42. Pest Megyei Sakkverseny 1. korcsoport         
No. Name Nem Club/City 1.ford 2.ford 3.ford Összesen
1 Guba Dorottya Eszter  lány Óbuda 4 4 6 14
2 Ilkó-Tóth András   Bajnok Sakkiskola 7 7   14
3 Szász Tamás    Óbuda 2 4,5 5 11,5
4 Rabóczki Vendel    Dunakeszi 3,5 4,5 3 11
5 Drajkó Dóra  lány Balassagyarmat   5,5 5 10,5
6 Farkas Roza  lány Dunaharaszti 4,5   5 9,5
7 Harangi Janos    Siketek Sport Klubja   5 4 9
8 Nagy Ábel    Óbuda 3   5 8
9 Harsányi Bálint    Veres Fabriczius   3,5 4,5 8
10 Czibula Daniel    Dunaharaszti 4   4 8
11 Kovács Flóra  lány Telki 1 3,5 3,5 8
12 Galli Nóra Ilona  lány Veres Fabriczius 0 3 3,5 6,5
13 Perecsényi Márton Attila   Janikovszky Éva Magyar- Angol Két T 6     6
14 Bebesi Botond    Veres Fabriczius   1,5 3,5 5
15 Ács Ádám    Nagykáta     4 4
16 Kispál Hunor    Vác     4 4
17 Ábrahám Levente    Veres Fabriczius     3 3
18 Králik Milán    Veres Fabriczius     3 3
19 Müncz Bálint András    Veres Fabriczius     3 3
20 Czira Balázs   Nagykáta   3   3
21 Fodor Bianka lány Dunakeszi   3   3
22 Pelhős Kornél   Veres Fabriczius   3   3
23 Smaragdlay Zente   Hüsi   3   3
24 Futó Lajos    Veres Fabriczius     2,5 2,5
25 Homoki Emma Piroska  lány Veres Fabriczius     2,5 2,5
26 Kardos Hanna  lány Veres Fabriczius   0 2 2
27 Szijgyártó Levente   Dunakeszi   2   2
28 Lantos Sámuel    Veres Fabriczius     1 1

 

42. Pest Megyei Sakkverseny 2. korcsoport         
No. Name Nem Club/City 1.ford 2.ford 3.ford Összesen
1 Szollosi Balazs    Bajnok Sakkiskola 5 5 7 17
2 Erdos Csongor Mihaly    Dunakeszi 5 5,5 4,5 15
3 Pál Levente    Veres Fabriczius 4 5 4,5 13,5
4 Raboczki Gellert Matyas    Dunakeszi 5 5,5 3 13,5
5 Szilagyi Dora  lány Bajnok Sakkiskola 7   6 13
6 Liu Qil    Telki 3 5 4,5 12,5
7 Hegedűs Zsombor   Nagykáta 6 6,5   12,5
8 Horvath Karolina  lány Vác 3 4,5 4,5 12
9 Fényes Gergő    Dunakeszi 3,5 4 4 11,5
10 Székely Panna Szandra  lány Óbuda 4 3 3,5 10,5
11 Pálinszki Alíz  lány Óbuda 3 3 4 10
12 Kincses Emma  lány Óbuda   4 5,5 9,5
13 Laukó Zalán    Óbuda   4 5 9
14 Szita Bendegúz    Telki   4 5 9
15 Valentin Gergely    Nagykovácsi   4 5 9
16 Krizer Zsófia  lány Telki 3,5 3 2,5 9
17 Mohácsi Máté    Óbuda 3,5   4 7,5
18 Ivácson Zsombor    Veres Fabriczius 1 3,5 3 7,5
19 Sessler Dávid    Veres Fabriczius 2 2,5 3 7,5
20 Baranics Borka  lány Telki 3   4 7
21 Vincze Máté    Telki   3 4 7
22 Nagy Johanna  lány Óbuda 3   3,5 6,5
23 Rafai Balázs    Óbuda 2   4 6
24 Szabó Mátyás Árpád    Telki   3 3 6
25 Ferber Domonkos    Óbuda     5 5
26 Varga Marcell    Telki     4,5 4,5
27 Márton Kristóf    Veres Fabriczius   2 2,5 4,5
28 Balázs Nándor    TFSE     4 4
29 Szabo Bence    Bajnok Sakkiskola     4 4
30 Bergmann-Kiszeli Bence   Telki   4   4
31 László Rebeka Janka lány TFSE   4   4
32 Smaraglay Gergely   Hüsi   4   4
33 Szeremi Dániel   Bajnok Sakkiskola   4   4
34 Ács Nóra  lány Nagykáta     3,5 3,5
35 Fekete Milán Benjámin    Telki     3,5 3,5
36 Kisjuhász Bálint    Lajosmizse     3,5 3,5
37 Gyócsi Mia  lány Veres Fabriczius   0,5 3 3,5
38 Ladocsi Mátyás    Veres Fabriczius   1,5 2 3,5
39 Koncz Botond    Veres Fabriczius     3 3
40 Vincze Bence    Veres Fabriczius     3 3
41 Mérész Vince   Veres Fabriczius   3   3
42 Tóth Csenge lány Veres Fabriczius   3   3
43 Czigány Bálint    Lajosmizse     2,5 2,5
44 Király Attila    Lajosmizse     2,5 2,5
45 Szabó Hanna lány Óbuda 2,5     2,5
46 Bebesi Bálint    Veres Fabriczius     2 2
47 Iván Balázs    Veres Fabriczius     2 2
48 Ropos Bence    Veres Fabriczius     2 2
49 Szita Gellért    Veres Fabriczius     2 2
50 Ferenczi Zsófia lány Telki   2   2
51 Tenyei Ádám   Veres Fabriczius   2   2
52 Oravecz Donát    Veres Fabriczius     1,5 1,5
53 Márai Milán    Veres Fabriczius     1 1
54 Birta Zsófia lány Veres Fabriczius 1     1
55 Kocsner Botond   Veres Fabriczius   0   0

 

42. Pest Megyei Sakkverseny 3-4. korcsoport         
No. Name Nem Korcs Club/City 1.ford 2.ford 3.ford összesen
1 Czibula Istvan    3 Dunaharaszti 6 6 5 17
2 Dezso Edmond Bence    3 Szada 4 5,5 5,5 15
3 Farkas Sara  Lány 3 Dunaharaszti 7   6 13
4 Grossman Márk    3 Szentendre 4 4,5 4,5 13
5 Seres Barnabás    3 Óbuda 3 4 4 11
6 Boros Dénes    4 Veres Fabriczius 3 4 3,5 10,5
7 Virág Levente    3 Dunakeszi 3 3 3 9
8 Lenart Dorka  Lány 4 Aszód 2,5 3 3 8,5
9 Manhertz Vendel    3 Szentendre 4   3,5 7,5
10 Nagy Darinka  Lány 4 Veres Fabriczius   4 3,5 7,5
11 Bartal Fruzsina  Lány 3 Veres    3,5 3 6,5
12 Kiss Mate    3 HÜSI   3 3 6
13 Bóta Gergely   3 Óbuda   6   6
14 Gyócsi Tifani  Lány 3 Veres Fabriczius   2,5 3 5,5
15 Szilágyi Bojta    3 Pomáz 3   2,5 5,5
16 Balázs Szabina  Lány 4 TFSE     5 5
17 Balázs Viktor    4 TFSE     5 5
18 Sztrinkai Réka  Lány 3 Óbuda     4,5 4,5
19 Ács Anna  Lány 3 Nagykáta     4 4
20 Hegedus Zsombor    3 Nagykáta     4 4
21 Visnovszky Ádám    3 Veres Fabriczius   1 2,5 3,5
22 Karosi Lilla Lány 3 Veres Fabriczius   3   3
23 Rogács Samu   3 Telki   3   3
24 Szalkai Kinga  Lány 3 Veres Fabriczius     2,5 2,5
25 Szabó Botond   3 Dunakeszi 2     2
26 Okányi Csenge  Lány 4 Budakalász     1,5 1,5
27 Lénárt Kinga  Lány 3 Veres Fabriczius 0,5 0 1 1,5
28 Madár Koppány    4 Veres Fabriczius     1 1

825.

  Pest megyében a 42. iskolai sakkverseny első fordulóját,  2021. szeptember 25-én rendezték meg Fót Szent Ágoston iskolában (Fót Vörösmarty u 4.).

Versenybírók: Kapitz Tibor (sorsolást ő végezte), Solymosi László, Veréb Béla.

                            Első korcsoport

  1. Ilkó- Tóth András (Bajnok Sakkiskola), 2. Perecsényi Márton Attila ( Janikovszky Éva M - A két.), 3. Czibulka Dániel (Dunaharaszti)

 

  1. Farkas Róza (Dunaharaszti), 2. Guba Dorottya Eszter (Óbuda), 3. Kovács Flóra(Telki).

CSAPAT: Mindig nyerők (Czibula Dániel , Farkas Róza, Rabovszki Vendel ), 2. Óbudai sakkiskola (Szász Tamás, Guba Dorottya Eszter, Nagy Ábel)                                   

                  Második korcsoport

  1. Hegedüs Zsombor (Nagykáta), 2. Rabóczki Mátyás (Dunakeszi Körősi), 3. Szöllősi Balázs (Bajnok Sakkiskola)

 

  1. Szilágyi Dóra (Bajnok Sakkiskola), 2. Székely Szandra, Panna (Óbuda), 3. Krizer Zsófia Ágnes (Telki)

CSAPAT:

FIÚ: 1. Bajnokok (Szilágyi Nóra, Hegedüs Zsombor, Szőllősi Balázs), 2. Körösi ifi sakk( Fényes Gergő, Rabóczki Mátyás, Erdős Csongor), 3. Fabriczius I ( Pál Levente, Sessler Dávid,  Birta Zsófia

 LÁNY: 1. Óbuda lány I ( Székely  Panna, Nagy Johanna), 2. Óbuda sakkiskola II (Pálinszki  Aliz, Szabó Hanna)

                                         %%%%

                          Harmadik korcsoport

 

  1. Czibula István (Dunaharaszti), 2. Dezső Edmond Bence (Gödöllő), Grossman Márk (Szentendre)

 

  1. Farkas Sára (Dunaharaszti), 2. Lénárt Kinga (Veresegyház)

 

CSAPAT:

FIÚ:  1. Szentendre DAM (Grossmann Márk, Manhertz Vendel, Szilágyi Bojta), 2. Sakk - matt (Dezső Edmond Bence, Virág Levente, Szabó Botond), 3. Vezérek ( Lénárt Kinga, Lénárt Dorka, Boros Dénes)

                                 Negyedik korcsoport

1. Boros Péter (Veresegyház)

1. Lénárt Dorka (Aszód EGA)

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

826.

      Pest megyében a 42. iskolai sakkversenyt  2. fordulóját  2021. október 16-án rendezték meg Fót Szent Ágoston iskolában.

 Versenybírók: Kapitz Tibor (sorsolást ő végezte), Solymosi László, Slezák Róbert, Veréb Béla.

 A harmadik forduló november 6-án lesz Fóton.

                            Első korcsoport

1.Ilkó Tóth András (Bajnok Sakkiskola), 2. Harangi János (Siketek Sport Klubja), 3. Rabóczki Vendel (Dunakeszi Körösi)

  1. Drajkó Dóra (Balassagyarmat), Guba Dorottya Eszter (Óbuda), 3. Kovács Flóra (Telki Pipacsvirág)

CSAPAT:

FIÚ: 1. Mindig Nyerők (Ilkó Tóth Andrés, Rabóczki Vendel, Czira Balázs), 2. Óbuda- Ballasa (Drajkó Dóra, Szász Tamás, Guba Dorottya Eszter)

LÁNY: 1. Póni lányok: ( Kovács Flóra, Fodor Bianka), 2.Fabriczius (Galli Nóra, Kardos Hanna)

                            Második korcsoport

  1. Hegedűs Zsombor (Nagykáta), 2. Erdős Csongor Mihály, 3. Rabóczki Gellért Mátyás (Dunakeszi Körösi)
  2. Horváth Karolina (Vác SE), 2. Kincses Emma (Óbuda), 3. László Rebeka Janka (TFSE)

 

CSAPAT:

FIÚ: 1. Bajnok sakkiskola (Hegedüs Zsombor, Szöllősi Balázs, Szeremi Dániel), 2. OKO  - Sakk (Erdős Csongor Mihály, Rabóczki Gellért Mátyás, Fényes Gergő), 3. Telki 1 (Liu Oil, Bergmann Kiszeli Bende, Szita Bendegúz).

LÁNY: 1. Huszárvilla (László Rebeka Janka, Tóth Csenge), 2. Telki csajok (Krizek Zsófi, Ferenczi Zsófia)

 

                                        Harmadik korcsoport

1.Bója Gergely (Óbuda), 2. Czibula István ( Dunaharaszti), 3, Dezső Edmond Bence ( Szada)

  1. Bartal Fruzsina, 2. Karosi Lilla, 3. Gyócsi Tifani (Veresegyház)

CSAPAT:

FIÚ:  1.SAKK- MATT (Czibula István, Dezső Edmond Bence, Virág Levente), 2. Óbuda SI ( Bóta Gergely, Grossmann Márk,  Seres Barnabás), 3. Veresegyház II (Nagy Darinka, Karosi Lilla, Gyócsi Tifani)

                                            Negyedik korcsoport

1. Baros Dénes (Veresegyház)

  1. Nagy Darinka (Veresegyház), 2. Lénárt Dorka (Aszód EGA)

                                                                             Solymosi László

Eredmények:

1. korcsoport

2. korcsoport

3-4. korcsoport

Összesített eredmények 1-6. forduló után:

Legtöbb játékost indító csapatok/iskolák:

Csapat Összesen
Veresegyház 93
Nagykáta 52
Jászberényi Sakk Kör 33
Pécel Szt.Erzsébet Ált.Is. 28
Bajnok Sakkiskola 27
Dunakeszi 27

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny 1. korcsoport összesítés
No. Név Nem Klub 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Hegedűs Zsombor   Nagykáta 5 4 4 6,5 5,5 5,5 30,5
2 Rabóczki Gellért Mátyás   Dunakeszi Kőrös 3 5 4,5 6 6,5 3,5 28,5
3 Szőllősi Balázs   Bajnok Sakkiskola   4,5 4,5 5 5 5 24
4 Balázs Nándor   Budapest   4 5 5 5 4 23
5 Szántai Ákos   Nagykáta   4 4 4 5,5 3 20,5
6 Farkas Róza w Dunaharaszti 3 5 4,5   5 3 20,5
7 Erdős Csongor   Dunakeszi Kőrös   4,5 4 5   4 17,5
8 Édes László Sándor   Jászberényi Sakk Kö   4 5 4,5 4   17,5
9 Solti Marcell   Bajnok Sakkiskola   3,5   5 4,5 3 16
10 Borhi-Bodócs Botond   Nagykáta 5 5   4,5     14,5
11 Hegedűs Nándor   Dunaharaszti MTK   4,5 5 4     13,5
12 Pál Levente   Veresegyház       4,5 4 4 12,5
13 Szabó Bence   Bajnok Sakkiskola     4,5 3,5 4   12
14 Hinkelmann  Norbert   Bajnok Sakkiskola   4 4 4     12
15 Vass Tamas   Hajdúböszörményi Sakk Egyesület   6 6       12
16 Tímár Máté   TFSE   7       4,5 11,5
17 Fodor Laura w PÉCEL, SZEKAIO   2,5 3 3 3   11,5
18 Farkas Maxim   TFSE   5       6 11
19 Varga Lilla w Veresegyház   3 3 2 3   11
20 Komlóssi Kristóf   Dunakeszi Kőrös   4   4   2 10
21 Mizsei Dorka w Jászberényi Sakk Kö     3 3 4   10
22 Bebesi Bálint   Veresegyház   3,5 3,5 3     10
23 Holes Zsombor   Veresegyház 1 3,5 3,5 2     10
24 Muhari Kornél   Bajnok Sakkiskola   4     3,5   7,5
25 Kincses Dorka w Veresegyház     2,5 2,5 2,5   7,5
26 Grósz Csenge w Jászberényi Sakk Kö       3 4   7
27 Ledniczki Noémi w Nagykáta       3 4   7
28 Gonye Laszlo Balint   Baptista Sakkiskola     7       7
29 Szeremi Dániel   Bajnoksakk Iskola Egyesület   4 3       7
30 Fehér Botond   HÜSI 7           7
31 Ács Nóra w Nagykáta       5   1,5 6,5
32 Édes Dániel   Nagykáta       3 3,5   6,5
33 Reszegi Bence   Veresegyház   2,5   4     6,5
34 Lőrincz Nimród   Veresegyház   3 3,5       6,5
35 Szarvas Máté   Nagykáta 3 3         6
36 Hagyál Anna w             5,5 5,5
37 Almási Krisztián   Veresegyház   2 3,5       5,5
38 Novák Balázs   Jászberényi Sakk Kö         5   5
39 Szécsi Vince   Nagykáta       2,5 2,5   5
40 Kármán Dávid   Nagykáta       3 2   5
41 Gubódi Áron   Veresegyház     2 3     5
42 Sessler Dávid   Veresegyház   2     2,5   4,5
43 Nagy Róbert       4,5         4,5
44 Ács Ádám   Nagykáta       3,5   0,5 4
45 Birta Zsófia w Veresegyház   1,5     2,5   4
46 Halmos Csenge w Veresegyház     2 2     4
47 Kuhinkó Brúnó   Szabó Krisztián Sakkiskola 4           4
48 Salát Boldizsár   Sirály Életmód SE 4           4
49 Gyurgyik Dominik   Jászberényi Sakk Kö         3,5   3,5
50 Vincze Lili Anna w Veresegyház     0,5 0,5 2,5   3,5
51 Richter Orsolya w Veresegyház     1,5 2     3,5
52 Pethő-Gilián Miklós   Dunakeszi   3,5         3,5
53 Száraz Csaba   Bajnok Sakkiskola   3,5         3,5
54 Tardos Lili w             3 3
55 Rabóczki Vendel               3 3
56 László Dániel   Veresegyház         3   3
57 Palócz Levente   Jászberényi Sakk Kö         3   3
58 Torma Tibor   Jászberényi Sakk Kö         3   3
59 Borbás Hunor   Jászberényi Sakk Kö     3       3
60 Kalotai Péter   Veresegyház     3       3
61 Rigó Milán   Nagykáta     3       3
62 Sári  Kristóf   Veresegyház     3       3
63 Baumgartner Zsolt   Bajnok Sakkiskola   3         3
64 Polonkai Ádám László   Veresegyház   3         3
65 Szebenyi-Kis Dominik   Bajnok Sakkiskola   3         3
66 Kovács Ajsa w Veresegyház         2,5   2,5
67 Urbán Levente   Jászberényi Sakk Kö         2,5   2,5
68 Hodosi Márton   Veresegyház       2,5     2,5
69 Bencsik Máté   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
70 Csányi Nóra w Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
71 Majoros Virág w Veresegyház   2,5         2,5
72 Timár Martin               2 2
73 Drávucz Gréta w Jászalsószentgyörgy     2       2
74 Varga Bende   Bajnok Sakkiskola   2         2
75 Corseau Kincső w Veresegyház     1,5   0   1,5
76 Hajdú Hédi w Veresegyház   1,5         1,5
77 Vincze Róbert   Jászberényi Sakk Kö         1   1
78 Nagy-Király Szonja w Veresegyház       1     1
Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 2. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Dezso Edmund Bence   Szada 4 4,5 6 4 6,5 3 28
2 Ferenczi Attila    Nagykáta 5 4 5 4 4,5 2,5 25
3 Farkas Sara  w Dunaharaszti 5 5 4,5   5 4 23,5
4 Virág Levente    Dunakeszi 3 3 4 4 4 3,5 21,5
5 Balázs Viktor    Budapest Homoktövis   4 4 4 5 3,5 20,5
6 Torocsik Ferenc    Veresegyház Kálvin téri   5 5 5 5   20
7 Nemeth Laura  w Nagykáta 4 4 3,5 4,5   3,5 19,5
8 Balazsi Bence    Lombik SE 3,5   5 5,5 3,5   17,5
9 Szarvas Nóra w Nagykáta 6,5 6   5     17,5
10 Bende Eniko Tunde  w       5 4 4 2,5 15,5
11 Fodor Tímea  w PÉCEL, SZEKAIO 5 2,5 3 3 2   15,5
12 Gyócsi Tifani  w Veresegyház 3 3,5 3 3 2   14,5
13 Lénárt Kinga  w Veresegyház 2 3 3 2 2,5 1 13,5
14 Hernadi Almos    Nagykáta   5 4,5   4   13,5
15 Szabó Vince Dávid   Siketek Sportklubja       7   5,5 12,5
16 Bettenbuk Regő    Dunakeszi Kőrös   3,5 3,5 4   1,5 12,5
17 Gáspár Vince    Jászberényi Sakk Kör     3,5 5 4   12,5
18 Tar Balázs    Jászberényi Sakk Kör     4 3,5 4   11,5
19 Tóth Emese  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 4 3   11
20 Nagy Antal   TFSE   5       4 9
21 Visnyovszky Ádám    Veresegyház   2,5 3 3,5     9
22 Gólya Máté   Néri Szt.Fülöp Ált.Isk.   3,5     5   8,5
23 Csontos Olivér Csongor    Jászberényi Sakk Kö     2 3,5 3   8,5
24 Molnár Levente   Tiszavárkony   4,5   4     8,5
25 Schmidt Botond    Dunakeszi Kőrös   4 4       8
26 Szabó Botond    Dunakeszi     4   3,5   7,5
27 Ács Anna w Nagykáta       4,5   2,5 7
28 Horváth Kende   Benkő I. Ált.Isk. 4     3     7
29 Berla Zoltan Mate    ART 3F     7       7
30 Kovács Miléna  w PÉCEL, SZEKAIO   3 4       7
31 Dobák Tamás   Jászberény       3 3,5   6,5
32 Fehér Botond   HÜSI   6,5         6,5
33 Kalocsai Boglárka  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 2 0   6
34 Csatlós Tamás    Veresegyház   3 3       6
35 Péter Nimród    PÉCEL, SZEKAIO   3,5 2,5       6
36 Hajdú Vince   TFSE           5,5 5,5
37 Varga-Molnár Dávid    Veresegyház     3   2,5   5,5
38 Takács-Taksony Botond   PÉCEL, SZEKAIO   3     2,5   5,5
39 Hangyal Dóra   TFSE           5 5
40 Pintér Ákos    Veresegyház     0,5 3 1,5   5
41 Baltás Borbála  w Veresegyház 3   2       5
42 Györfi Ádám   TFSE           4,5 4,5
43 Papp Bence   Gyömrő           4 4
44 Bóné Milán   Nagykáta   4         4
45 Kmett Kristóf   Galgavidék 4           4
46 Palócz Regő   Jászberényi Sakk Kör         3,5   3,5
47 Mesterházy Zsombor   Veresegyház       3     3
48 Sasvári Tamás   Veresegyház       3     3
49 Nagy Botond    Budajenő     3       3
50 Juhász Zoltán   Jászberény       2     2
51 Kókai Kristóf   Veresegyház       2     2
52 Molnár Áron   Veresegyház       2     2
53 Leigl Tamara  w Veresegyház     2       2
54 Bese Balázs   PÉCEL, SZEKAIO   2         2
55 Csáki László   Bajnok Sakkiskola   2         2
56 Holes Bence   Veresegyház 2           2
57 Karosi Lilla w Veresegyház 2           2
58 Hegyvári Flóra w Veresegház       1,5     1,5
59 Erzse Anna  w Veresegyház     1,5       1,5
60 Kopacz Dénes Koppány   Veresegyház   1,5         1,5
61 Vámi Kincső w Veresegyház       0,5     0,5
62 Kinnaird Tamás   Veresegyház             0
Pest megyei ifjúsági sakkverseny  összesítés 3. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Balazs Sztella Anna  w Budapest   4,5 6,5 6 5,5 4,5 27
2 Balazs Szabina Zoe  w Budapest   5,5 4 6 6 4,5 26
3 Edes Gergely Istvan    Jászberényi Sakk Kö   4 4 5 5   18
4 Benko Csanad Botond   Sárkány DSE 3,5 6       7 16,5
5 Lenart Dorka  w Aszód EGA   3 3,5 4 3 1 14,5
6 Boros Dénes    Veresegyház   3 3 3 3 2 14
7 Pálinkás Gergely    Gödöllő Premontrei   3 3   4   10
8 Madár Koppány Tibor    Veresegyház   2 3   3 0 8
9 Tar Vendel   TFSE           4 4
10 Salát Fülöp   Sirály DSE 4           4
11 Kovács Bendegúz   Gödöllő           3,5 3,5
12 Molnár Lili w Szolnok       3,5     3,5
13 Nagy Darinka  w Veresegyház     3,5       3,5
14 Ferenczi Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1,5 2       3,5
15 Szalkai Kinga Nikoletta w Veresegyház         3   3
16 Szeremi Attila   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
17 Barócsi Ferenc   Jászberényi Sakk Kö         2   2
18 Tóth-Krupa Benjámin   Jászberényi Sakk Kö         2   2
19 Hegyvári Péter   Veresegyház       2     2
20 Mohos Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1 1       2
21 Gyug-Sebők Lenke w PÉCEL, SZEKAIO       1     1
Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 4. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Varga Ádám    Veresegyház 4,5   5,5   4,5 4 18,5
2 Toth Balazs Norbert    Bp Czirma Gyula Ált Isk     4,5 4,5 4 4,5 17,5
6 Szikra Márton   Veresegyház       4 4   8
3 Besenyi Dániel   Nagykáta   6         6
4 Kemeny Benjamin    MTK     5,5       5,5
5 Tóth Anna Krisztina w Veresegyház       4     4

Pest megyében : Sakkozzunk, Gyerekek !

  1. Pest megyei nyílt országos egyéni sakkverseny

A sakkverseny célja: Sakkversenyzési lehetőséget biztosítani, sakkbarátság ápolása. Hagyományos sakkverseny folytatása.

A sakkverseny rendezője: Pest megyei Sakkszövetség 2120 Dunakeszi, Hunyadi u.26.

A verseny ideje és helyeSzada SZÉKELY BERTALAN MŰVELŐDÉSI HÁZ ÉS KÖNYVTÁR  – Szada Dózsa György út 63

               A sakkversenyek mindig szombaton kerülnek megrendezésre, 10 órától!

 Játékidő: 2 x 15 perc, 7 forduló, eltérés lehetséges!

6. versenynap: 2020. november 21

               Időpontváltozás lehet ! Kérem a honlapukat figyelni (www.pestmegyeisakk.hu). A vírushelyzet miatt kérjük indulás előtt szíveskedjenek ellenőrizni a honlapon található információkat!

KORCSOPORTOK:                    EGYÉNI

  1. korcsoport: 2011 feletti lányok, fiúk
  2. korcsoport: 2009 – 2010 lányok, fiúk  
  3. korcsoport: 2007– 2008 lányok, fiúk
  4. korcsoport: 2005 – 2006 lányok, fiúk

NEVEZÉSI DÍJ: versenynaponként 1.500 forint /fő, amit a helyszínen kell befizetni.

Díjazás: EGYÉNI, minden versenynapon KORCSOPORTONKÉNT (külön lány és fiú) 1-3 helyezett érmet, az 1-6 helyezett Pest megyei oklevelet, Sakkvilág lapot kap.

CSAPAT: I. korcsoportban fiúk: 3 fős (lehet vegyes) – II. korcsoportban fiúk: 3 fős (lehet vegyes): Lányoknál 2 fős csapatok küzdhetnek.  Díjazás: 1- 3 érmet, Sakkvilág lapot kap.

Összesített: 1-6 fordulóban, EGYÉNIBEN az ELSŐ HÁROM helyezett kupát, 1-3 érmet, oklevelet kap. Kupát csak az esetben kapja meg a győztes, ha az adott korcsoportban és kategóriában (fiú, lány) legalább öt versenyző indult. Holtversenyben mindig az utolsó forduló dönt!

CSAPAT:  1 -3 kap érmet és kupát.

KUPÁT kap az 6. versenynap során legtöbb versenyzőt indító iskola, egyesület, 2. és 3. helyezett.

NEVEZÉS: Minden alkalommal a verseny előtti napon 18 óráig:

  • Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen
  • 06-20-266-8211 telefonszámon, telefonon, vagy sms-ben, Viberen, WhatsApp-on
  • A Pest Megyei Sakkszövetség honlapján keresztül: http://pestmegyeisakk.hu/index.php/nevezes-sakkversenyre

Nevezéshez kérjük megadni az alábbi adatokat:
Név – születési év – korcsoport - egyesület, vagy iskola.

Minden nevezést visszaigazolunk!

A sakkverseny napján a nevezettek jelentkezése 9.50-ig!

A helyezések eldöntése versenynaponként:

Szerzett pont, Buchholz, Sonneborn Berger, progressive, sorsolás

Költségek: versenybírókat, terembéreket a Pest Megyei Sakkszövetség fizeti, minden más költséget a résztvevők!

Felversenyzési lehetőség van, aki él vele a következő versenynapokon végig ott kell szerepelnie!

A versenyteremben rádiótelefont ki kell kapcsolni!

A versenyteremben a fordulók során csak a versenyzők és a versenybírók tartózkodhatnak!

A rendezőség a változás jogát, minden kérdésben fenntartja magának és azt a verseny indulása előtt mindig közli.

Kívánjuk, hogy mindenki jól érezze magát!

  1. augusztus 21.  

 Tisztelettel: Solymosi László

                                                                                  Pest megyei Sakkszövetség elnöke