A Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny összesített állása az 5 forduló után:

Pest megyei ifjúsági sakkverseny 1. korcsoport összesítés
No. Név Nem Klub 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Rabóczki Gellért Mátyás   Dunakeszi Kőrös 3 5 4,5 6 6,5   25
2 Hegedűs Zsombor   Nagykáta 5 4 4 6,5 5,5   25
3 Balázs Nándor   Budapest   4 5 5 5   19
4 Szőllősi Balázs   Bajnok Sakkiskola   4,5 4,5 5 5   19
5 Szántai Ákos   Nagykáta   4 4 4 5,5   17,5
6 Farkas Róza w Dunaharaszti 3 5 4,5   5   17,5
7 Édes László Sándor   Jászberényi Sakk Kö   4 5 4,5 4   17,5
8 Borhi-Bodócs Botond   Nagykáta 5 5   4,5     14,5
9 Erdős Csongor   Dunakeszi Kőrös   4,5 4 5     13,5
10 Hegedűs Nándor   Dunaharaszti MTK   4,5 5 4     13,5
11 Solti Marcell   Bajnok Sakkiskola   3,5   5 4,5   13
12 Szabó Bence   Bajnok Sakkiskola     4,5 3,5 4   12
13 Hinkelmann  Norbert   Bajnok Sakkiskola   4 4 4     12
14 Vass Tamas   Hajdúböszörményi Sakk Egyesület   6 6       12
15 Fodor Laura w PÉCEL, SZEKAIO   2,5 3 3 3   11,5
16 Varga Lilla w Veresegyház   3 3 2 3   11
17 Mizsei Dorka w Jászberényi Sakk Kö     3 3 4   10
18 Bebesi Bálint   Veresegyház   3,5 3,5 3     10
19 Holes Zsombor   Veresegyház 1 3,5 3,5 2     10
20 Pál Levente   Veresegyház       4,5 4   8,5
21 Komlóssi Kristóf   Dunakeszi Kőrös   4   4     8
22 Muhari Kornél   Bajnok Sakkiskola   4     3,5   7,5
23 Kincses Dorka w Veresegyház     2,5 2,5 2,5   7,5
24 Grósz Csenge w Jászberényi Sakk Kö       3 4   7
25 Ledniczki Noémi w Nagykáta       3 4   7
26 Gonye Laszlo Balint   Baptista Sakkiskola     7       7
27 Szeremi Dániel   Bajnoksakk Iskola Egyesület   4 3       7
28 Tímár Máté   TFSE   7         7
29 Fehér Botond   HÜSI 7           7
30 Édes Dániel   Nagykáta       3 3,5   6,5
31 Reszegi Bence   Veresegyház   2,5   4     6,5
32 Lőrincz Nimród   Veresegyház   3 3,5       6,5
33 Szarvas Máté   Nagykáta 3 3         6
34 Almási Krisztián   Veresegyház   2 3,5       5,5
35 Novák Balázs   Jászberényi Sakk Kö         5   5
36 Szécsi Vince   Nagykáta       2,5 2,5   5
37 Kármán Dávid   Nagykáta       3 2   5
38 Ács Nóra w Nagykáta       5     5
39 Gubódi Áron   Veresegyház     2 3     5
40 Farkas Maxim   TFSE   5         5
41 Sessler Dávid   Veresegyház   2     2,5   4,5
42 Nagy Róbert       4,5         4,5
43 Birta Zsófia w Veresegyház   1,5     2,5   4
44 Halmos Csenge w Veresegyház     2 2     4
45 Kuhinkó Brúnó   Szabó Krisztián Sakkiskola 4           4
46 Salát Boldizsár   Sirály Életmód SE 4           4
47 Gyurgyik Dominik   Jászberényi Sakk Kö         3,5   3,5
48 Vincze Lili Anna w Veresegyház     0,5 0,5 2,5   3,5
49 Ács Ádám   Nagykáta       3,5     3,5
50 Richter Orsolya w Veresegyház     1,5 2     3,5
51 Pethő-Gilián Miklós   Dunakeszi   3,5         3,5
52 Száraz Csaba   Bajnok Sakkiskola   3,5         3,5
53 László Dániel   Veresegyház         3   3
54 Torma Tibor   Jászberényi Sakk Kö         3   3
55 Palócz Levente   Jászberényi Sakk Kö         3   3
56 Borbás Hunor   Jászberényi Sakk Kö     3       3
57 Kalotai Péter   Veresegyház     3       3
58 Rigó Milán   Nagykáta     3       3
59 Sári  Kristóf   Veresegyház     3       3
60 Baumgartner Zsolt   Bajnok Sakkiskola   3         3
61 Polonkai Ádám László   Veresegyház   3         3
62 Szebenyi-Kis Dominik   Bajnok Sakkiskola   3         3
63 Kovács Ajsa w Veresegyház         2,5   2,5
64 Urbán Levente   Jászberényi Sakk Kö         2,5   2,5
65 Hodosi Márton   Veresegyház       2,5     2,5
66 Bencsik Máté   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
67 Csányi Nóra w Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
68 Majoros Virág w Veresegyház   2,5         2,5
69 Drávucz Gréta w Jászalsószentgyörgy     2       2
70 Varga Bende   Bajnok Sakkiskola   2         2
71 Corseau Kincső w Veresegyház     1,5   0   1,5
72 Hajdú Hédi w Veresegyház   1,5         1,5
73 Vincze Róbert   Jászberényi Sakk Kö         1   1
74 Nagy-Király Szonja w Veresegyház       1     1

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 2. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Dezso Edmund Bence   Szada 4 4,5 6 4 6,5   25
2 Ferenczi Attila    Nagykáta 5 4 5 4 4,5   22,5
3 Torocsik Ferenc    Veresegyház Kálvin téri   5 5 5 5   20
4 Farkas Sara  w Dunaharaszti 5 5 4,5   5   19,5
5 Virág Levente    Dunakeszi 3 3 4 4 4   18
6 Balazsi Bence    Lombik SE 3,5   5 5,5 3,5   17,5
7 Szarvas Nóra w Nagykáta 6,5 6   5     17,5
8 Balázs Viktor    Budapest Homoktövis   4 4 4 5   17
9 Nemeth Laura  w Nagykáta 4 4 3,5 4,5     16
10 Fodor Tímea  w PÉCEL, SZEKAIO 5 2,5 3 3 2   15,5
11 Gyócsi Tifani  w Veresegyház 3 3,5 3 3 2   14,5
12 Hernadi Almos    Nagykáta   5 4,5   4   13,5
13 Bende Eniko Tunde  w       5 4 4   13
14 Gáspár Vince    Jászberényi Sakk Kör     3,5 5 4   12,5
15 Lénárt Kinga  w Veresegyház 2 3 3 2 2,5   12,5
16 Tar Balázs    Jászberényi Sakk Kör     4 3,5 4   11,5
17 Tóth Emese  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 4 3   11
18 Bettenbuk Regő    Dunakeszi Kőrös   3,5 3,5 4     11
19 Visnyovszky Ádám    Veresegyház   2,5 3 3,5     9
20 Gólya Máté   Néri Szt.Fülöp Ált.Isk.   3,5     5   8,5
21 Csontos Olivér Csongor    Jászberényi Sakk Kö     2 3,5 3   8,5
22 Molnár Levente   Tiszavárkony   4,5   4     8,5
23 Schmidt Botond    Dunakeszi Kőrös   4 4       8
24 Szabó Botond    Dunakeszi     4   3,5   7,5
25 Szabó Vince Dávid   Siketek Sportklubja       7     7
26 Horváth Kende   Benkő I. Ált.Isk. 4     3     7
27 Berla Zoltan Mate    ART 3F     7       7
28 Kovács Miléna  w PÉCEL, SZEKAIO   3 4       7
29 Dobák Tamás   Jászberény       3 3,5   6,5
30 Fehér Botond   HÜSI   6,5         6,5
31 Kalocsai Boglárka  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 2 0   6
32 Csatlós Tamás    Veresegyház   3 3       6
33 Péter Nimród    PÉCEL, SZEKAIO   3,5 2,5       6
34 Varga-Molnár Dávid    Veresegyház     3   2,5   5,5
35 Takács-Taksony Botond   PÉCEL, SZEKAIO   3     2,5   5,5
36 Pintér Ákos    Veresegyház     0,5 3 1,5   5
37 Baltás Borbála  w Veresegyház 3   2       5
38 Nagy Antal   TFSE   5         5
39 Ács Anna w Nagykáta       4,5     4,5
40 Bóné Milán   Nagykáta   4         4
41 Kmett Kristóf   Galgavidék 4           4
42 Palócz Regő   Jászberényi Sakk Kör         3,5   3,5
43 Sasvári Tamás   Veresegyház       3     3
44 Mesterházy Zsombor   Veresegyház       3     3
45 Nagy Botond    Budajenő     3       3
46 Molnár Áron   Veresegyház       2     2
47 Kókai Kristóf   Veresegyház       2     2
48 Juhász Zoltán   Jászberény       2     2
49 Leigl Tamara  w Veresegyház     2       2
50 Csáki László   Bajnok Sakkiskola   2         2
51 Bese Balázs   PÉCEL, SZEKAIO   2         2
52 Karosi Lilla w Veresegyház 2           2
53 Holes Bence   Veresegyház 2           2
54 Hegyvári Flóra w Veresegház       1,5     1,5
55 Erzse Anna  w Veresegyház     1,5       1,5
56 Kopacz Dénes Koppány   Veresegyház   1,5         1,5
57 Vámi Kincső w Veresegyház       0,5     0,5
58 Kinnaird Tamás   Veresegyház             0

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny  összesítés 3. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Balazs Sztella Anna  w Budapest   4,5 6,5 6 5,5   22,5
2 Balazs Szabina Zoe  w Budapest   5,5 4 6 6   21,5
3 Edes Gergely Istvan    Jászberényi Sakk Kö   4 4 5 5   18
4 Lenart Dorka  w Aszód EGA   3 3,5 4 3   13,5
5 Boros Dénes    Veresegyház   3 3 3 3   12
6 Pálinkás Gergely    Gödöllő Premontrei   3 3   4   10
7 Benko Csanad Botond   Sárkány DSE 3,5 6         9,5
8 Madár Koppány Tibor    Veresegyház   2 3   3   8
9 Salát Fülöp   Sirály DSE 4           4
10 Molnár Lili w Szolnok       3,5     3,5
11 Nagy Darinka  w Veresegyház     3,5       3,5
12 Ferenczi Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1,5 2       3,5
13 Szalkai Kinga Nikoletta w Veresegyház         3   3
14 Szeremi Attila   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
15 Tóth-Krupa Benjámin   Jászberényi Sakk Kö         2   2
16 Barócsi Ferenc   Jászberényi Sakk Kö         2   2
17 Hegyvári Péter   Veresegyház       2     2
18 Mohos Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1 1       2
19 Gyug-Sebők Lenke w PÉCEL, SZEKAIO       1     1

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 4. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Varga Ádám    Veresegyház 4,5   5,5   4,5   14,5
2 Toth Balazs Norbert    Bp Czimra Gyula Ált Isk     4,5 4,5 4   13
6 Szikra Márton   Veresegyház       4 4   8
3 Besenyi Dániel   Nagykáta   6         6
4 Kemeny Benjamin    MTK     5,5       5,5
5 Tóth Anna Krisztina w Veresegyház       4     4