Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2019-2020
           
Forduló 1 on 22.09.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 1 Gödöllő - Szigetszentmiklós 10
2 2 Vác - Veresegyház 9
3 3 Dunakeszi-Alag - Dunaharaszti 8
4 4 Szigetszentmárton - Galgavidék 7
5 5 Biatorbágy - Szentendre 6
           
Forduló 2 on 13.10.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 10 Szigetszentmiklós - Szentendre 6
2 7 Galgavidék - Biatorbágy 5
3 8 Dunaharaszti - Szigetszentmárton 4
4 9 Veresegyház - Dunakeszi-Alag 3
5 1 Gödöllő - Vác 2
           
Forduló 3 on 10.11.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 2 Vác - Szigetszentmiklós 10
2 3 Dunakeszi-Alag - Gödöllő 1
3 4 Szigetszentmárton - Veresegyház 9
4 5 Biatorbágy - Dunaharaszti 8
5 6 Szentendre - Galgavidék 7
           
Forduló 4 on 17.11.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 10 Szigetszentmiklós - Galgavidék 7
2 8 Dunaharaszti - Szentendre 6
3 9 Veresegyház - Biatorbágy 5
4 1 Gödöllő - Szigetszentmárton 4
5 2 Vác - Dunakeszi-Alag 3
           
Forduló 5 on 01.12.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 3 Dunakeszi-Alag - Szigetszentmiklós 10
2 4 Szigetszentmárton - Vác 2
3 5 Biatorbágy - Gödöllő 1
4 6 Szentendre - Veresegyház 9
5 7 Galgavidék - Dunaharaszti 8
           
Forduló 6 on 15.12.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 10 Szigetszentmiklós - Dunaharaszti 8
2 9 Veresegyház - Galgavidék 7
3 1 Gödöllő - Szentendre 6
4 2 Vác - Biatorbágy 5
5 3 Dunakeszi-Alag - Szigetszentmárton 4
           
Forduló 7 on 02.02.2020 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 4 Szigetszentmárton - Szigetszentmiklós 10
2 5 Biatorbágy - Dunakeszi-Alag 3
3 6 Szentendre - Vác 2
4 7 Galgavidék - Gödöllő 1
5 8 Dunaharaszti - Veresegyház 9
           
Forduló 8 on 16.02.2020 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 10 Szigetszentmiklós - Veresegyház 9
2 1 Gödöllő - Dunaharaszti 8
3 2 Vác - Galgavidék 7
4 3 Dunakeszi-Alag - Szentendre 6
5 4 Szigetszentmárton - Biatorbágy 5
           
Forduló 9 on 08.03.2020 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 5 Biatorbágy - Szigetszentmiklós 10
2 6 Szentendre - Szigetszentmárton 4
3 7 Galgavidék - Dunakeszi-Alag 3
4 8 Dunaharaszti - Vác 2
5 9 Veresegyház - Gödöllő 1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2019-2020
           
Forduló 1 on 29.09.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 2 Szigetszentmiklós - Szigetbecse 7
2 3 Törökbálint - Szentendre 6
3 4 Érd - Dunaharaszti II 5
4 1 Gyömrő 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 2 on 24.11.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 6 Szentendre - Érd 4
2 7 Szigetbecse - Törökbálint 3
3 1 Gyömrő - Szigetszentmiklós 2
4 5 Dunaharaszti II 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 3 on 08.12.2019 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 3 Törökbálint - Gyömrő 1
2 4 Érd - Szigetbecse 7
3 5 Dunaharaszti II - Szentendre 6
4 2 Szigetszentmiklós 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 4 on 26.01.2020 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 7 Szigetbecse - Dunaharaszti II 5
2 1 Gyömrő - Érd 4
3 2 Szigetszentmiklós - Törökbálint 3
4 6 Szentendre 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 5 on 09.02.2020 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 4 Érd - Szigetszentmiklós 2
2 5 Dunaharaszti II - Gyömrő 1
3 6 Szentendre - Szigetbecse 7
4 3 Törökbálint 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 6 on 01.03.2020 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 1 Gyömrő - Szentendre 6
2 2 Szigetszentmiklós - Dunaharaszti II 5
3 3 Törökbálint - Érd 4
4 7 Szigetbecse 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 7 on 05.04.2020 at 10:00      
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 5 Dunaharaszti II - Törökbálint 3
2 6 Szentendre - Szigetszentmiklós 2
3 7 Szigetbecse - Gyömrő 1
4 4 Érd 0 - Erőnyerő  

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Team League Pest Region Toth Gyorgy Group 2018-2019
           
Forduló 1 on 29.09.2019 at 10:00    
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 2 Szob - Vác 7
2 3 Dunakeszi - Aszód 6
3 4 Göd - Veresegyház 5
4 1 Dunaharaszti I 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 2 on 24.11.2019 at 10:00    
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 6 Aszód - Göd 4
2 7 Vác - Dunakeszi 3
3 1 Dunaharaszti I - Szob 2
4 5 Veresegyház 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 3 on 08.12.2019 at 10:00    
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 3 Dunakeszi - Dunaharaszti I 1
2 4 Göd - Vác 7
3 5 Veresegyház - Aszód 6
4 2 Szob 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 4 on 26.01.2020 at 10:00    
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 7 Vác - Veresegyház 5
2 1 Dunaharaszti I - Göd 4
3 2 Szob - Dunakeszi 3
4 6 Aszód 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 5 on 09.02.2020 at 10:00    
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 4 Göd - Szob 2
2 5 Veresegyház - Dunaharaszti I 1
3 6 Aszód - Vác 7
4 3 Dunakeszi 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 6 on 01.03.2020 at 10:00    
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 1 Dunaharaszti I - Aszód 6
2 2 Szob - Veresegyház 5
3 3 Dunakeszi - Göd 4
4 7 Vác 0 - Erőnyerő  
           
Forduló 7 on 05.04.2020 at 10:00    
           
No. S.szám Csapat Er. Csapat S.szám
1 5 Veresegyház - Dunakeszi 3
2 6 Aszód - Szob 2
3 7 Vác - Dunaharaszti I 1
4 4 Göd 0 - Erőnyerő