Tóth György - Szuper csoport

Round 1 on 2018/09/16 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Galgavidék   Gyömrő   :  
2   Érd   Szentendre   :  
3   Veresegyház   Dunaharaszti   :  
Round 2 on 2018/10/14 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Dunaharaszti   :  
2   Szentendre   Veresegyház   :  
3   Galgavidék   Érd   :  
Round 3 on 2018/11/11 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Érd   Gyömrő   :  
2   Veresegyház   Galgavidék   :  
3   Dunaharaszti   Szentendre   :  
Round 4 on 2018/11/25 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Szentendre   :  
2   Galgavidék   Dunaharaszti   :  
3   Érd   Veresegyház   :  
Round 5 on 2018/12/09 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Gyömrő   :  
2   Dunaharaszti   Érd   :  
3   Szentendre   Galgavidék   :  
Round 6 on 2019/01/20 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Galgavidék   :  
2   Szentendre   Érd   :  
3   Dunaharaszti   Veresegyház   :  
Round 7 on 2019/02/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Gyömrő   :  
2   Veresegyház   Szentendre   :  
3   Érd   Galgavidék   :  
Round 8 on 2019/03/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Érd   :  
2   Galgavidék   Veresegyház   :  
3   Szentendre   Dunaharaszti   :  
Round 9 on 2019/04/07 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szentendre   Gyömrő   :  
2   Dunaharaszti   Galgavidék   :  
3   Veresegyház   Érd   :  
Round 10 on 2019/04/14 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gyömrő   Veresegyház   :  
2   Érd   Dunaharaszti   :  
3   Galgavidék   Szentendre   :

Hoschek László - I. Osztály

Round 1 on 2018/09/16 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetbecse   Dunakeszi   :  
2   Szob   Vác   :  
3   Törökbálint   Göd   :  
4   Nagykáta   Szigetszentmiklós   :  
5   Dunaharaszti   bye   :  
Round 2 on 2018/10/14 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Göd   Nagykáta   :  
2   Vác   Törökbálint   :  
3   Dunakeszi   Szob   :  
4   Dunaharaszti   Szigetbecse   :  
5   Szigetszentmiklós   bye   :  
Round 3 on 2018/11/11 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szob   Dunaharaszti   :  
2   Törökbálint   Dunakeszi   :  
3   Nagykáta   Vác   :  
4   Szigetszentmiklós   Göd   :  
5   Szigetbecse   bye   :  
Round 4 on 2018/11/25 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós   :  
2   Dunakeszi   Nagykáta   :  
3   Dunaharaszti   Törökbálint   :  
4   Szigetbecse   Szob   :  
5   Göd   bye   :  
Round 5 on 2018/12/09 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Törökbálint   Szigetbecse   :  
2   Nagykáta   Dunaharaszti   :  
3   Szigetszentmiklós   Dunakeszi   :  
4   Göd   Vác   :  
5   Szob   bye   :  
Round 6 on 2019/01/20 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunakeszi   Göd   :  
2   Dunaharaszti   Szigetszentmiklós   :  
3   Szigetbecse   Nagykáta   :  
4   Szob   Törökbálint   :  
5   Vác   bye   :  
Round 7 on 2019/02/17 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Nagykáta   Szob   :  
2   Szigetszentmiklós   Szigetbecse   :  
3   Göd   Dunaharaszti   :  
4   Vác   Dunakeszi   :  
5   Törökbálint   bye   :  
Round 8 on 2019/03/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Vác   :  
2   Szigetbecse   Göd   :  
3   Szob   Szigetszentmiklós   :  
4   Törökbálint   Nagykáta   :  
5   Dunakeszi   bye   :  
Round 9 on 2019/04/07 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Törökbálint   :  
2   Göd   Szob   :  
3   Vác   Szigetbecse   :  
4   Dunakeszi   Dunaharaszti   :  
5   Nagykáta   bye   :

Herczeg Oszkár - I/a osztály

Round 1 on 2018/09/23 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmárton   Galgavidék   :  
2   Vác   Alag   :  
3   Gödöllő   Visegrád   :  
4   Veresegyház   Zsámbék   :  
5   Aszód   Dunaharaszti   :  
6   Szentendre   Biatorbágy   :  
7   Szigetszentmiklós   bye   :  
Round 2 on 2018/10/07 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Dunaharaszti   Szentendre   :  
2   Zsámbék   Aszód   :  
3   Visegrád   Veresegyház   :  
4   Alag   Gödöllő   :  
5   Galgavidék   Vác   :  
6   Szigetszentmiklós   Szigetszentmárton   :  
7   Biatorbágy   bye   :  
Round 3 on 2018/10/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Vác   Szigetszentmiklós   :  
2   Gödöllő   Galgavidék   :  
3   Veresegyház   Alag   :  
4   Aszód   Visegrád   :  
5   Szentendre   Zsámbék   :  
6   Biatorbágy   Dunaharaszti   :  
7   Szigetszentmárton   bye   :  
Round 4 on 2018/11/18 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Zsámbék   Biatorbágy   :  
2   Visegrád   Szentendre   :  
3   Alag   Aszód   :  
4   Galgavidék   Veresegyház   :  
5   Szigetszentmiklós   Gödöllő   :  
6   Szigetszentmárton   Vác   :  
7   Dunaharaszti   bye   :  
Round 5 on 2018/12/02 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Gödöllő   Szigetszentmárton   :  
2   Veresegyház   Szigetszentmiklós   :  
3   Aszód   Galgavidék   :  
4   Szentendre   Alag   :  
5   Biatorbágy   Visegrád   :  
6   Dunaharaszti   Zsámbék   :  
7   Vác   bye   :  
Round 6 on 2019/01/27 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Visegrád   Dunaharaszti   :  
2   Alag   Biatorbágy   :  
3   Galgavidék   Szentendre   :  
4   Szigetszentmiklós   Aszód   :  
5   Szigetszentmárton   Veresegyház   :  
6   Vác   Gödöllő   :  
7   Zsámbék   bye   :  
Round 7 on 2019/02/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Veresegyház   Vác   :  
2   Aszód   Szigetszentmárton   :  
3   Szentendre   Szigetszentmiklós   :  
4   Biatorbágy   Galgavidék   :  
5   Dunaharaszti   Alag   :  
6   Zsámbék   Visegrád   :  
7   Gödöllő   bye   :  
Round 8 on 2019/02/24 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Alag   Zsámbék   :  
2   Galgavidék   Dunaharaszti   :  
3   Szigetszentmiklós   Biatorbágy   :  
4   Szigetszentmárton   Szentendre   :  
5   Vác   Aszód   :  
6   Gödöllő   Veresegyház   :  
7   Visegrád   bye   :  
Round 9 on 2019/03/10 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Aszód   Gödöllő   :  
2   Szentendre   Vác   :  
3   Biatorbágy   Szigetszentmárton   :  
4   Dunaharaszti   Szigetszentmiklós   :  
5   Zsámbék   Galgavidék   :  
6   Visegrád   Alag   :  
7   Veresegyház   bye   :  
Round 10 on 2019/03/31 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Galgavidék   Visegrád   :  
2   Szigetszentmiklós   Zsámbék   :  
3   Szigetszentmárton   Dunaharaszti   :  
4   Vác   Biatorbágy   :  
5   Gödöllő   Szentendre   :  
6   Veresegyház   Aszód   :  
7   Alag   bye   :  
Round 11 on 2019/04/28 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szentendre   Veresegyház   :  
2   Biatorbágy   Gödöllő   :  
3   Dunaharaszti   Vác   :  
4   Zsámbék   Szigetszentmárton   :  
5   Visegrád   Szigetszentmiklós   :  
6   Alag   Galgavidék   :  
7   Aszód   bye   :  
Round 12 on 2019/05/05 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Szigetszentmiklós   Alag   :  
2   Szigetszentmárton   Visegrád   :  
3   Vác   Zsámbék   :  
4   Gödöllő   Dunaharaszti   :  
5   Veresegyház   Biatorbágy   :  
6   Aszód   Szentendre   :  
7   Galgavidék   bye   :  
Round 13 on 2019/05/19 at 10:00
No. Team Team Res. : Res.
1   Biatorbágy   Aszód   :  
2   Dunaharaszti   Veresegyház   :  
3   Zsámbék   Gödöllő   :  
4   Visegrád   Vác   :  
5   Alag   Szigetszentmárton   :  
6   Galgavidék   Szigetszentmiklós   :  
7   Szentendre   bye   :