Magyar Sakkvilág 2020. novemberi számában a 20. oldalon olvasható a szeptember 26-iki sakkverseny eredménylistája.
 Dorogházy László  1943. X. 30 - 2020. X. 30    
          
Temetése: 2020. XI. 16-án hétfő 13 órakor Szigetszentmártoni temetőben Egy szál gyertyagyújtással emlékezzenek a sakkozók Őszinte részvét a családnak !

A Magyar Sakkszövetség kérése, hogy a csapatvezetők közöljék, hogy a csapat erősorrendjén szerepel-e olyan személy, aki időközben elhunyt.

Kérjük az érintett csapatvezetőket, hogy az adatokat Solymosi László részére küldjék meg (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

 

Tisztelt Sporttársak!

A Magyar Sakkszövetség Versenyirodája az átigazolási időszakot meghosszabbítja. Az időszak utolsó napja így

2020. december 18. péntek.

A következő NB-s csapatbajnoki szezon lebonyolításának függvényében előfordulhat, hogy az Elnökség egy későbbi időpontban az átigazolásokra rendelkezésre álló időt újból meghosszabbítja.

Tisztelt Csapatvezetők!

A Pest Megyei Sakkszövetség közgyűlésének összehívását 2021. január 9-re tervezzük. Az időpont függ a vírushelyzettől és a Magyar Sakkszövetségnek a csapatbajnokság lebonyolításával kapcsolatos döntéseinek meghozatalától.

Ekkor kerülne sor a 2019-2020-as bajnokság eredményhirdetésére, a díjak átadására, illetve a következő idény (amiről később születik döntés a Magyar sakkszövetség részéről) évnyitójára, és a sorsolásra is.

Kérünk mindenkit, hogy az új bajnoksággal kapcsolatos javaslatát, ötletét küldje meg e-mailben az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre.

Eredmények:

1. korcsoport

2. korcsoport

3-4. korcsoport

Összesített eredmények 1-6. forduló után:

Legtöbb játékost indító csapatok/iskolák:

Csapat Összesen
Veresegyház 93
Nagykáta 52
Jászberényi Sakk Kör 33
Pécel Szt.Erzsébet Ált.Is. 28
Bajnok Sakkiskola 27
Dunakeszi 27

 

Pest megyei ifjúsági sakkverseny 1. korcsoport összesítés
No. Név Nem Klub 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Hegedűs Zsombor   Nagykáta 5 4 4 6,5 5,5 5,5 30,5
2 Rabóczki Gellért Mátyás   Dunakeszi Kőrös 3 5 4,5 6 6,5 3,5 28,5
3 Szőllősi Balázs   Bajnok Sakkiskola   4,5 4,5 5 5 5 24
4 Balázs Nándor   Budapest   4 5 5 5 4 23
5 Szántai Ákos   Nagykáta   4 4 4 5,5 3 20,5
6 Farkas Róza w Dunaharaszti 3 5 4,5   5 3 20,5
7 Erdős Csongor   Dunakeszi Kőrös   4,5 4 5   4 17,5
8 Édes László Sándor   Jászberényi Sakk Kö   4 5 4,5 4   17,5
9 Solti Marcell   Bajnok Sakkiskola   3,5   5 4,5 3 16
10 Borhi-Bodócs Botond   Nagykáta 5 5   4,5     14,5
11 Hegedűs Nándor   Dunaharaszti MTK   4,5 5 4     13,5
12 Pál Levente   Veresegyház       4,5 4 4 12,5
13 Szabó Bence   Bajnok Sakkiskola     4,5 3,5 4   12
14 Hinkelmann  Norbert   Bajnok Sakkiskola   4 4 4     12
15 Vass Tamas   Hajdúböszörményi Sakk Egyesület   6 6       12
16 Tímár Máté   TFSE   7       4,5 11,5
17 Fodor Laura w PÉCEL, SZEKAIO   2,5 3 3 3   11,5
18 Farkas Maxim   TFSE   5       6 11
19 Varga Lilla w Veresegyház   3 3 2 3   11
20 Komlóssi Kristóf   Dunakeszi Kőrös   4   4   2 10
21 Mizsei Dorka w Jászberényi Sakk Kö     3 3 4   10
22 Bebesi Bálint   Veresegyház   3,5 3,5 3     10
23 Holes Zsombor   Veresegyház 1 3,5 3,5 2     10
24 Muhari Kornél   Bajnok Sakkiskola   4     3,5   7,5
25 Kincses Dorka w Veresegyház     2,5 2,5 2,5   7,5
26 Grósz Csenge w Jászberényi Sakk Kö       3 4   7
27 Ledniczki Noémi w Nagykáta       3 4   7
28 Gonye Laszlo Balint   Baptista Sakkiskola     7       7
29 Szeremi Dániel   Bajnoksakk Iskola Egyesület   4 3       7
30 Fehér Botond   HÜSI 7           7
31 Ács Nóra w Nagykáta       5   1,5 6,5
32 Édes Dániel   Nagykáta       3 3,5   6,5
33 Reszegi Bence   Veresegyház   2,5   4     6,5
34 Lőrincz Nimród   Veresegyház   3 3,5       6,5
35 Szarvas Máté   Nagykáta 3 3         6
36 Hagyál Anna w             5,5 5,5
37 Almási Krisztián   Veresegyház   2 3,5       5,5
38 Novák Balázs   Jászberényi Sakk Kö         5   5
39 Szécsi Vince   Nagykáta       2,5 2,5   5
40 Kármán Dávid   Nagykáta       3 2   5
41 Gubódi Áron   Veresegyház     2 3     5
42 Sessler Dávid   Veresegyház   2     2,5   4,5
43 Nagy Róbert       4,5         4,5
44 Ács Ádám   Nagykáta       3,5   0,5 4
45 Birta Zsófia w Veresegyház   1,5     2,5   4
46 Halmos Csenge w Veresegyház     2 2     4
47 Kuhinkó Brúnó   Szabó Krisztián Sakkiskola 4           4
48 Salát Boldizsár   Sirály Életmód SE 4           4
49 Gyurgyik Dominik   Jászberényi Sakk Kö         3,5   3,5
50 Vincze Lili Anna w Veresegyház     0,5 0,5 2,5   3,5
51 Richter Orsolya w Veresegyház     1,5 2     3,5
52 Pethő-Gilián Miklós   Dunakeszi   3,5         3,5
53 Száraz Csaba   Bajnok Sakkiskola   3,5         3,5
54 Tardos Lili w             3 3
55 Rabóczki Vendel               3 3
56 László Dániel   Veresegyház         3   3
57 Palócz Levente   Jászberényi Sakk Kö         3   3
58 Torma Tibor   Jászberényi Sakk Kö         3   3
59 Borbás Hunor   Jászberényi Sakk Kö     3       3
60 Kalotai Péter   Veresegyház     3       3
61 Rigó Milán   Nagykáta     3       3
62 Sári  Kristóf   Veresegyház     3       3
63 Baumgartner Zsolt   Bajnok Sakkiskola   3         3
64 Polonkai Ádám László   Veresegyház   3         3
65 Szebenyi-Kis Dominik   Bajnok Sakkiskola   3         3
66 Kovács Ajsa w Veresegyház         2,5   2,5
67 Urbán Levente   Jászberényi Sakk Kö         2,5   2,5
68 Hodosi Márton   Veresegyház       2,5     2,5
69 Bencsik Máté   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
70 Csányi Nóra w Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
71 Majoros Virág w Veresegyház   2,5         2,5
72 Timár Martin               2 2
73 Drávucz Gréta w Jászalsószentgyörgy     2       2
74 Varga Bende   Bajnok Sakkiskola   2         2
75 Corseau Kincső w Veresegyház     1,5   0   1,5
76 Hajdú Hédi w Veresegyház   1,5         1,5
77 Vincze Róbert   Jászberényi Sakk Kö         1   1
78 Nagy-Király Szonja w Veresegyház       1     1
Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 2. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Dezso Edmund Bence   Szada 4 4,5 6 4 6,5 3 28
2 Ferenczi Attila    Nagykáta 5 4 5 4 4,5 2,5 25
3 Farkas Sara  w Dunaharaszti 5 5 4,5   5 4 23,5
4 Virág Levente    Dunakeszi 3 3 4 4 4 3,5 21,5
5 Balázs Viktor    Budapest Homoktövis   4 4 4 5 3,5 20,5
6 Torocsik Ferenc    Veresegyház Kálvin téri   5 5 5 5   20
7 Nemeth Laura  w Nagykáta 4 4 3,5 4,5   3,5 19,5
8 Balazsi Bence    Lombik SE 3,5   5 5,5 3,5   17,5
9 Szarvas Nóra w Nagykáta 6,5 6   5     17,5
10 Bende Eniko Tunde  w       5 4 4 2,5 15,5
11 Fodor Tímea  w PÉCEL, SZEKAIO 5 2,5 3 3 2   15,5
12 Gyócsi Tifani  w Veresegyház 3 3,5 3 3 2   14,5
13 Lénárt Kinga  w Veresegyház 2 3 3 2 2,5 1 13,5
14 Hernadi Almos    Nagykáta   5 4,5   4   13,5
15 Szabó Vince Dávid   Siketek Sportklubja       7   5,5 12,5
16 Bettenbuk Regő    Dunakeszi Kőrös   3,5 3,5 4   1,5 12,5
17 Gáspár Vince    Jászberényi Sakk Kör     3,5 5 4   12,5
18 Tar Balázs    Jászberényi Sakk Kör     4 3,5 4   11,5
19 Tóth Emese  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 4 3   11
20 Nagy Antal   TFSE   5       4 9
21 Visnyovszky Ádám    Veresegyház   2,5 3 3,5     9
22 Gólya Máté   Néri Szt.Fülöp Ált.Isk.   3,5     5   8,5
23 Csontos Olivér Csongor    Jászberényi Sakk Kö     2 3,5 3   8,5
24 Molnár Levente   Tiszavárkony   4,5   4     8,5
25 Schmidt Botond    Dunakeszi Kőrös   4 4       8
26 Szabó Botond    Dunakeszi     4   3,5   7,5
27 Ács Anna w Nagykáta       4,5   2,5 7
28 Horváth Kende   Benkő I. Ált.Isk. 4     3     7
29 Berla Zoltan Mate    ART 3F     7       7
30 Kovács Miléna  w PÉCEL, SZEKAIO   3 4       7
31 Dobák Tamás   Jászberény       3 3,5   6,5
32 Fehér Botond   HÜSI   6,5         6,5
33 Kalocsai Boglárka  w PÉCEL, SZEKAIO   2 2 2 0   6
34 Csatlós Tamás    Veresegyház   3 3       6
35 Péter Nimród    PÉCEL, SZEKAIO   3,5 2,5       6
36 Hajdú Vince   TFSE           5,5 5,5
37 Varga-Molnár Dávid    Veresegyház     3   2,5   5,5
38 Takács-Taksony Botond   PÉCEL, SZEKAIO   3     2,5   5,5
39 Hangyal Dóra   TFSE           5 5
40 Pintér Ákos    Veresegyház     0,5 3 1,5   5
41 Baltás Borbála  w Veresegyház 3   2       5
42 Györfi Ádám   TFSE           4,5 4,5
43 Papp Bence   Gyömrő           4 4
44 Bóné Milán   Nagykáta   4         4
45 Kmett Kristóf   Galgavidék 4           4
46 Palócz Regő   Jászberényi Sakk Kör         3,5   3,5
47 Mesterházy Zsombor   Veresegyház       3     3
48 Sasvári Tamás   Veresegyház       3     3
49 Nagy Botond    Budajenő     3       3
50 Juhász Zoltán   Jászberény       2     2
51 Kókai Kristóf   Veresegyház       2     2
52 Molnár Áron   Veresegyház       2     2
53 Leigl Tamara  w Veresegyház     2       2
54 Bese Balázs   PÉCEL, SZEKAIO   2         2
55 Csáki László   Bajnok Sakkiskola   2         2
56 Holes Bence   Veresegyház 2           2
57 Karosi Lilla w Veresegyház 2           2
58 Hegyvári Flóra w Veresegház       1,5     1,5
59 Erzse Anna  w Veresegyház     1,5       1,5
60 Kopacz Dénes Koppány   Veresegyház   1,5         1,5
61 Vámi Kincső w Veresegyház       0,5     0,5
62 Kinnaird Tamás   Veresegyház             0
Pest megyei ifjúsági sakkverseny  összesítés 3. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Balazs Sztella Anna  w Budapest   4,5 6,5 6 5,5 4,5 27
2 Balazs Szabina Zoe  w Budapest   5,5 4 6 6 4,5 26
3 Edes Gergely Istvan    Jászberényi Sakk Kö   4 4 5 5   18
4 Benko Csanad Botond   Sárkány DSE 3,5 6       7 16,5
5 Lenart Dorka  w Aszód EGA   3 3,5 4 3 1 14,5
6 Boros Dénes    Veresegyház   3 3 3 3 2 14
7 Pálinkás Gergely    Gödöllő Premontrei   3 3   4   10
8 Madár Koppány Tibor    Veresegyház   2 3   3 0 8
9 Tar Vendel   TFSE           4 4
10 Salát Fülöp   Sirály DSE 4           4
11 Kovács Bendegúz   Gödöllő           3,5 3,5
12 Molnár Lili w Szolnok       3,5     3,5
13 Nagy Darinka  w Veresegyház     3,5       3,5
14 Ferenczi Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1,5 2       3,5
15 Szalkai Kinga Nikoletta w Veresegyház         3   3
16 Szeremi Attila   Bajnok Sakkiskola   2,5         2,5
17 Barócsi Ferenc   Jászberényi Sakk Kö         2   2
18 Tóth-Krupa Benjámin   Jászberényi Sakk Kö         2   2
19 Hegyvári Péter   Veresegyház       2     2
20 Mohos Márk    PÉCEL, SZEKAIO   1 1       2
21 Gyug-Sebők Lenke w PÉCEL, SZEKAIO       1     1
Pest megyei ifjúsági sakkverseny összesítés 4. korcsoport 
No. Name sex Club/City 1. ford. 2. ford 3.ford 4.ford 5. ford 6. ford Összesen
1 Varga Ádám    Veresegyház 4,5   5,5   4,5 4 18,5
2 Toth Balazs Norbert    Bp Czirma Gyula Ált Isk     4,5 4,5 4 4,5 17,5
6 Szikra Márton   Veresegyház       4 4   8
3 Besenyi Dániel   Nagykáta   6         6
4 Kemeny Benjamin    MTK     5,5       5,5
5 Tóth Anna Krisztina w Veresegyház       4     4

Tisztelt Sporttársak!

A Magyar Sakkszövetség elnökségének döntése értelmében a következő Nemzeti Sakk Csapatbajnokság első fordulója nem kezdődhet korábban, mint 2021. február 1.
Ez értelemszerűen azt jelenti, hogy a megyei csapatbajnokságok (amennyiben a hivatalos bajnoki rendszer részét képezik) is ezután kell, hogy induljanak.

A bajnokság további részleteinek kidolgozása folyamatban van.