A Pest Megyei Ifjúsági Sakkverseny összesített állása az 5 forduló után:

Pest megyei ifjúsági sakkverseny 1. korcsoport összesítés
No. Név Nem Klub 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Rabóczki Gellért Mátyás   Dunakeszi Kőrös 3 5 4,5 6 6,5   25
2 Hegedűs Zsombor   Nagykáta 5 4 4 6,5 5,5   25
3 Balázs Nándor   Budapest   4 5 5 5   19
4 Szőllősi Balázs   Bajnok Sakkiskola   4,5 4,5 5 5   19
5 Szántai Ákos   Nagykáta   4 4 4 5,5   17,5
6 Farkas Róza w Dunaharaszti 3 5 4,5   5   17,5
7 Édes László Sándor   Jászberényi Sakk Kö   4 5 4,5 4   17,5
8 Borhi-Bodócs Botond   Nagykáta 5 5   4,5     14,5
9 Erdős Csongor   Dunakeszi Kőrös   4,5 4 5     13,5
10 Hegedűs Nándor   Dunaharaszti MTK   4,5 5 4     13,5
11 Solti Marcell   Bajnok Sakkiskola   3,5   5 4,5   13
12 Szabó Bence   Bajnok Sakkiskola     4,5 3,5 4   12
13 Hinkelmann  Norbert   Bajnok Sakkiskola   4 4 4     12
14 Vass Tamas   Hajdúböszörményi Sakk Egyesület   6 6       12
15 Fodor Laura w PÉCEL, SZEKAIO   2,5 3 3 3   11,5
16 Varga Lilla w Veresegyház   3 3 2 3   11
17 Mizsei Dorka w Jászberényi Sakk Kö     3 3 4   10
18 Bebesi Bálint   Veresegyház   3,5 3,5 3     10
19 Holes Zsombor   Veresegyház 1 3,5 3,5 2     10
20 Pál Levente   Veresegyház       4,5 4   8,5
21 Komlóssi Kristóf   Dunakeszi Kőrös   4   4     8
22 Muhari Kornél   Bajnok Sakkiskola   4     3,5   7,5
23 Kincses Dorka w Veresegyház     2,5 2,5 2,5   7,5
24 Grósz Csenge w Jászberényi Sakk Kö       3 4   7
25 Ledniczki Noémi w Nagykáta       3 4   7
26 Gonye Laszlo Balint   Baptista Sakkiskola     7       7
27 Szeremi Dániel   Bajnoksakk Iskola Egyesület   4 3       7
28 Tímár Máté   TFSE   7         7
29 Fehér Botond   HÜSI 7           7
30 Édes Dániel   Nagykáta       3 3,5   6,5
31 Reszegi Bence   Veresegyház   2,5   4     6,5
32 Lőrincz Nimród   Veresegyház   3 3,5       6,5
33 Szarvas Máté   Nagykáta 3 3         6
34 Almási Krisztián   Veresegyház   2 3,5       5,5
35 Novák Balázs   Jászberényi Sakk Kö         5   5
36 Szécsi Vince   Nagykáta       2,5 2,5   5
37 Kármán Dávid   Nagykáta       3 2   5
38 Ács Nóra w Nagykáta       5     5
39 Gubódi Áron   Veresegyház     2 3     5
40 Farkas Maxim   TFSE   5         5
41 Sessler Dávid   Veresegyház   2     2,5   4,5
42 Nagy Róbert       4,5         4,5
43 Birta Zsófia w Veresegyház   1,5     2,5   4
44 Halmos Csenge w Veresegyház     2 2     4
45 Kuhinkó Brúnó   Szabó Krisztián Sakkiskola 4           4
46 Salát Boldizsár   Sirály Életmód SE 4           4
47 Gyurgyik Dominik   Jászberényi Sakk Kö         3,5   3,5
48 Vincze Lili Anna w Veresegyház     0,5 0,5 2,5   3,5
49 Ács Ádám   Nagykáta       3,5     3,5
50 Richter Orsolya w Veresegyház     1,5 2     3,5
51 Pethő-Gilián Miklós   Dunakeszi   3,5         3,5
52 Száraz Csaba   Bajnok Sakkiskola   3,5         3,5
53 László Dániel   Veresegyház         3   3
54 Torma Tibor   Jászberényi Sakk Kö         3   3
55 Palócz Levente   Jászberényi Sakk Kö         3   3
56 Borbás Hunor   Jászberényi Sakk Kö     3       3
57 Kalotai Péter   Veresegyház     3       3
58 Rigó Milán   Nagykáta     3       3
59 Sári  Kristóf   Veresegyház     3       3
60 Baumgartner Zsolt   Bajnok Sakkiskola   3         3
61 Polonkai Ádám László   Veresegyház   3         3
62 Szebenyi-Kis Dominik   Bajnok Sakkiskola   3         3
63 Kovács Ajsa w Veresegyház         2,5   2,5
64 Urbán Levente   Jászberényi Sakk Kö         2,5   2,5
65 Hodosi Márton   Veresegyház       2,5     2,5
66 Bencsik Máté   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
67 Csányi Nóra w Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
68 Majoros Virág w Veresegyház   2,5         2,5
69 Drávucz Gréta w Jászalsószentgyörgy     2       2
70 Varga Bende   Bajnok Sakkiskola   2         2
71 Corseau Kincső w Veresegyház     1,5   0   1,5
72 Hajdú Hédi w Veresegyház   1,5         1,5
73 Vincze Róbert   Jászberényi Sakk Kö         1   1
74 Nagy-Király Szonja w Veresegyház       1     1

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 2. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Dezso Edmund Bence   Szada 4 4,5 6 4 6,5   25
2 Ferenczi Attila    Nagykáta 5 4 5 4 4,5   22,5
3 Torocsik Ferenc    Veresegyház Kálvin téri   5 5 5 5   20
4 Farkas Sara  w Dunaharaszti 5 5 4,5   5   19,5
5 Virág Levente    Dunakeszi 3 3 4 4 4   18
6 Balazsi Bence    Lombik SE 3,5   5 5,5 3,5   17,5
7 Szarvas Nóra w Nagykáta 6,5 6   5     17,5
8 Balázs Viktor    Budapest Homoktövis   4 4 4 5   17
9 Nemeth Laura  w Nagykáta 4 4 3,5 4,5     16
10 Fodor Tímea  w PÉCEL, SZEKAIO 5 2,5 3 3 2   15,5
11 Gyócsi Tifani  w Veresegyház 3 3,5 3 3 2   14,5
12 Hernadi Almos    Nagykáta   5 4,5   4   13,5
13 Bende Eniko Tunde  w       5 4 4   13
14 Gáspár Vince    Jászberényi Sakk Kör     3,5 5 4   12,5
15 Lénárt Kinga  w Veresegyház 2 3 3 2 2,5   12,5
16 Tar Balázs    Jászberényi Sakk Kör     4 3,5 4   11,5
17 Tóth Emese  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 4 3   11
18 Bettenbuk Regő    Dunakeszi Kőrös   3,5 3,5 4     11
19 Visnyovszky Ádám    Veresegyház   2,5 3 3,5     9
20 Gólya Máté   Néri Szt.Fülöp Ált.Isk.   3,5     5   8,5
21 Csontos Olivér Csongor    Jászberényi Sakk Kö     2 3,5 3   8,5
22 Molnár Levente   Tiszavárkony   4,5   4     8,5
23 Schmidt Botond    Dunakeszi Kőrös   4 4       8
24 Szabó Botond    Dunakeszi     4   3,5   7,5
25 Szabó Vince Dávid   Siketek Sportklubja       7     7
26 Horváth Kende   Benkő I. Ált.Isk. 4     3     7
27 Berla Zoltan Mate    ART 3F     7       7
28 Kovács Miléna  w PÉCEL, SZEKAIO   3 4       7
29 Dobák Tamás   Jászberény       3 3,5   6,5
30 Fehér Botond   HÜSI   6,5         6,5
31 Kalocsai Boglárka  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 2 0   6
32 Csatlós Tamás    Veresegyház   3 3       6
33 Péter Nimród    PÉCEL, SZEKAIO   3,5 2,5       6
34 Varga-Molnár Dávid    Veresegyház     3   2,5   5,5
35 Takács-Taksony Botond   PÉCEL, SZEKAIO   3     2,5   5,5
36 Pintér Ákos    Veresegyház     0,5 3 1,5   5
37 Baltás Borbála  w Veresegyház 3   2       5
38 Nagy Antal   TFSE   5         5
39 Ács Anna w Nagykáta       4,5     4,5
40 Bóné Milán   Nagykáta   4         4
41 Kmett Kristóf   Galgavidék 4           4
42 Palócz Regő   Jászberényi Sakk Kör         3,5   3,5
43 Sasvári Tamás   Veresegyház       3     3
44 Mesterházy Zsombor   Veresegyház       3     3
45 Nagy Botond    Budajenő     3       3
46 Molnár Áron   Veresegyház       2     2
47 Kókai Kristóf   Veresegyház       2     2
48 Juhász Zoltán   Jászberény       2     2
49 Leigl Tamara  w Veresegyház     2       2
50 Csáki László   Bajnok Sakkiskola   2         2
51 Bese Balázs   PÉCEL, SZEKAIO   2         2
52 Karosi Lilla w Veresegyház 2           2
53 Holes Bence   Veresegyház 2           2
54 Hegyvári Flóra w Veresegház       1,5     1,5
55 Erzse Anna  w Veresegyház     1,5       1,5
56 Kopacz Dénes Koppány   Veresegyház   1,5         1,5
57 Vámi Kincső w Veresegyház       0,5     0,5
58 Kinnaird Tamás   Veresegyház             0

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny  összesítés 3. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Balazs Sztella Anna  w Budapest   4,5 6,5 6 5,5   22,5
2 Balazs Szabina Zoe  w Budapest   5,5 4 6 6   21,5
3 Edes Gergely Istvan    Jászberényi Sakk Kö   4 4 5 5   18
4 Lenart Dorka  w Aszód EGA   3 3,5 4 3   13,5
5 Boros Dénes    Veresegyház   3 3 3 3   12
6 Pálinkás Gergely    Gödöllő Premontrei   3 3   4   10
7 Benko Csanad Botond   Sárkány DSE 3,5 6         9,5
8 Madár Koppány Tibor    Veresegyház   2 3   3   8
9 Salát Fülöp   Sirály DSE 4           4
10 Molnár Lili w Szolnok       3,5     3,5
11 Nagy Darinka  w Veresegyház     3,5       3,5
12 Ferenczi Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1,5 2       3,5
13 Szalkai Kinga Nikoletta w Veresegyház         3   3
14 Szeremi Attila   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
15 Tóth-Krupa Benjámin   Jászberényi Sakk Kö         2   2
16 Barócsi Ferenc   Jászberényi Sakk Kö         2   2
17 Hegyvári Péter   Veresegyház       2     2
18 Mohos Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1 1       2
19 Gyug-Sebők Lenke w PÉCEL, SZEKAIO       1     1

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 4. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Varga Ádám    Veresegyház 4,5   5,5   4,5   14,5
2 Toth Balazs Norbert    Bp Czimra Gyula Ált Isk     4,5 4,5 4   13
6 Szikra Márton   Veresegyház       4 4   8
3 Besenyi Dániel   Nagykáta   6         6
4 Kemeny Benjamin    MTK     5,5       5,5
5 Tóth Anna Krisztina w Veresegyház       4     4



Díjazás: 1-3 érem, oklevél, 1- 6 oklevelet Sakkvilág lapot kapott. Sorsolás után Pest megye 10 éves sakktörténetét kapta:

  1. : Halmos Csenge, Kincses Dorka (Veresegyház)
  2. : Kovács Milén (Pécel), Németh Laura (Nagykáta)

 

 

 

VÉGEREDMÉNYEK:

  1. korcsoport
  2. Gonye László Bálint (Bp. Baptista Sakkiskola), 2. Vass Tamás (Hajdúböszörmény). 3. Hegedüs Nándor (Dunaharaszti)
  3. Farkas Róza (Dunaharaszti), 2. Varga Lila (Veresegyház), 3. Fodor Laura (Pécel)

CSAPAT:  FIÚ – 1. A királyok (Balázs, Hegedüs, Farkas),  2. Dunakeszi Körösi ( Erdős, Rabóczki, Szöllősi),  3. Bajnok 1 ( Szeremi, Hinkelmann, Szabó )

LÁNY: 1. Veresegyház 7 (Varga, Kincses), 2. Veresegyház 3,  3. Veresegyház 4

 

  1. korcsoport
  2. Bella Zoltán (ART 3F), 2. Dezső Edmond (Szada), 3. Ferenczi Attila (Nagykáta)
  3. Bende Enikő Tünde (Bp. Panonnhalmi Á. I.), 2. Farkas Sára (Dunaharaszti), 3. Kovács Milána (Pécel)

CSAPAT:  FIÚ - 1. Sakk-matt ( Dezső, Törőcsik, Hernádi), 2.  Sakk bajnokok (Virág, Balázsi, Szabó), 3.  Dunakeszi Körösi ( Bettenbuch, Schmidt, Visnyovszki)

LÁNY: 1. Nyertesek ( Farkas, Németh), 2. Sakk zsenik (Kovács, Tóth),  3. Veresegyház 5 ( Gyócsi, Baltás)

 

                                                         III. korcsoport

  1. Édes Gergely (Jászberény), Pálinkás Gergely (Gödöllő), 3. Boros Dénes (Veresegyház)
  2. Balázs Stella Bp.), Balázs Szabina (Bp.),  3. Nagy Darinka  (Veresegyház)

CSAPAT:  Fiú – 1. Veresegyház felső ( Boros, Madár, Pálinkás)

LÁNY: 1. Vámpír tündérek ( Balázs Sztella, Balázs Szabina)

  1. korcsoport
  2. Varga Ádám (Veresegyház), 2. Kemény Benjamin (MTK), 3. Tóth Balázs (Bp. Czirma Gy. Á. I.)

 

Pest Megyei Ifjúsági korcsoportos sakkverseny 2. forduló 2019. november 16. Szada.

Eredmények:

1.korcsoport

2. korcsoport

3-4 korcsoport

Csapatverseny eredmények:

3. korcsoport lány:

1. Vámpír tündérek
Balázs Sztella 4,5
Balázs Szabina: 5,5
Összesen: 10

3. korcsoport fiúk:

1. Nagykáta

Besenyi Dániel 6
Édes Gergely István 4
Benkő Csanád Botond 6
Összesen 16

2. Veres 7.

Boros Dénes 3
Madár Koppány 2
Lénárt Dorka 3
Összesen: 8

2. korcsoport lány:

1. Nagykáta

Németh Laura 4
Szarvas Nóra 6
Összesen 10

2. Veres 6.

Lénárt Kinga 3
Gyócsi Tifani 3,5
Összesen 6,5

3. Sakk Hörik

Kovács Miléna 3
Fodor Tímea 2,5
Összesen: 5,5

2. korcsoport fiúk:

1. NaBu

Dezső Edmond Bence 4,5
Fehér Botond 6,5
Gólya Máté 3,5
Összesen: 14,5

2. Nagykáta

Törőcsik Ferenc 5
Hernádi Álmos 5
Ferenczi Attila 4
Összesen: 14

3. Sakk-matt

Virág Levente 3
Schmidt Botond 4
Bettenbuk Regő 3,5
Összesen: 10,5

1. korcsoport lányok:

1. Veres 3

Majoros Virág 2,5
Varga Lilla 3
Összesen: 5,5

2. Veres 4

Birta Zsófia 1,5
Hajdú Hédi 1,5
Összesen: 3

1. korcsoport fiúk:

1. Nagykáta

Édes László 4
Szántai Ákos 4
Tímár Máté 7
Összesen: 15

2. Dunaharaszti Bástyák

Nagy Róbert 4,5
Hegedűs Nándor 4,5
Farkas Róza 5
Összesen: 14

3. Villám

Erdős Csongor 4,5
Komlóssi Kristóf 4
Raboczki Gellért Mátyás 5
Összesen: 13,5

Következő verseny:

Pest Megyei ifjúsági egyéni sakkverseny 3. forduló 2019. november 30. szombat 10.00 Szada, Általános Iskola

Diákolimpia időpontok:

1-2. korcsoport:      2020. január 11 szombat 10.00
3-6. korcsoport:      2020. január 25. szombat 10.00
Csapat:                  2020. február 1. szombat 10.00

Helyszín:     Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 2170 Aszód, Régész út 34.             

Országos döntők időpontja:

       amatőr 3-6 korcsoport:                                   2020. április 3-5.
       Csapatverseny:                                              2020. április 9-11.
       1-2 korcsoport, és 3-6 értékszámos:                2020. május 1-3             
Versenykiírást közzétesszük a honlapon, amikor azt aláírja a Magyar Diáksport Szövetség, várhatóan november végéig.