUN

1068

Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta

 

4. korcsoport fiú amatőr

1

3

 

Kerényi Márk Maxim

HUN

0

Pomázi Mátyás Király Általános Isko

6,0

23,5

23,0

2

8

 

Vida Áron Pál

HUN

0

Budaörsi 1. számú Általános Iskola

5,0

26,5

20,0

 

4. korcsoport fiú versenyző

1

1

 

Fule Simon

HUN

2268

Cegléd Szent Kereszt Katolikus Álta

4,5

10,5

13,0

 

2

 

Pervai Laszlo

HUN

1947

Gödöllő Premontrei Szent Norbert Gi

4,5

10,5

13,0

3

4

 

Barsi Botond

HUN

1795

Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér

2,5

12,5

10,5

 

4. korcsoport lány amatőr

1

1

 

Tóth Anna Krisztina

HUN

0

Veresegyház Fabriczius József Álta

 

4. korcsoport lány versenyző

1

 

Juhasz Anna

791563

HUN

1169

Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két

 

5. korcsoport fiú amatőr

1

2

 

Katona Benedek

HUN

0

Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

1,0

2,0

3,0

2

1

 

Fehér Zénó Árpád

HUN

0

Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium

1,0

2,0

2,0

 

5. korcsoport fiú versenyző

1

2

 

Baski Barnabas

HUN

2072

Dabasi Táncsics MIhály Gimnázium

4,0

11,0

12,5

2

1

 

Virag Balint

HUN

2082

Vác Piarista Gimnázium és Kollégium

3,0

12,0

11,0

3

3

 

Gabula Adam

HUN

1730

Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázi

3,0

12,0

10,0

 

6. korcsoport fiú amatőr

1

2

 

Kiss Csongor

HUN

0

0

Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázi

2,0

1,0

5,0

2

1

 

Frey Bence

HUN

0

0

Budakeszi Nagy Sándor József Gimnáz

1,0

2,0

1,0

 

6. korcsoport fiú versenyző

1

1

FM

Kokeny Norbert Adrian

HUN

2300

Dunaharaszti Baktay Ervin Gimnázium

5,0

10,0

15,0

2

4

 

Juhasz Balazs

HUN

1611

Budakeszi Nagy Sándor József Gimnáz

3,5

11,5

12,5

3

2

 

Juhasz Adam

HUN

1878

Budakeszi Nagy Sándor József Gimnáz

3,0

12,0

8,0

 

6. korcsoport lány amatőr

1

1

 

Darabont Eszter

HUN

0

Gödöllői Református Líceum Gimnáziu

 

6. korcsoport lány versenyző

1

 

Kovacs Judit

769215

HUN

2023

Szentendre Ferenczes Gimnázium

 

Minden továbbjutónak sok sikert kívánunk az országos döntőben!

Eddigi nevezések:

I-II korcsoport:

V-VI. korcsoport

Tájékoztatjuk a nevezőket és kísérőket, hogy a verseny helyszínén 13.00 óráig BÜFÉ üzemel.

Tájékoztatjuk a nevezőket a csapat összeállításával kapcsolatban, hogy a sakkjáték versenyszabályzata 19.§. alapján:
Az erősorrend íven az alacsonyabb FIDE értékszámú versenyző csak akkor előzhet meg magasabb értékszámút, ha kettejük között az értékszám különbség a nem haladja meg a 150- et, Az értékszámmal nem rendelkező játékosokat („nulla értékszámosokat), az 1000 FIDE értékszám alatti versenyzők után sorolhatók be, a 150-es szabály mellőzésével.

Eddigi nevezések 2020.01.30:

I-II korcsoport:

III-IV. korcsoport:

V-VI. korcsoport

Tájékoztatjuk a nevezőket és kísérőket, hogy a verseny helyszínén 13.00 óráig BÜFÉ üzemel.

Tájékoztatjuk a nevezőket a csapat összeállításával kapcsolatban, hogy a sakkjáték versenyszabályzata 19.§. alapján:
Az erősorrend íven az alacsonyabb FIDE értékszámú versenyző csak akkor előzhet meg magasabb értékszámút, ha kettejük között az értékszám különbség a nem haladja meg a 150- et, Az értékszámmal nem rendelkező játékosokat („nulla értékszámosokat), az 1000 FIDE értékszám alatti versenyzők után sorolhatók be, a 150-es szabály mellőzésével.

1. korcsoport fiú

1. korcsoport lány

2. korcsoport fiú

2. korcsoport lány

Továbbjutók az országos döntőbe:
1. korcsoport fiú:

1 42   Varga Marcell Gábor HUN 0 Telki Pipacsvirág Magyar-Angol Két 6,0 32,0 23,5
2 30   Nagy Róbert HUN 0 Dunaharaszti II. Rákóczi ferenc Ált 6,0 28,5 21,0
3 31   Pénzes Balázs HUN 0 Alsónémedi Széchenyi István Általán 6,0 27,0 24,0

1. korcsoport lány:

1 6   Farkas Sára HUN 0 Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Ál 7,0 29,5 28,0
2 10   Kiss Inez HUN 0 Érdligeti Általános Iskola 6,0 29,5 23,0
3 1   Ács Nóra HUN 0 Farmos Matolcsy Miklós Általános Is 5,0 28,5 20,0

2. korcsoport fiú:

1 23   Nagy Levente HUN 0 Érdligeti Általános Iskola 6,0 32,0 27,0
2 10   Grossman Márk HUN 0 Szentendre Dunakanyar Általános Isk 6,0 32,0 23,0
3 6   Czibula István HUN 0 Ócsai Halászy Károly Általános Isko 6,0 31,0 26,0

2. korcsoport lány:

1 16   Szarvas Nóra Orsolya HUN 0 Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta 7,0 26,5 28,0
2 19   Tóth Lili HUN 0 Nagykáta Váci Mihály Katolikus Álta 6,0 29,0 24,0
3 2   Ádám Vivien HUN 0 Biatorbágy Ritsmann Pál Német Nemze 5,0 29,0 21,0

Gratulálunk a továbbjutóknak és kívánjuk, hogy sok sikerrel képviseljék megyénket az országos döntőn!

FIGYELEM! DIÁKOLIMPIA

  1. A verseny célja
  • Az utánpótlás nevelés, a kiválasztás lehetőségeinek bővítése.
    · A sakk sportág iskolai népszerűsítése.
    · Korcsoportonként és nemenként eldönteni a tanév országos diákolimpia döntőjén való részvételi lehetőség eldöntése
  1. A verseny rendezője: Pest Megyei Sakkszövetség 2120 Dunakeszi, Hunyadi u.26.
  2. A versenyek helyszíne, időpontja:

1-2. korcsoport egyéni:        2020. január 11 szombat 10.00
3-6. korcsoport egyéni:        2020. január 25. szombat 10.00
Csapat:                                    2020. február 1. szombat 10.00

Helyszín:     Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
                     2170 Aszód, Régész út 34.
                     web: www.egaaszod.hu

Országos döntők időpontja:

       amatőr 3-6 korcsoport:                                           2020. április 3-5.
       Csapatverseny:                                                         2020. április 9-11.

1-2 korcsoport, és 3-6 értékszámos:      2020. május 1-3             
Helyszín még nem ismert, miután információval rendelkezünk róla honlapunkon közzétesszük!

Bővebben: 2019/2020. TANÉVI SAKK DIÁKOLIMPIA PEST MEGYEI DÖNTŐ VERSENYKIÍRÁS

FIGYELEM! 

A DIÁKOLIMPIA DÖNTŐJÉN CSAK AZ VEHET RÉSZT, AKI REGISZTRÁL A MAGYAR DIÁKSPORT SZÖVETSÉG NEVEZÉSI RENDSZERÉBEN. HELYSZÍNI NEVEZÉSRE NINCS LEHETŐSÉG!

Eddigi nevezések:

1.korcsoport:      lány        fiú

2.korcsoport:      lány        fiú

3.kcs. amatőr:    lány        fiú

3.kcs versenyző:              fiú

4.kcs amatőr:                  fiú

4.kcs versenyző:              fiú

5.kcs amatőr:                  fiú

5.kcs versenyző:              fiú

6.kcs amatőr:      lány

6.kcs. versenyző  lány      fiú

DIÁKOLIMPIA VERSENYKIÍRÁSA

  1. A verseny célja
  • Az utánpótlás nevelés, a kiválasztás lehetőségeinek bővítése.
    · A sakk sportág iskolai népszerűsítése.
    · Korcsoportonként és nemenként eldönteni a tanév országos diákolimpia döntőjén való részvételi lehetőség eldöntése
  1. A verseny rendezője: Pest Megyei Sakkszövetség 2120 Dunakeszi, Hunyadi u.26.
  2. A versenyek helyszíne, időpontja:

1-2. korcsoport egyéni:        2020. január 11 szombat 10.00
3-6. korcsoport egyéni:        2020. január 25. szombat 10.00
Csapat:                                    2020. február 1. szombat 10.00

Helyszín:     Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
                     2170 Aszód, Régész út 34.
                     web: www.egaaszod.hu

Országos döntők időpontja:

       amatőr 3-6 korcsoport:                                           2020. április 3-5.
       Csapatverseny:                                                         2020. április 9-11.

1-2 korcsoport, és 3-6 értékszámos:      2020. május 1-3             
Helyszín még nem ismert, miután információval rendelkezünk róla honlapunkon közzétesszük!

Bővebben: DIÁKOLIMPIA PEST MEGYEI DÖNTŐ

FIGYELEM! 

A DIÁKOLIMPIA DÖNTŐJÉN CSAK AZ VEHET RÉSZT, AKI REGISZTRÁL A MAGYAR DIÁKSPORT SZÖVETSÉG NEVEZÉSI RENDSZERÉBEN. HELYSZÍNI NEVEZÉSRE NINCS LEHETŐSÉG!

Eddigi nevezések:

 

3.kcs. amatőr:    lány        fiú

3.kcs versenyző: lány        fiú

4.kcs amatőr:      lány       fiú

4.kcs versenyző:  lány     fiú

5.kcs amatőr:                  fiú

5.kcs versenyző:              fiú

6.kcs amatőr:      lány      fiú

6.kcs. versenyző  lány      fiú

DIÁKOLIMPIA VERSENYKIÍRÁSA

  1. A verseny célja
  • Az utánpótlás nevelés, a kiválasztás lehetőségeinek bővítése.
    · A sakk sportág iskolai népszerűsítése.
    · Korcsoportonként és nemenként eldönteni a tanév országos diákolimpia döntőjén való részvételi lehetőség eldöntése
  1. A verseny rendezője: Pest Megyei Sakkszövetség 2120 Dunakeszi, Hunyadi u.26.
  2. A versenyek helyszíne, időpontja:

1-2. korcsoport egyéni:        2020. január 11 szombat 10.00
3-6. korcsoport egyéni:        2020. január 25. szombat 10.00
Csapat:                                    2020. február 1. szombat 10.00

Helyszín:     Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
                     2170 Aszód, Régész út 34.
                     web: www.egaaszod.hu

Országos döntők időpontja:

       amatőr 3-6 korcsoport:                                           2020. április 3-5.
       Csapatverseny:                                                         2020. április 9-11.

1-2 korcsoport, és 3-6 értékszámos:      2020. május 1-3             
Helyszín még nem ismert, miután információval rendelkezünk róla honlapunkon közzétesszük!

Bővebben: DIÁKOLIMPIA PEST MEGYEI DÖNTŐ 3-6 korcsoport

2019. április 5 és 7 között került megrendezésre Miskolcon a Rendészeti Szakközépiskolában a 2018/2019. évi egyéni diákolimpia országos döntője. Megyénk versenyzői által elért eredmények:

Amatőrök

1. korcsoport

Lányok:

6. Kis Inez Érdliget

7. Farkas Sára Dunaharaszti

14. Tóth Fanni Nagykáta

Fiúk:

22. Czibula István Ócsa

25. Pénzes Balázs Alsónémedi

 

2. korcsoport

Lányok:

17. Tóth G. Brigitta Aszód

19. Olajos Anna Nagykáta

Fiúk:

9. Törőcsik Ferenc Veresegyház

26. Salaczki Marcell Gáspár Törökbálint

 

3. korcsoport

Lányok:

7. Mikus Miléna Nagykáta

10. Szilágyi Dóra Tura

23. Jandó Anna Nagykáta

Fiúk:

2. Persányi Bálint Telki

7. Siba Gergő Telki

 

4. korcsoport

Lányok

3. Vásárhelyi-Faragó Dóra Nagykőrös

Fiúk:

6. Lauber Kolos Gödöllő

12. Varga Ádám Benedek Veresegyház

 

5. korcsoport

Lányok

5. Darabont Eszter Gödöllő

Fiúk:

8. Várhegyi Ábel Dunaharaszti

18. Pálinkó Vince Ócsa

 

6. korcsoport

Fiúk:

14. Frey Bence Budakeszi


Értékszámos:

1. korcsoport

Fiúk:

8. Berla Zoltán Máté GYömrő

 

2. korcsoport

Lányok:

4. Tóth Lili Nagykáta

5. Szarvas Nóra Nagykáta

12. Kenyó Zsófia Nagykáta

Fiúk:

23. Nagy Levente Érdliget

26. Böszörményi Gergő Nagykáta

 

3. korcsoport

Lányok

20. Juhász Anna Telki

Fiúk:

9. Szikszai Berci Budaörs

12. Besenyi Dániel Nagykáta

 

4. korcsoport

Fiúk:

9. Gyenes Máté Dániel Vác

23. Baski Barnabás Dabas

 

5. korcsoport

Lányok:

2. Kovács Judit Szentendre

Fiúk:

2. Kökény Norbert Dunaharaszti

24. Fekete László Pilisvörösvár

 

6. korcsoport

Lányok:

6. Rajkó Zsuzsanna Aszód

Fiúk:

10. Juhász Ádám Budakeszi