Összesítés a 4. forduló után:

Pest megyei ifjúsági sakkverseny 1. korcsoport összesítés
No. Név Klub 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Hegedűs Zsombor Nagykáta 5 4 4 6,5     19,5
2 Rabóczki Gellért Mátyás Dunakeszi Kőrös 3 5 4,5 6     18,5
3 Borhi-Bodócs Botond Nagykáta 5 5   4,5     14,5
4 Balázs Nándor Budapest   4 5 5     14
5 Szőllősi Balázs Bajnok Sakkiskola   4,5 4,5 5     14
6 Erdős Csongor Dunakeszi Kőrös   4,5 4 5     13,5
7 Édes László Sándor Jászberényi Sakk Kö   4 5 4,5     13,5
8 Hegedűs Nándor Dunaharaszti MTK   4,5 5 4     13,5
9 Farkas Róza Dunaharaszti 3 5 4,5       12,5
10 Hinkelmann  Norbert Bajnok Sakkiskola   4 4 4     12
11 Szántai Ákos Nagykáta   4 4 4     12
12 Vass Tamas Hajdúböszörményi Sakk Egyesület   6 6       12
13 Bebesi Bálint Veresegyház   3,5 3,5 3     10
14 Holes Zsombor Veresegyház 1 3,5 3,5 2     10
15 Solti Marcell Bajnok Sakkiskola   3,5   5     8,5
16 Fodor Laura PÉCEL, SZEKAIO   2,5 3 3     8,5
17 Komlóssi Kristóf Dunakeszi Kőrös   4   4     8
18 Szabó Bence Bajnok Sakkiskola     4,5 3,5     8
19 Varga Lilla Veresegyház   3 3 2     8
20 Gonye Laszlo Balint Baptista Sakkiskola     7       7
21 Szeremi Dániel Bajnoksakk Iskola Egyesület   4 3       7
22 Tímár Máté TFSE   7         7
23 Fehér Botond HÜSI 7           7
24 Reszegi Bence Veresegyház   2,5   4     6,5
25 Lőrincz Nimród Veresegyház   3 3,5       6,5
26 Mizsei Dorka Jászberényi Sakk Kö     3 3     6
27 Szarvas Máté Nagykáta 3 3         6
28 Almási Krisztián Veresegyház   2 3,5       5,5
29 Ács Nóra Nagykáta       5     5
30 Gubódi Áron Veresegyház     2 3     5
31 Kincses Dorka Veresegyház     2,5 2,5     5
32 Farkas Maxim TFSE   5         5
33 Pál Levente Veresegyház       4,5     4,5
34 Nagy Róbert     4,5         4,5
35 Halmos Csenge Veresegyház     2 2     4
36 Muhari Kornél Bajnok Sakkiskola   4         4
37 Kuhinkó Brúnó Szabó Krisztián Sakkiskola 4           4
38 Salát Boldizsár Sirály Életmód SE 4           4
39 Ács Ádám Nagykáta       3,5     3,5
40 Richter Orsolya Veresegyház     1,5 2     3,5
41 Pethő-Gilián Miklós Dunakeszi   3,5         3,5
42 Száraz Csaba Bajnok Sakkiskola   3,5         3,5
43 Édes Dániel Nagykáta       3     3
44 Grósz Csenge Jászberényi Sakk Kö       3     3
45 Kármán Dávid Nagykáta       3     3
46 Ledniczki Noémi Nagykáta       3     3
47 Borbás Hunor Jászberényi Sakk Kö     3       3
48 Kalotai Péter Veresegyház     3       3
49 Rigó Milán Nagykáta     3       3
50 Sári  Kristóf Veresegyház     3       3
51 Baumgartner Zsolt Bajnok Sakkiskola   3         3
52 Polonkai Ádám László Veresegyház   3         3
53 Szebenyi-Kis Dominik Bajnok Sakkiskola   3         3
54 Hodosi Márton Veresegyház       2,5     2,5
55 Szécsi Vince Nagykáta       2,5     2,5
56 Bencsik Máté Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
57 Csányi Nóra Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
58 Majoros Virág Veresegyház   2,5         2,5
59 Drávucz Gréta Jászalsószentgyörgy     2       2
60 Sessler Dávid Veresegyház   2         2
61 Varga Bende Bajnok Sakkiskola   2         2
62 Corseau Kincső Veresegyház     1,5       1,5
63 Birta Zsófia Veresegyház   1,5         1,5
64 Hajdú Hédi Veresegyház   1,5         1,5
65 Nagy-Király Szonja Veresegyház       1     1
66 Vincze Lili Anna Veresegyház     0,5 0,5     1

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 2. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Dezso Edmund Bence   Szada 4 4,5 6 4     18,5
2 Ferenczi Attila    Nagykáta 5 4 5 4     18
3 Szarvas Nóra w Nagykáta 6,5 6   5     17,5
4 Nemeth Laura  w Nagykáta 4 4 3,5 4,5     16
5 Torocsik Ferenc    Veresegyház Kálvin téri   5 5 5     15
6 Farkas Sara  w Dunaharaszti 5 5 4,5       14,5
7 Balazsi Bence    Lombik SE 3,5   5 5,5     14
8 Virág Levente    Dunakeszi 3 3 4 4     14
9 Fodor Tímea  w PÉCEL, SZEKAIO 5 2,5 3 3     13,5
10 Gyócsi Tifani  w Veresegyház 3 3,5 3 3     12,5
11 Balázs Viktor    Budapest Homoktövis   4 4 4     12
12 Bettenbuk Regő    Dunakeszi Kőrös   3,5 3,5 4     11
13 Lénárt Kinga  w Veresegyház 2 3 3 2     10
14 Hernadi Almos    Nagykáta   5 4,5       9,5
15 Bende Eniko Tunde  w       5 4     9
16 Visnyovszky Ádám    Veresegyház   2,5 3 3,5     9
17 Gáspár Vince    Jászberényi Sakk Kör     3,5 5     8,5
18 Molnár Levente   Tiszavárkony   4,5   4     8,5
19 Tóth Emese  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 4     8
20 Schmidt Botond    Dunakeszi Kőrös   4 4       8
21 Tar Balázs    Jászberényi Sakk Kör     4 3,5     7,5
22 Szabó Vince Dávid   Siketek Sportklubja       7     7
23 Horváth Kende   Benkő I. Ált.Isk. 4     3     7
24 Berla Zoltan Mate    ART 3F     7       7
25 Kovács Miléna  w PÉCEL, SZEKAIO   3 4       7
26 Fehér Botond   HÜSI   6,5         6,5
27 Kalocsai Boglárka  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 2     6
28 Csatlós Tamás    Veresegyház   3 3       6
29 Péter Nimród    PÉCEL, SZEKAIO   3,5 2,5       6
30 Csontos Olivér Csongor    Jászberényi Sakk Kö     2 3,5     5,5
31 Baltás Borbála  w Veresegyház 3   2       5
32 Nagy Antal   TFSE   5         5
33 Ács Anna w Nagykáta       4,5     4,5
34 Szabó Botond    Dunakeszi     4       4
35 Bóné Milán   Nagykáta   4         4
36 Kmett Kristóf   Galgavidék 4           4
37 Pintér Ákos    Veresegyház     0,5 3     3,5
38 Gólya Máté   Néri Szt.Fülöp Ált.Isk.   3,5         3,5
39 Dobák Tamás   Jászberény       3     3
40 Mesterházy Zsombor   Veresegyház       3     3
41 Sasvári Tamás   Veresegyház       3     3
42 Nagy Botond    Budajenő     3       3
43 Varga-Molnár Dávid    Veresegyház     3       3
44 Takács-Taksony Botond   PÉCEL, SZEKAIO   3         3
45 Juhász Zoltán   Jászberény       2     2
46 Kókai Kristóf   Veresegyház       2     2
47 Molnár Áron   Veresegyház       2     2
48 Leigl Tamara  w Veresegyház     2       2
49 Bese Balázs   PÉCEL, SZEKAIO   2         2
50 Csáki László   Bajnok Sakkiskola   2         2
51 Holes Bence   Veresegyház 2           2
52 Karosi Lilla w Veresegyház 2           2
53 Hegyvári Flóra w Veresegház       1,5     1,5
54 Erzse Anna  w Veresegyház     1,5       1,5
55 Kopacz Dénes Koppány   Veresegyház   1,5         1,5
56 Vámi Kincső w Veresegyház       0,5     0,5
57 Kinnaird Tamás   Veresegyház             0

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny  összesítés 3. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Balazs Sztella Anna  w Budapest   4,5 6,5 6     17
2 Balazs Szabina Zoe  w Budapest   5,5 4 6     15,5
3 Edes Gergely Istvan    Jászberényi Sakk Kö   4 4 5     13
4 Lenart Dorka  w Aszód EGA   3 3,5 4     10,5
5 Benko Csanad Botond   Sárkány DSE 3,5 6         9,5
6 Boros Dénes    Veresegyház   3 3 3     9
7 Pálinkás Gergely    Gödöllő Premontrei   3 3       6
8 Madár Koppány Tibor    Veresegyház   2 3       5
9 Salát Fülöp   Sirály DSE 4           4
10 Molnár Lili w Szolnok       3,5     3,5
11 Nagy Darinka  w Veresegyház     3,5       3,5
12 Ferenczi Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1,5 2       3,5
13 Szeremi Attila   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
14 Hegyvári Péter   Veresegyház       2     2
15 Mohos Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1 1       2
16 Gyug-Sebők Lenke w PÉCEL, SZEKAIO       1     1

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 4. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Varga Ádám    Veresegyház 4,5   5,5       10
2 Toth Balazs Norbert    Bp Czirma Gyula Ált Isk     4,5 4,5     9
3 Besenyi Dániel   Nagykáta   6         6
4 Kemeny Benjamin    MTK     5,5       5,5
5 Tóth Anna Krisztina w Veresegyház       4     4
6 Szikra Márton   Veresegyház       4     4