A 3. forduló utáni összesített állás korcsoportonként:

1. korcsoport

No. Name sex Club/City 1. játéknap 2. játéknap 3. játéknap 4. játéknap 5. játéknap Összesen
1 Mile Benjamin Janos   TFSE 6,5 6,5 6,5     19,5
2 Orosz Tímea w Telki 4 4,5 7     15,5
3 Raboczki Vendel Richard   Dunakeszi 6,5 4,5 4     15
4 Varga Marcell   Bajnok Sakkiskola 4 4,5 5     13,5
5 Kézér Bálint   Bajnok Sakkiskola 3 3,5 4     10,5
6 Sikos Hanna w Nagykáta   4 6     10
7 Czibula Daniel   Dunaharaszti 4 3 3     10
8 Balla Vécsei Zita w Telki   3 5     8
9 Futó Lajos   Veresegyház 3 3,5 1,5     8
10 Turcsányi Bence   Telki 3   3     6
11 Kardos Andras   VIADUKT SE   5,5       5,5
12 Ulviczki Ádám   TFSE     5     5
13 Cser Mátyás   Sakkmatyi     4,5     4,5
14 Tóth Sebestyén   Sakkmatyi     4     4
15 Bata Bianka w Nagykáta     3,5     3,5
16 Tényi Laura w Nagykáta     3,5     3,5
17 Virág Szabolcs   Dunakeszi   2 1,5     3,5
18 Kardos Hanna w Veresegyház   2,5 1     3,5
19 Krizer Lídia w Telki 0,5 2 1     3,5
20 Nyilas Hanga w Veresegyház   0 1     1
21 Gothárd-Wilk Artúr   Veresegyház 0,5         0,5
22 Bari Márk   Gazdagrét Óvoda     0     0

2. korcsoport lány

No. Name Rtg Club/City 1. játéknap 2.játéknap 3.játéknap 4. játéknap 5.játéknap Összesen
1 Horvath Karolina 1183 Vác 6,5 6,5 5     18
2 Drajkó Dóra 0 Balassagyarmat 5 5,5 5     15,5
3 Farkas Roza 1114 Dunaharaszti 4,5 4 5     13,5
4 Székely Panna 0 Óbuda 5 4 4     13
5 Csányi Nóra 0 Bajnok Sakkiskola 4,5 4 3     11,5
6 Horváth Adél 0 Óbuda   5,5 5,5     11
7 Szabó Hanna 0 Óbuda 4 4 3     11
8 Kovács Flóra 0 Telki 4 3,5 3     10,5
9 Krizer Zsófia 0 Telki 2,5 3,5 4     10
10 Guba Dorottya Eszter 0 Óbuda 5,5   4     9,5
11 Pető Kira Melitta 0 Bajnok Sakkiskola 3 3,5 3     9,5
12 Ferenczi Zsófia 0 Telki 5 2,5 1     8,5
13 Orosz Hajnalka 0 Telki 3 2 3     8
14 Baranics Borka 0 Telki 3,5   4     7,5
15 Medvegy Mária 0 TFSE 4         4
16 Vadkerti Anna 0 Nagykáta     3,5     3,5
17 Kincses Anna 0 Óbuda   3,5 0     3,5
18 Kárpáti Regina 0 Veresegyház   3       3
19 Lázár Dóra 0 Veresegyház   1       1
20 Gothárd-Wilk Dorottya  0 Veresegyház 1         1

2. korcsoport fiú

 

Rk. Name Club/City 1. játéknap 2. játéknap 3. játéknap 4. játéknap 5. játéknap Összesen
1 Szita Bendeguz  Telki 4 6 5,5     15,5
2 Szász Tamás  DAM Szentendre 5 5 5     15
3 Wancsakovszky Zalán  Telki 4 4 5     13
4 Liu Qili Telki 5   6     11
5 Hogyinszki Marcell  Dunakeszi 3 5 3     11
6 Bebesi Botond  Veresegyház 3 3 3,5     9,5
7 Bergmann-Kiszely Kende  Telki 3 3,5 3     9,5
8 Kardkovács Lehel Csaba  Telki 3 3,5 3     9,5
9 Harangi János Kistarcsa 4,5   4,5     9
10 Balogh Szabolcs  Pomáz   5 4     9
11 Vaszily András  Telki 2 3 4     9
12 Müncz Bálint András  Veresegyház 2 3 3,5     8,5
13 Harsányi Bálint  Veresegyház 3 3 2,5     8,5
14 Kaibás Kornél  Veresegyház   4 3,5     7,5
15 Illés Nándor  Óbuda 3,5 4       7,5
16 Kardos Levente  VIADUKT SE   6       6
17 Tenyei Ádám  Veresegyház 2,5 3       5,5
18 Kalácska Gábor  Veresegyház 3,5 2       5,5
19 Nagy Ábel Óbuda     5     5
20 Velkei Olivér Balázs DAM Szentendre     4     4
21 Bosnyák Szabolcs  Veresegyház 2 2       4
22 Pászti Lehel Bajnok Sakkiskola     3,5     3,5
23 Vincze Noel  Telki   3       3
24 Hoffmann Lénárd Veresegyház     2,5     2,5
25 Lévai Ádám Veresegyház     2,5     2,5
26 Ábrahám Levente Veresegyház 2,5         2,5
27 Farkas István Nándor Óbuda 2,5         2,5
28 Kósik Benjámin Gergő Veresegyház     2     2
29 Juha Dániel  Veresegyház   2       2
30 Rankó Hunor Veresegyház     1,5     1,5

3-4 korcsoport lány

Rk. Name Gr Club/City 1. játéknap 2. játéknap 3. játéknap 4. játéknap 5. játéknap Összesen
1 Szilagyi Dora  3 Bajnok Sakkiskola 4,5 3 6,5     14
2 Kincses Emma  3 Óbuda 4 4 4,5     12,5
3 Szabó Dóra  3 Óbuda 3 3 3,5     9,5
4 Lenart Dorka  4 Aszód EGA 3 2 4     9
5 Farkas Sara  3 Dunaharaszti 4 5       9
6 Lenart Kinga  3 Gödöllő 2 2 2,5     6,5
7 Gyócsi Livia Mia  3 Veresegyház 2 3 1     6
8 Nagy Kamilla  3 Óbuda 3 3       6
9 Pálinszki Alíz  3 Óbuda 2 3       5
10 Vadkerti Bori 3 Meritum Szeged     4,5     4,5
11 Sztrinkai Réka 4 Óbuda     4     4
12 Tóth Lara 4 Aszód EGA     4     4
13 Mészáros Júlia 3 Barcza 4         4
14 Lázár Ada  3 Veresegyház   2       2
15 Dézsi Anna Dalma 4 Budapest      1     1
16 Cserhalmi Nóra 3 Telki 1         1

3-4 korcsoport fiú

Rk. Name Gr Club/City 1. játéknap 2. játéknap 3. játéknap 4. játéknap 5. játéknap Összesen
1 Raboczki Gellert Matyas  3 Dunakeszi 5,5 5 5     15,5
2 Dezso Edmond Bence  4 Gödöllő 4,5 5 5     14,5
3 Czibula Istvan  3 Dunaharaszti 5 4,5 4,5     14
4 Nagy Vilmos  4 Dunakeszi 5,5 4 4,5     14
5 Barna Kristof  4 Vác 3,5 5,5 4     13
6 Lauko Zalan  3 Óbudai Sakkiskola  4 4,5 4     12,5
7 Penzes Balazs  3 Dunaharaszti 3,5 4 4,5     12
8 Szabo Bence  3 Bajnok Sakkiskola 4 4 4     12
9 Seres Barnabás 3 Óbuda 6   5     11
10 Morvai Zente Péter  3 Fót Garay János Ált. Iskola 3,5 4 3,5     11
11 Bebesi Bálint  3 Veresegyház 2,5 4 4     10,5
12 Illes Andras  4 Óbuda 5 5       10
13 Szollosi Balazs  3 Bajnok Sakkkiskola   5 4,5     9,5
14 Morvai Várkony Albert  4 Fót Garay János Ált. Iskola 3 3 3     9
15 Bergmann-Kiszely Bende  3 Telki 3 2,5 2,5     8
16 Vincze Máté  3 Telki   4 3,5     7,5
17 Vadkerti Vince 4 Meritum Szeged     7     7
18 Rogacs Samu  3 Telki   3 3,5     6,5
19 Virág Levente 3 Dunakeszi 3,5   3     6,5
20 Nagy Róbert 3 Dunaharaszti 3   3     6
21 Kardos Levente 3 Viadukt Biatorbágy     5     5
22 Várkonyi Norman  3 Dunaharaszti   2 2,5     4,5
23 Pomázi Máté 4 Telki 4,5         4,5
24 Ivanyi Noel  3 Bajnok Sakkiskola   4       4
25 Csordás Zoltán 3 Budapest Harrer P.Á.I.     3,5     3,5
26 Gál-Szijártó Balázs 3 Óbuda     3,5     3,5
27 Kardos András 3 Viadukt Biatorbágy     3,5     3,5
28 Homoki Péter Ábel 4 Aszód EGA     3     3
29 Pál Levente 3 Veresegyház     3     3
30 Szakály Márton 4 Atkár     3     3
31 Dénes Dávid 3 Csillaghegy Ált.Isk. 3         3
32 Busch Péter 3 Óbuda     2     2
33 Goz Marcell 4 Aszód EGA     2     2
34 Szilágyi Zsombor 3 Aszód EGA     2     2
35 Szabó Mátyás Árpád  3 Telki   2       2
36 Berta Olivér 3 Dunaharaszti     1     1