I. osztály szuper

1 Nagykáta   4 8 4 9 4,5 7 6,5 4,5 6,5 9,5 6,5 6,5 10,5 18,5 22,5 31,5 36 43 49,5 54 60,5 70 IV.
2 Dunaharaszti 6   8,5 4,5 9 8,5 6,5 7 5,5 8 7,5 3,5 7,5 13,5 17 25,5 30 39 47,5 54 61 66,5 74,5 III.
3 Gyömrő 2 1,5   3 4,5 3,5 3 4,5 4 6 6 3 6 12 14 15,5 18,5 21,5 26 29,5 32,5 37 41 X.
4 Gödöllő 6 5,5 7   7,5 8,5 8 8 3,5 7,5 8,5 6 3,5 11 19,5 25,5 31 38 44 51,5 60 68 76 II.
5 Biatorbágy 1 1 5,5 2,5   4 3 3,5 1 4 3,5 1,5 3,5 4,5 8,5 12 13 14 19,5 22 23,5 27,5 30,5 XII.
6 Dunakeszi 5,5 1,5 6,5 1,5 6   4 6,5 2 4,5 6,5 4 4 10,5 12,5 17 23,5 29 30,5 37 38,5 44,5 48,5 VII.
7 Szentendre 3 3,5 7 2 7 6   6 1 5,5 6 5 6 11 17 18 23,5 29,5 32,5 36 43 45 52 VI.
8 Érd 3,5 3 5,5 2 6,5 3,5 4   2 6 5 3 6,5 10 14 17 19 25 30 33,5 36,5 42 44 VIII.
9 Szigetszentmiklós 5,5 4,5 6 6,5 9 8 9 8   9,5 9 7,5 6,5 15,5 23,5 32,5 40,5 48 57,5 66,5 72 76,5 82,5 I.
10 Törökbálint 3,5 2 4 2,5 6 5,5 4,5 4 0,5   9 1 4 6,5 12,5 18 22,5 26,5 27 28 37 40,5 42,5 IX.
11 Erdőkertes 0,5 2,5 4 1,5 6,5 3,5 4 5 1 1   3,5 2,5 6,5 8 14,5 18 22 27 28 29 32,5 33 XI.
12 Vác 3,5 6,5 7 4 8,5 6 5 7 2,5 9 6,5   3,5 8,5 15 22 29 31,5 35,5 44,5 53 59,5 65,5 V.

I. osztály

    Csapatok Fordulónkénti eredmény összesítő Helyezés
Fordulók
szept. 19 okt. 17 nov. 14 nov. 28 febr. 13 febr. 27 márc. 6 márc. 20 ápr. 3 máj. 8
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 2010 2011
Ssz. Csapatok Szob Fót Szigetbecse Galgavidék Vác Dunaharaszti Szob Fót Szigetbecse Galgavidék Vác Dunaharaszti 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Végeredmény
1 Szob   5,5 6,5 6,5 5,5 5,5   3 7,5 4 5 3,5 5,5 11 17,5 24 29,5 33 36 43,5 47,5 52,5 III.
2 Fót 4,5   3,5 4 3 5,5 7   6,5 8,5 5,5 3,5 3 7,5 13 16,5 20,5 26 33 36,5 43 51,5 IV.
3 Szigetbecse 3,5 6,5   3,5 0 3,5 2,5 3,5   4 1,5 2 3,5 3,5 7 13,5 17 21 22,5 25 28,5 30,5 VI.
4 Galgavidék 3,5 6 6,5   3 5,5 6 1,5 6   2 3 6,5 12 15 18,5 24,5 30,5 33,5 35,5 41,5 43 V.
5 Vác 4,5 7 10 7   5,5 5 4,5 8,5 8   2,5 7 17 24 29,5 34 38,5 47 55 57,5 62,5 I.
6 Dunaharaszti 4,5 4,5 6,5 4,5 4,5   6,5 6,5 8 7 7,5   4,5 9 13,5 18 24,5 31 38 44,5 52 60 II.

I/A

Pest megyei Sakk Csapatbajnokság 2010-2011
Eredmények és előrehaladási  táblázat
I/A. osztály
    Csapatok Fordulónkénti eredmény összesítő Helyezés  
Fordulók  
szept.12 szept.26 okt. 10 okt. 24 nov. 7 febr. 6 febr. 20 ápr. 10 ápr. 17 máj. 1 máj. 15  
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 2010 2011  
Ssz. Csapatok VIAMATT Alag Százhalombatta Gödöllő Szigetszentmárton Szigetszentmiklós Gödi SE Zsámbék Kóka Veresegyház Páty Visegrád Bicske 1 2 3 4 5 6 7 9 10 11 8 Végeredmény  
1 VIAMATT   1 1 3 1,5 2 2 0,5 3 1 2,5 2,5   SZ  1 2 5 6,5 8,5 10,5 13,5 14,5 17 17,5 IX.  
2 Alag 4   3,5 3,5 0,5 4 1 3,5 1,5 1,5 4     4 8 SZ 11,5 15 15,5 19,5 23 24,5 26 27 VII.  
3 Százhalombatta 4 1,5   3 3,5 5 2 1 2 2 4   5 2 6 10 11,5 SZ 14,5 18 20 21 23 28 VI.  
4 Gödöllő 2 1,5 2   3 4 2,5 3 3,5 2 5     3,5 5,5 10,5 12,5 14 16 SZ 20 22,5 25,5 28,5 V.  
5 Szigetszentmárton 3,5 4,5 1,5 2   4 4 4 3 2,5 4     4 7 9,5 13,5 17 21,5 23 SZ 27 31 33 I.  
6 Szigetszentmiklós 3 1 0 1 1   1,5 4,5 0 1 4     1,5 6 6 7 11 14 15 16 17 SZ 17 X.  
7 Gödi SE 3 4 3 2,5 1 3,5   0,5 2 4,5 4,5 3   3,5 SZ  4 6 10,5 15 18 21 23,5 24,5 28,5 IV.  
8 Zsámbék 4,5 1,5 4 2 1 0,5 4,5   0 1,5 3   3 1 1,5 6 SZ 6 7,5 10,5 12 16 18 22,5 VIII.  
9 Kóka 2 3,5 3 1,5 2 5 3 5   2 4     1,5 3,5 8,5 11,5 16,5 SZ 18,5 20,5 24 27 31 III.  
10 Veresegyház 4 3,5 3 3 3 4 0,5 3,5 3   5     3 6 8,5 12,5 13 16,5 19,5 24,5 28,5 32 SZ II.  
11 Páty 2,5 1 1 0 1 1 0,5 2 1 0       1 2 2 3 4 4,5 6,5 6,5 SZ 9 10 XI.  
12 Visegrád 2,5           2             2,5 4,5                      
13 Bicske     0         2                                    
                                                       
                                                       
  Bicske pontjai nem számítanak a bajnokságban                         * végeredmény            

Részletes Eredmények

Szuper csoport

                 
  2010 - 2011 évi Pest megyei Cs. B.    
     
                 
  2010. IX. 19.  Szuper  csoport --- 1. forduló      
                 
4 Dunakeszi Szentendre 6   3,5 Biatorbágy Érd 6,5
                 
X Szabó J Guba  M X   1 Fekete  J Sinka Cs 0
0 Molnár P Dankovics  A 1   X Fekete A Nagy  Cs X
0 Gránicz J Adorján B 1   X Varga P Horváth  S X
0 Molnár S Merle  R 1   0 Labancz J Horváth  P 1
0 Fenyvessy  Gy Őze  K 1   0 Kiss I sr  Varga  J 1
1 Bánhidi  F Guba  Á 0   X Bálint  B Pápai J X
X Nádasdi A Bánvölgyi X   0 Oszfolk I Holtság  I 1
0 Batisz M Turóczi 1   1 Szakály B Schaum B 0
1 Mundi Gy Szlovák 0   0 Homoki M Rónyai I 1
1 Kiss I Ungvári 0   0 Csapó  L jr  Varga J 1
                 
                 
6,5 Nagykáta Vác 3,5   3,5 Gödöllő Szigetszmiklós 6,5
                 
X Muhari  I Trajber  D X   1 Bándy  A Martini B 0
1 Simon L Hönsch  P 0   0 Veréb  G Szalánczy E 1
X Tóth  B Dr Trajber  Cs X   0 Nagyajtai G Dr Kahn 1
1 Gulyás  A Zala  Gy 0   1 Reznák A Ferenczi J 0
X Pásztor  M Kiss P X   X Sillye  K Lantos  A X
X Társi  M Fendrich Z X   0 Kőszegi L Liskán L 1
1 Ács  T Varga  T 0   X Kozma  G Bertók B X
X Csajági M Rigó  P X   X Lenkei R Leidl I X
1 Fodor  B Lőrincz  K 0   0 Fehér  M Benkovics  P 1
0 Gödöllei Zs Szabó  P 1   0 Rigó J Légrády  L 1
                 
                 
7,5 Dunaharaszti Erdőkertes 2,5   6 Gyömrő Törökbálint 4
                 
0 Kovács  I Maráczi  E 1   0 Gáspár  Z Dupsky L 1
1 Fehér  L Babér  B 0   0 Komjáthy  A Sallai K 1
1 Somogyi G Várhegyi M 0   X Kónya  B Sallai M X
1 ifj Leidl Gyepesi I 0   1 Fábián B Kovács Zs 0
0 Kalmár K Dr Farkas  J 1   1 Kerekes  L Czeglédi L 0
1 Botos J Kazi  L 0   X Fábián L Szegedi A X
X Gál  J Fodor  G X   1 Béki G Kovács  G 0
1 Markos Á Szabó D 0   0 Somogyi A Pilis  P X
1 Firnigel  J Kazi  M 0   1 Császi T Margittai S 0
1 Bege Á Kovács  L 0   1 Piszár  A Pilmayer Katalin 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  2010. X. 17.  Szuper  csoport --- 2. forduló      
                 
3,5 Érd Dunakeszi 6,5   4 Nagykáta Dunaharaszti 6
                 
X Sinka Cs Szabó  J X   X Muhari  I Schubert  Gy X
X Nagy Cs Molnár P X   0 Simon  L Fehér L 1
1 Horváth S Gránicz J 0   X Tóth  B ifj Leidl X
0 Horváth P Molnár  S 1   0 Gulyás  A Kalmár  K 1
0 sr Varga   J Fenyvessy  Gy 1   X Pásztor  M Botos  J X
X Pápai   J Bánhidi  F X   1 Nyámádi  A Gál  J 0
1 Holtság  I Nádasdi A 0   X Társi  M Markos Á X
0 Schaum B Horváth  K 1   0 Ács  T Firnigel J 1
0 Czipp  J Batisz M 1   1 Csajági  M Bege Á 0
0 Hajós  Á Mundi Gy 1   0 Lengyel A Kökény  N 1
                 
                 
9 Szigetszmiklós Biatorbágy 1   5 Vác Szentendre 5
                 
1 Martini  B Fekete J 0   0 Cseke  R Guba  M 1
1 Szalánczy E Gönczi  J 0   0 Hönsch  P Dankovics  A 1
1 Ferenczi  J Fekete A 0   0 Zala  Gy Adorján  B 1
1 Lantos  A Andaházy K 0   1 Kiss P Kalla T 0
1 Liskán L Varga  P 0   X Rózsa  Z Szakács Á X
1 Bertók  B Labancz J 0   X Fendrich Z Bánvölgyi Z X
0 Takács  A Kiss I 1   0 Varga T Csetneki M 1
1 Leidl I Szakály  B 0   1 Rigó P Simonyi Dóra 0
1 Benkovics  P Homoki M 0   1 Lőrincz K Ungvári Cs 0
1 Légrády  L Csapó  L 0   1 Szabó P Kurucz Blanka 0
                 
                 
2,5 Törökbálint Gödöllő 7,5   4 Erdőkertes Gyömrő 6
                 
0 Paulovics   Gy Bándy 1   X Maráczi  E Gáspár  Z X
X Kovács  Zs Veréb  G X   0 Babér  B Komjáthy A 1
0 Czeglédi L Reznák A 1   1 Várhegyi M Fábián  B 0
0 Szegedi A Ruttkay  P 1   0 Gyepesi I Fábián L 1
0 Kovács  G Sillye  K 1   0 Dr Farkas  J Kollman  L 1
1 Sallai Andrea Kőszegi  L 0   X Kazi  L Béki G X
0 Pilis  P Kozma  G 1   X Fodor  G Kurucz J X
0 Pálinkás  T Veréb  B 1   X Szabó D Légrádi A X
1 Lakatos  Péter Fehér  M 0   0 Kazi M Piszár  A 1
0 Kicsindy  J Nagy  A 1   1 Kárpáti Z ifj Piszár  A 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
2010. XI. 14. ----   3. forduló          
                 
3,5 Dunaharaszti Vác 6,5   2 Gyömrő Nagykáta 8
                 
0 dr Bencze L Cseke R 1   0 Kónya  B Muhari I 1
0 Kovács  I Trajber D 1   X Fábián  B Simon L X
X Somogyi G Hönsch P X   X Kerekes  L Gulyás A X
0 ifj Leidl I Zala Gy 1   0 Fábián L Pásztor M 1
X Kalmár K Kiss P X   X Kollman  L Agonács Zs X
1 Botos  J Fendrich Z 0   X Béki G Nyámádi A X
0 Gál  J Varga  T 1   0 Kurucz J Társi M 1
X Firnigel J Rigó P X   0 Légrádi A Ács T 1
1 Fási L Dér  Á 0   0 Piszár A Csajági M 1
0 Ladányi P Szabó P 1   0 Piszár  L Fodor  B 1
                 
                 
8,5 Gödöllő Erdőkertes 1,5   4 Biatorbágy Törökbálint 6
                 
1 Bándy  A Maráczi E 0   X Fekete  J Balog  G X
1 Veréb  G Szakály  B 0   1 Fekete A Paulovics Gy 0
1 Nagyajtai  G Babér  B 0   0 Andaházy  K Kovács Zs 1
1 Reznák A Várhegyi M 0   0 Labancz J Czeglédi L 1
X Ruttkay  P Gyepesi I X   X Kiss I Hajdú R X
1 Bajnóczi P Dr Farkas J 0   X Gál J Kovács  G X
X Kozma  G Kazi L X   0 Bálint B Sallai Andrea 1
X Lenkei R Fodor G X   1 Oszfolk I Matura  J 0
1 Fehér  M Kazi M 0   0 Szakály  B Kicsindy J 1
1 Rigó J Kárpáti Z 0   X Csapó  L Pilmayer  Katalin X
                 
                 
2 Dunakeszi Szigetszentmiklós 8   6 Szentendre Érd 4
                 
0 Molnár  P Martini B 1   0 Guba  M Sinka Cs 1
0 Gránicz J Szalánczy E 1   1 Adorján  B Nagy Cs 0
X Molnár  S Dr Kahn E X   0 Őze  N Horváth S 1
X Fenyvessy Gy Ferenczi J X   1 Őze K Horváth P 0
0 Bánhidi  F Lantos A 1   0 Kalla T sr Varga J 1
X Nádasdi A Liskán L X   1 Bánvölgyi Z Holtság I 0
0 Horváth K Bertók B 1   X Csetneki M Schaum B X
0 Batisz  M id. Leidl I 1   1 Matos  B Czipp J 0
0 Mundi Gy Benkovics P 1   X Simonyi Dóra Miklós T X
X Kiss I Légrády  L X   1 Kurucz Blanka Holtság D 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  2010. november 28. --- 4. forduló            
                 
                 
7 Vác Érd 3   6,5 Erdőkertes Biatorbágy 3,5
                 
1 Cseke R Sinka Cs 0   1 Maráczi E Fekete J 0
X Trajber  D Nagy Cs X   1 Babér  B Fekete A 0
0 Hönsch P Horváth S 1   1 Várhegyi M Andaházy K 0
1 Zala Gy Horváth P 0   0 Gyepesi I Labancz J 1
X Kiss P sr Varga J X   0 Dr Farkas  J Kiss I 1
1 Fendrich Z Holtság I 0   1 Kazi L Gál J 0
1 Varga T Rónyai I 0   1 Fodor  G Oszfolk  I 0
X Rigó P Jr Varga J X   1 Szabó D Szakály  B 0
X Lőrincz K Miklós T X   0 Kazi M Homoki M 1
1 Szabó P sr Hajós  J 0   X Kovács L Csapó L X
                 
                 
9 Szigetszmiklós Szentendre 1   4 Nagykáta Gödöllő 6
                 
1 Martini Guba  M 0   0 Muhari I Bándy A 1
1 Szalánczy E Merle R 0   1 Simon L Veréb  G 0
1 Dr Kahn E Fényes G 0   X Tóth B Nagyajtai G X
1 Ferenczi J Kalla T 0   X Gulyás A Reznák A X
0 Lantos A Szakács Á 1   0 Nyámádi A Ruttkay P 1
1 Liskán L Guba Á 0   0 Társi M Sillye K 1
1 Bertók B Lajos J 0   0 Ács T Kőszegi L 1
1 Benkovics P Tusák J 0   1 Fodor B Kozma G 0
1 Légrády L Hönsch Dalma 0   X Mészáros Sz Veréb  B X
1 Dudics  I Hönsch Z 0   X Gödöllei Zs Fehér M X
                 
                 
8,5 Dunaharaszti Gyömrő 1,5   5,5 Törökbálint Dunakeszi 4,5
                 
1 Dr Bencze L Gáspár Z 0   0 Czeglédi L Molnár P 1
1 Kovács I Komjáthy A 0   0 Szegedi A Gránicz J 1
X sr.Répási Z Kónya B X   0 Kovács G Molnár S 1
1 Frank J Fábián B 0   X Sallai Andrea Fenyvessy Gy X
X Kalmár K Kerekes  L X   1 Pilis P Bánhidi F 0
1 Gál J Fábián L 0   X Pálinkás T Nádasdi A X
1 Fási L Jakab A 0   X Matura J Batisz M X
1 Bege Á Béki G 0   1 Lakatos P Mundi Gy 0
X Ladányi P Légrádi  A X   1 Kicsindy J Repcsik G 0
1 Kökény  N Somogyi A 0   1 Pilmayer Kata Szénás Gy 0
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  2011. január 30. --- 5. forduló            
                 
                 
3 Gyömrő Vác 7   5,5 Gödöllő Dunaharaszti 4,5
                 
X Gáspár Z Trajber D X   1 Bándy A Dr Bencze L 0
1 Komjáthy A Hönsch P 0   1 Veréb  G Fodré S 0
0 Kónya  B Dr Trajber Cs 1   X Nagyajtai G Sr Répási Z X
0 Kerekes  L Zala Gy 1   0 Ruttkay P Schubert Gy 1
1 Fábián L Kiss P 0   X Sillye K Kalmár K X
0 Jakab A Fendrich Z 1   X Kőszegi L Botos J X
X Kollman L Varga T X   1 Kozma G Gál J 0
0 Béki G Rigó P 1   0 Veréb  B Markos Á 1
0 id. Piszár A Lőrincz K 1   1 Fehér M Firnigel J 0
0 ifj Piszár A Dian I 1   0 Molnár L Fási L 1
                 
                 
1 Biatorbágy Nagykáta 9   6,5 Dunakeszi Erdőkertes 3,5
                 
0 Fekete  J Muhari I 1   X Szabó J Maráczi E X
1 Fekete A Simon L 0   0 Molnár P Szakály B 1
0 Labancz J Tóth B 1   X Szalacsy L Babér  B X
0 Kiss I Gulyás A 1   X Gránicz J Várhegyi M X
0 Gál J Agonács Zs 1   1 Fenyvessy Gy Gyepesi I 0
0 Bálint B Nyámádi A 1   1 Bánhidi F Dr  Farkas J 0
0 Oszfolk I Társi M 1   0 Nádasdi A Kazi L 1
0 Szakály B Ács T 1   1 Batisz M Fodor G 0
0 Homoki M Fodor B 1   1 Mundi Gy Szabó D 0
0 Csapó L Gödöllei Zs 1   1 Kiss I Kazi M 0
                 
                 
5,5 Szentendre Törökbálint 4,5   2 Érd Szigetszmiklós 8
                 
5,5 Szentendre Törökbálint 4,5   0 Sinka Cs Martini B 1
          0 Nagy Cs Szalánczy E 1
X Őze K Paulovics Gy X   X Horváth S Ferenczi J X
1 Kalla T Czeglédi L 0   X Horváth P Lantos A X
X Szakács Á Szegedi A X   0 sr Varga J Liskán L 1
1 Turóczi B Kovács G 0   X Pápai J Bertók B X
X Szlovák G Pilis P X   0 Holtság I Takács A 1
0 Hönsch Dalma Pálinkás T 1   X Rónyai I Leidl I X
0 Csetneki M Matura  J 1   0 Hajós Á Benkovics P 1
0 Matos  B Lakatos P 1   0 Szilágyi S. A Légrády L 1
1 Simonyi Dóra Pilmayer Katalin 0          
1 Kurucz Blanka Baranyai M. 0          
                 
  2011. február 18 érkezett            
                 
                 
                 
                 
                 
  6. forduló 2011. II. 13.       SZUPER  CSOPORT  
                 
2,5 Vác Szigetszmiklós 7,5   3 Gyömrő Gödöllő 7
                 
X Trajber D Martini B X   0 Gáspár  Z Bándy  A 1
0 Slezák R Szalánczy E 1   X Komjáthy A Nagyajtai G X
1 Dr.Trajber Cs Dr Kahn E 0   0 Kónya B Reznák A 1
0 Zala Gy Ferenczi J 1   X Kerekes L Ruttkay P X
X Kiss P Lantos A X   0 Fábián L Sillye K 1
0 Fendrich Z Liskán L  1   1 Kollman L Kőszegi L 0
X Lőrincz K Bertók B X   0 Béki G Bajnóczi P 1
0 Szabó P Takács A 1   0 Légrádi A Kozma G 1
0 Slezák D Leidl I 1   1 Piszár A Lenkei R 0
0 Dian I Benkovics P 1   0 Piszár L Fehér  M 1
                 
                 
4,5 Nagykáta Dunakeszi 5,5   4 Törökbálint TC Érdi VSE 6
                 
X Muhari I Szabó J X   0 Paulovics Gy Sinka Cs 1
X Simon L Molnár P X   0 Szegedi A Horváth S 1
X Tóth B Szalacsy L X   X Kovács G Horváth P X
X Gulyás A Gránicz J X   X Pilis P Pápai J X
0 Pásztor M Molnár S 1   0 Pálinkás T Holtság I 1
1 Nyámádi A Fenyvessy Gy 0   0 Matura J Rónyai I 1
X Társi M Nádasdi A X   1 Lakatos P sr Hajós J 0
0 Csajági M Horváth K 1   1 Kicsindi J Hajós Á 0
1 Fodor B Batisz M 0   1 Pilmayer K Holtság Dóra 0
0 Mészáros Sz Mundi Gy 1   0 Bányia M. Á Szilágyi S 1
                 
9 Dunaharaszti Biatorbágy SE 1   4 Erdőkertes Szentendre 6
                 
1 dr Bencze L Fekete J     X Maráczi E Dankovics A X
1 Kovács I Sipos G 0   0 Szakály B Őze N 1
1 Schubert Gy Ruip J 0   X Babér  B Kalla T X
0 Frank J Fekete A 1   X Várhegyi M Szakács Á X
1 Botos J Müller J 0   1 Gyepesi I Bánvölgyi Z 0
1 Gál J Labancz J 0   X Dr Farkas J Tusák J X
1 Markos Á Kiss I 0   X Kazi L Hönsch Dalma X
1 Firnigel J Gál  J 0   0 Fodor G Csetneki M 1
1 Fási L Oszfolk I 0   0 Szabó D Simonyi Dóra 1
1 Bege Áron Csapó L 0   X Kovács L Kurucz Blanka X
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  7. forduló 2011. II. 27.       SZUPER  CSOPORT  
                 
                 
6 Gödöllő Vác 4   5,5 Biatorbágy  Gyömrő 4,5
                 
1 Bándy A Cseke R 0   1 Fekete J Gáspár Z 0
1 Reznák A Trajber D 0   X Fekete A Kerekes L X
X Ruttkay P Hönsch P X   0 Andaházy K Fábián L 1
0 Sillye K Zala Gy 1   0 Labancz J Jakab A 1
X Kőszegi L Kiss P X   0 Kiss I Kollman L 1
1 Bajnóczi P Fendrich Zoltán 0   X Gál J Béki G X
1 Kozma G Varga T 0   X Bálint B Légrádi A X
X Fehér  M Rigó P X   1 Oszfolk I Piszár A 0
X Molnár L Lőrincz K X   1 Szakály B ifj Piszár A 0
0 Nagy A Szabó P 1   1 Czapó L Piszár L 0
  2010. III. 1 jött       2011. III. 2    
                 
1,5 Dunakeszi Dunaharaszti 8,5   3 Szentendre Nagykáta 7
                 
X Szabó J Dr Bencze L X   0 Guba M Muhari I 1
0 Molnár P Schubert Gy 1   1 Adorján B Tóth B 0
0 Szalacsy L Somogyi G 1   0 Szakács Á Gulyás A 1
X Molnár S Jr Leidl I X   0 Bánvölgyi Z Pásztor M 1
0 Fenyvessy Gy Kalmár  K 1   1 Turócz B Nyámádi A 0
0 Nádasdi A Botos J 1   0 Tusák J Társi M 1
X Batisz M Gál János X   1 Csetneki M Ács T 0
0 Mundi Gy Markos Á 1   0 Simonyi Dóra Csajági M 1
0 Kiss I Firnigel J 1   0 Ungvári Cs Fodor B 1
0 Repcsik G Bege Á 1   0 Kurucz Blanka Gödöllei Zs 1
  2011. II. 27         2011. III. 4.    
                 
5 Érd Erdőkertes 5   9,5 Szigetszmiklós Törökbálint 0,5
                 
1 Sinka Cs Maráczi  E 0   1 Martini B Torday B 0
0 Nagy Cs Babér  B 1   1 Szalánczy E Paulovics Gy 0
0 Horváth P Várhegyi  M 1   1 Ferenczi J Hajdú R 0
1 sr Varga J Gyepesi  I 0   1 Lantos A Kovács G 0
1 Pápai J Dr Farkas  J 0   1 Liskán L Pilis P 0
X Holtság I Kazi   L X   X Bertók B Matura J X
X Szécsi P Fodor G X   1 Takács A Lakatos P 0
1 Rónyai I Szabó D 0   1 Leidl I Pilmayer Katalin 0
0 Hajos Á Kazi M 1   1 Benkovics P Molnár V 0
0 Szilágyi S Kovács L 1   1 Légrády L Baranyi M Á. 0
  2011. II. 27         2001. III. 2.    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  8. forduló 2011. III. 6.       SZUPER  CSOPORT  
                 
                 
9 Vác Törökbálint 1   1 Erdőkertes Szigetszmiklós 9
                 
1 Trajber D Czeglédi L 0   0 Maráczi E Martini B 1
1 Hönsch P Szegedi A 0   0 Várhegyi M Szalánczy E 1
X Dr Trajber Cs Kovács G X   0 Gyepesi I Ferenczi J 1
1 Zala Gy Pilis P 0   0 Dr Farkas  J Lantos A 1
1 Rózsa Z Margittai S 0   X Kazi L Liskán L X
X Fendrich Z Matura J X   0 Fodor G Bertók B 1
1 Varga T Lakatos P 0   0 Szabó D Leidl I 1
1 Rigó P Pilmayer Katalin 0   0 Kazi M Benkovics P 1
1 Lőrincz K Molnár V 0   X Kovács L Légrády L X
1 Szabó P Baranyai M 0   0 Kárpáti Z Vigh I 1
  2011. III. 7.         2011. III. 10.    
                 
6,5 Nagykáta Érd 3,5   6,5 Dunaharaszti Szentendre 3,5
                 
X Muhari I Sinka Cs X   1 Kovács I Adorján B 0
1 Simon L Nagy Cs 1   0 Schubert Gy Kalla T 1
X Tóth B Horváth S X   X Frank J Szakács Á X
1 Gulyás A Horváth P 0   0 Somogyi G Guba Á 1
X Pásztor M sr Varga J X   1 ifj Leidl I Tusák J 0
0 Nyámádi A Holtság I 1   1 Kalmár K Szlovák G 0
1 Társi M Schaum B 0   1 Botos J Hönsch Z 0
1 Csajági M Rónyai I 0   1 Gál J Matos B 0
1 Fodor B Hajós Á 0   1 Markos Á Simonyi Dóra 0
0 Gödöllei Zs Szilágyi S 1   0 Ladányi P Kurucz Blanka 1
  2011. III. 11.         2011. III. 17.    
                 
3,5 Gyömrő Dunakeszi 6,5   7,5 Gödöllő Biatorbágy 2,5
                 
0 Gáspár Z Szabó J 1   0 Bándy A Pálkövi J 1
X Komjáthy A Szalacsy L X   X Nagyajtai G Fekete J X
1 Kerekes L Gránicz J 0   1 Reznák A Gönczi J 0
X Fábián L Molnár S X   1 Ruttkai P Fekete A 0
1 Kollman L Fenyvessy Gy 0   1 Sillye K Andaházy K 0
0 Béki G Bánhidi F 1   1 Kőszegi L Labancz J 0
0 Bodrogi L Nádasdi A 1   1 Kozma G Potóczky A 0
X Légrádi A Horváth K X   1 Szabó B Szakály B 0
0 Piszár A Batisz M 1   X Fehér M Homoki M X
0 ifj Piszár A Mundi  Gy 1   X Nagy A Csapó L X
  2011. III. 6.         2011. III. 8.    
                 
                 
                 
                 
                 
  2011.  III. 20.  9. forduló       SZUPER  CSOPORT  
                 
                 
1,5 Biatorbágy Vác 8,5   1,5 Dunakeszi  Gödöllő 8,5
                 
0 Gönczi J Hönsch P 1   0 Szabó J Bándy A 1
0 Fekete A Zala Gy 1   0 Molnár P Nagyajtai G 1
0 Andaházy K Kiss P 1   0 Szalacsy L Reznák A 1
0 Varga P Fendrich Z 1   0 Gránicz  Ruttkay P 1
0 Labancz J Varga T 1   1 Molnár S Sillye K 0
X Kiss I Rigó P X   0 Fenyvessy Gy Kőszegi L 1
0 Potóczky A Lőrincz K 1   0 Bánhidi F Bajnóczi P 1
0 Szakály B Szabó P 1   0 Nádasdi A Kozma G 1
0 Homoki M Halász  J 1   X Batisz M Fehér M X
1 Csapó L Burkódi G 0   0 Mundi Gy Nagy A 1
  2011. III. 31.         2011. III. 20.    
                 
7 Szentendre Gyömrő 3   3 Érd Dunaharaszti 7
                 
X Guba M Fábián B X   0 Sinka Cs Kovács I X
1 Adorján B Kerekes L 0   X Nagy Cs sr Répási Z X
0 Őze N Fábián L 1   X Horváth S Somogyi G X
1 Kalla T Kollman L 0   X Horváth P ifj Leid I X
X Szakács Á Béki G X   X sr Varga J Kalmár K X
1 Bánvölgyi Z Bodrogi L 0   0 Pápai J Botos J 1
1 Csetneki M Légrádi A 0   0 Holtság I Gál János 1
1 Simonyi Dóra id Piszár  A 0   X Szécsi P Markos Á X
1 Kurucz Blanka ifj Piszár A 0   0 Rónyai I Firnigel J 1
0 Rehák  M Piszár  L 1   X Szilágyi S Ladányi P X
  2011. IV. 9.         2011. III. 20.    
                 
5,5 Szigetszmiklós Nagykáta 4,5   9 Törökbálint Erdőkertes 1
                 
X Martini B Muhari  I X   1 Czeglédi L Maráczi E 0
1 Szalánczy  E Simon L 0   1 Szegedi A Várhegyi M 0
X Ferenczi J Tóth B X   X Kovács G Gyepesi I X
1 Lantos A Gulyás A 0   X Pilis P Dr Farkas J X
0 Liskán L Pásztor M 1   1 Pálinkás T Fodor G 0
1 Bertók B Agonács  Zs 0   1 Lakatos P Szabó D 0
X Takács A Társi M X   1 Kicsindy J Kazi Z 0
0 Leidl I Ács   T 1   1 Pilmayer Kat Kovács L 0
1 Benkovics P Csajági M 0   1 Molnár V Kolonics K 0
0 Légrády L Fodor  B 1   1 Baranyai M. Á. Kárpáti Z 0
  2011. III. 24.         2011. III. 30.    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  2011. IV. 3. 10  forduló       SZUPER  CSOPORT  
                 
                 
4 Biatorbágy  Dunakeszi 6   6,5 Vác Erdőkertes 3,5
                 
0 Ruip J Szabó J 1   0 Trajber  D Maráczi E 1
X Andaházy K Molnár P X   0 Hönsch P Babér B 1
1 Varga P Szalacsy L 0   1 Zala Gy Várhegyi M 0
0 Labancz J Gránitz J 1   X Kiss P Gyepesi I X
X Kiss I Molnár S X   0 Fendrich Z Dr Farkas J 1
X Bálint B Fenyvessy Gy X   1 Varga T Kazi L 0
0 Oszfolk I Nádasdi A 1   1 Rigó P Fodor G 0
0 Potóczky A Batisz M 1   1 Lőrincz K Szabó D 0
X Szakály B Mundi György X   1 Szabó P Kazi M 0
1 Csapó L Repcsik G 0   1 Dian I Kovács L 0
  2011. IV. 3.         2011. IV. 5.    
                 
6,5 Nagykáta Törökbálint 3,5   5,5 Dunaharaszti Szigetszmiklós 4,5
                 
1 Muhari I Czeglédi L 0   0 Dr  Bencze L Martini B 1
X Simon L Szegedi A X   0 Kovács I Szalánczy E 1
1 Tóth B Hajdú R 0   X Fodré  S dr Khan E X
1 Gulyás A Kovács G 0   1 Répási Z Ferenczi J 0
0 Nyámádi A Sallai Andrea 1   X ifj Répási Z Lantos  A X
X Társi M Pilis P X   1 Fehér  L Liskán L 0
X Ács  T Margittai S X   X Frank J Bertók B X
0 Csajági M Matura  J 1   X ifj Leidl I Leidl I X
1 Mészáros Sz Kicsindy J 0   X Kalmár  K Benkovics P X
1 Gödöllei Zs Pilmayer Katalin 0   1 Botos  J Vigh I 0
  2011. IV. 15.       2011. IV. 5.    
                 
4,5 Gyömrő Érd 5,5   8 Gödöllő Szentendre 2
                 
1 Gáspár Z Sinka Cs 0   1 Bándy  A Guba M 0
0 Fábián B Nagy Cs 1   1 Nagyajtai G Dankovics A 0
X Kerekes  L Horváth S X   1 Reznák A Adorján B 0
0 Fábián  L Horváth P 1   1 Ruttkay P Fényes G 0
1 Jakab A sr varga J 0   1 Sillye K Guba Á 0
1 Kollman L Holtság I 0   1 Kőszegi L Puskás  zs 0
1 Béki G Czipp J 0   X Fehér M Csetneki M X
0 Bodrogi L sr Hajós J 1   X Molnár L Matos Bálint X
0 Légrádi A Hajós Á 1   X Nagy A Simonyi Dóra X
0 Piszár A Szilágyi S 1   X Matuz  B Kurucz Blanka X
  2011. IV.  3.         2011. IV. 9.    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
  2011. V.  8 11  forduló       SZUPER  CSOPORT  
                 
                 
4 Dunakeszi Vác 6   7 Szentendre Biatorbágy 3
                 
0 Szabó J Trajber  D 1   0 Dankovics A Fekete J 1
1 Molnár P Hönsch P 0   1 Adorján B Fekete A 0
0 Szalacsy L Dr Trajber Cs 1   1 Őze K Andaházy K 0
X Gránicz J Zala Gy X   1 Kalla T dr Tóth Z 0
X Molnár S Kiss Pál X   1 Puskás Zs Labancz  J 0
1 Fenyvessy Gy Fendrich Z 0   1 Turóczi  B Kiss I 0
0 Nádasdi A Varga T 1   0 Szlovák G Diósi T 1
0 Horváth K Lőrincz K 1   1 Csernek M Oszfolk  I 0
X Batisz M Szabó P X   1 Matos  B Potóczky A 0
X Mundi Gy Dian I X   0 Simonyi Dóra Csapó L 1
  2011. V. 8.              
                 
2 Érd Gödöllő 8   6 Szigetszmiklós Gyömrő 4
                 
0 Sinka Cs Bándy A 1   1 Martini B Gáspár Z 0
0 Nagy Cs Reznák A 1   1 Szalanczy E Komjáthy A 0
X Horváth S Ruttkay  P X   0 Lantos A Kónya B 1
X Varga J Sillye K X   1 Bertók B Fábián B 0
X Pápai J Kőszegi L X   x Leidl I Kerekes L x
0 Holtság I Bajnóczi P 1   0 Benkovics P Fábián L 1
0 Rónyai I Kozma G 1   x Légrády L Kollman  L x
0 Czipp  J Veréb  B 1   0 Németh A Béki G 1
X sr Hajós J Fehér M X   1 Kecskés N Légrádi A 0
0 Hajós Á Molnár L 1   1 Kiss G Piszár L 0
  2011. V. 8.            
                 
2 Törökbálint Dunaharaszti 8   0,5 Erdőkertes Nagykáta 9,5
                 
x Kovács Zs dr Bencze L x   0 Maráczi E Muhari I 1
0 Czeglédi L Kovács I 1   0 Szakály B Simon L 1
0 Szegedi A Igaz P 1   0 Babér  B Gulyás A 1
0 Kovács G Kalmár K 0   0 Várhegyi  M Pásztor M 1
0 Pilis P Botos J 1   0 Gyepesi I Nyámádi A 1
1 Pálinkás T Gál J 0   0 Dr Farkas J Társi M 1
0 Margittai G Markos Á 1   X Kazi  L Ács T X
x Matura J Firnigel J x   0 Fodor  G Csajági M 1
0 Kicsindy J Bege Á 0   0 Szabó D Fodor  B 1
0 Pilmayer Kat. Ladányi P  1   0 Kovács L Göödöllei Zs 1
                 
                 
                 
                 
  2010 - 2011 VÉGEREDMÉNY            
                 
1 SZIGETSZENTMIKLÓS 82,5          
2 GÖDÖLLŐ 76          
3 DUNAHARASZTI 74,5          
4 NAGYKÁTA 70          
5 VÁC 65,5          
6 SZENTENDRE 52          
7 DUNAKESZI 48,5          
8 ÉRD 44          
9 TÖRÖKBÁLINT 42,5          
10 GYÖMRŐ 41          
11 ERDŐKERTES 33          
12 BIATORBÁGY 30,5          

I. osztály

                           
                           
  2010 - 2011. Pest megyei Cs. B.  I. osztály              
               
                           
2010. IX. 19.  1 forduló                    
                           
3,5 Szigetbecse Galgavidék 6,5   5,5 Szob Dunaharaszti 4,5   3 Fót Vác 7
                           
1 Áj  L Tóth  M 0   0 Szentgyörgyi S Ruska  Z 1   1 Kovács  Zs Müller  B 0
0 Keresztesi J Takács  P 1   1 Molnár  G Deák Emőke 0   1 Szlabey  G Dér  Á 0
0 Schwarzenberger Virganc  R 1   0 Besztercsényi T Bozsoki J 1   - Gruz  J Török  T +
0 Eigler  Gy Pásztor  Z 1   X Virág  S Kaltenecker A X   0 Kárpáti  B Solti G 1
0 Kiss  M Bényi A 1   0 Havellant  P Murányi G 1   X Szabó Gy dr  Birk  B X
1 Boros  L Kronovetter 0   1 Maisztorovics P Bege  V 0   X Kárpáti  K Thuróczy  Zs X
0 Szabó  M Benedek A 1   1 Csiba  B Lőrincz  J 0   0 Vas  F Kővölgyi  K 1
X Bubori  B Téglás  M X   0 Jakus  L Bege  L 1   0 Tőke  Tímea Szaniszló J 1
0 Rigó  J László B 1   1 Baranyi Gy Bege  M 0   0 Katulin  P Burik  J 1
1 Baranyai I   0   1 Lőrincz I Jr  Ruska  Z 0   0 Rujp  T Kovács  T 1
                           
                           
2010.  X. 17.  ---    2 .forduló                    
                           
4,5 Dunaharaszti Galgavidék 5,5   10 Vác Szigetbecse 0   5,5 Szob Fót 4,5
                           
X Ruska  Z Tóth  M X   1 Müller  B Áj  L 0   1 Szentgyörgyi  S Szlabey  G 0
0 Deák Emőke Virganc  R 1   1 Török T Keresztesi  J 0   X Molnár  G Rinyu J X
X Bozsoki  J Kuthi  B X   1 Solti G Eigler  Gy 0   0 Besztercsényi T Gruz  J 1
1 Kaltenecker  A Pásztor  Z 0   1 dr Birk  B Kiss  M 0   1 Virág  S Kárpáti  B 0
X Murányi  G Tóth  D X   1 Thuróczy  Zs Boros  L 0   X Szabó Gy Kárpáti G X
1 jr  Dr Bányai  M Pásztor  Á 0   1 Kővölgyi  K Szabó  M 0   X Maisztorovics  P Szabó Gy X
0 Bege  V Bényi  A 1   1 Szaniszló  J Bubori  B 0   1 Jakus  L Kárpáti  K 0
0 Ladányi  P Kronovetter M 1   1 Burik  J Rigó  J 0   0 Baranyi Gy Csorba  R 1
0 Bege  L László  B 1   1 Kovács  T Szabó  Z 0   0 Bogányi  G Vas  F 1
1 Bege  M   0   1 Burkódi  G Baranyai I 0   1 Kendrik G Gyurkovics G 0
                           
                           
                           
                           
2010. XI. 14. ----   3. forduló                    
                           
5,5 Fót Dunaharaszti 4,5   3,5 Szigetbecse Szob 6,5   3 Galgavidék Vác 7
                           
1 Vrona M Schubert  Gy 0   1 Áj  L Szentgyörgyi S 0   0 Tóth M Müller  B 1
1 Szlabey  G Ruska  Z 0   0 Keresztesi J Molnár  G 1   0 Virganc  R Török T 1
X Gruz  J Deák Emőke X   0 Schwarczenberger Zs Besztercsényi T 1   X Kuthi B Solti  G X
1 Kárpáti G Bozsoki J 0   0 Eigler  Gy Virág  S 1   1 Pásztor  Z dr Birk B 0
X Szabó Gy Kaltenecker A X   0 Kiss M Szabó Gy 1   X Tóth D Thuróczy  Zs X
0 Kárpáti  K Murányi G 1   1 Boros L Havellant  P 0   0 Bényi A Kövölgyi K 1
X Csorba R Surányi P X   1 Szabó M Maisztorovics  P 0   0 Kronovetter  M Szaniszló J 1
1 Vas  F Jr Bányai M dr 0   X Bubori B Csiba  B X   1 Kókai P Burik József 0
0 Tőke Tímea Bege V 1   0 Dr Csuka Gy Jakus  L 1   0 Téglás  M Berczeli I 1
0 Gyurkovics G Kökény N 1   0 Rigó J Lőrincz I 1   0 László  B Kovács  T 1
                           
                           
2010.  XI. 28. ----  4. forduló                    
                           
4,5 Dunaharaszti Vác 5,5   6,5 Szob Galgavidék 3,5   3,5 Fót Szigetbecse 6,5
                           
X Markos  Á Műller  B X   X Szentgyörgyi S Tóth M X   X Vrona  M Áj  L X
0 Firnigel J Solti G 1   1 Molnár G Pásztor Z 0   0 Szlabey  G Keresztesi J 1
X Ruska  Z dr Birk B X   X Virág  S Pásztor Á X   X Gruz J Schwarczen. Zs X
1 Bozsoki J Thuróczy  Zs 0   0 Szabó Gy Bényi A 1   0 Kárpáti B Eigler  Gy 1
1 Kaltenecker  A Kővölgyi K 0   X Maisztorovics P Kronovetter  M X   1 Kárpáti G Boros L 0
X Murányi G Szaniszló J X   1 Csiba  B Nagy K 0   X Szabó Gy Szabó M X
1 Surányi P Burik J 0   0 Jakus L Téglás  M 1   X Kárpáti K Bubori B X
0 Bege V Berczeli I 1   1 Baranyai Gy Kapitz T 0   X Vas F Dr Csuka  Gy X
0 Lőrincz J Kovács T 1   1 Lőrincz I Kapitz D 0   0 Tőke Tímea Rigó J 1
0 Bege L Burkodi  G 1   1 Repiczki T László B 0   0 Rujp I Szabó Z 1
                           
                           
                           
                           
2011. II. 13. -----   5. forduló                    
                           
                           
3,5 Szigetbecse Dunaharaszti 6,5   4,5 Vác Szob 5,5   6 Galgavidék Fót 4
                           
1 Áj L Jr Leidl  I 0   X Müller  B Szentgyörgyi S X   0 Tóth M Vrona M 1
X Keresztesi J Ruska Z X   X Solti G Molnár  G X   1 Virganc R Szlabey  G 0
0 Schwarcz. Zs Deák Emőke 1   X dr Birk B Besztercsényi T X   X Kuthi B Rinyu J X
X Kiss M dr Bányai M X   X Thúróczy Zs Virág S X   X Pásztor Z Grúz J X
0 Boros L Bozsoki J 1   1 Kővölgyi K Szabó Gy 0   X Tóth D Kárpáti B X
0 Szabó M Kaltenecker A 1   1 Szaniszló J Szász J 0   X Kronovetter M Szabó Gy X
0 Bubori B Surányi P 1   0 Burik J Havellant P 1   0 Kókai P Kárpáti K 1
1 Rigó J dr Bányai M 0   0 Berczeli I Maisztorovics P 1   1 Téglás M Csorba R 0
X Szabó Z Bege V X   0 Kovács T Csiba  B 1   1 Kapitz D Sviridova Polina 0
0 Baranyai I Kökény N 1   X Burkódi G Jakus  L X   1 László B Rujp I 0
                           
                           
2011. II. 27. -----   6. forduló                    
                           
                           
6,5 Dunaharaszti Szob 3,5   4,5 Vác Fót 5,5   6 Galgavidék Szigetbecse 4
                           
1 Fehér L Molnár G 0   0 Müller  B Vrona M 1   0 Tóth M Áj L 1
0 Ruska Z Besztercsényi T 1   0 Dér Á Szlabey  G 1   0 Virganc  R Keresztesi J 1
X Deák Emőke Virág  S X   X Solti G Grúz J X   1 Kuthi B Kiss M 0
X dr Bányai M Havellant P X   1 dr Birk B Kárpáti B 0   1 Pásztor Z Boros L 0
1 Bozsoki J Maisztrovics P 0   0 Thúróczy Zs Kárpáti G 1   X Tóth D Szabó M X
1 Kaltenecker A Csiba B 0   1 Kővölgyi K Kárpáti K 0   1 Bényi A Bubori B 0
1 Surányi P Jakus L 0   0 Szaniszló J Csorba R 1   X Kronovetter M Dr Csuka Gy X
X dr Bányai M Baranyi Gy X   X Burik J Vas Ferenc X   1 Téglás M Rigó J 0
X Bege V Bogányi G X   1 Kovács T Tőke Tímea 0   1 Kapitz D Szabó Z 0
X Kökény N Lőrincz I X   X Burkódi G Sviridova Polina X   0 László B Baranyai I 1
  2011. III. 1. jött                 2011. III. 5.    
                           
                           
                           
                           
2011. III. 6. -----   7. forduló                    
                           
                           
3 Galgavidék Dunaharaszti 7   1,5 Szigetbecse Vác 8,5   7 Fót Szob 3
                           
X Tóth  M Fehér L X   X Áj L Kiss P X   1 Kovács Zs. Szentgyörgyi S 0
X Virganc R Ruska  Z X   0 Keresztesi J Müller B 1   1 Vrona M Molnár G 0
X Kuthi B Deák Emőke X   X Schwarcz. Zs Solti G X   1 Szlabey  G Virág  S 0
X Tóth D dr Bányai M X   X Kiss M Thuróczy Zs X   1 Grúz J Szabó Gy. 0
0 Bényi A Bozsoki J 1   0 Boros L Slezák D 1   1 Kárpáti B Menyes K. 0
X Kronovetter M Kaltenecker A X   0 Szabó M Kővölgyi K 1   1 Kárpáti G Szász J. 0
0 Kókai P Surányi P 1   0 Bubori B Szaniszló J 1   X Szabó Gy. Havellant P. X
0 Téglás M dr Bányai Miklós 1   0 Dr Csuka Gy Burik J 1   0 Kárpáti K Maisztorovics P. 1
0 Kapitz T Bege V 1   0 Szabó Z Halász J 1   X Vas Ferenc Jakus L. X
X László B Kökény N X   0 Baranyai I Kovács T 1   0 Tőke Tímea Lőrincz I 1
  2011. III. 10.         2011. III. 8.         2011. III. 6.    
                           
                           
2011. III. 20. -----   8. forduló                    
                           
                           
6,5 Dunaharaszti Fót 3,5   7,5 Szob Szigetbecse 2,5   8 Vác Galgavidék 2
                           
X Schubert  Gy Kovács Zs X   X Szentgyörgyi S Áj  L X   1 Slezák Á Tóth M 0
1 Frank J Vrona M 1   X Molnár G Keresztesi J X   1 Müller B Virganc R 0
0 Ruska  Z Szlabey G 1   1 Besztercsényi T Kiss M 0   1 Solti G Pásztor Z 0
1 Deák Emőke Gruz J 0   1 Virág  S Boros L 0   0 dr Birk  B Pásztor Á 1
1 dr Bányai M Kárpáti G 0   1 Szabó Gy Szabó M 0   0 Thuróczy Zs Bényi A 1
0 Bozsoki J Szabó Gy 1   X Havellant P Bubori B X   1 Slezák D Téglás M 0
1 Kaltenecker A Kárpáti K 0   X Maisztorovics P Dr Csuka Gy X   1 Kövölgyi K Kapitz T 0
0 Murányi G Vas  F 1   1 Csiba  B Rigó J 0   1 Szaniszló J Kapitz D 0
1 dr Bányai M  jr Tőke Tímea 0   1 Jakus L Baranyai I 0   1 Burik J László B 0
1 Kökény N Rujp I 0   X Baranyi Gy Bláboli A X   1 Kovács T Steyer F 0
  2011.  II. 24.         2011. III. 24.         2011. III. 22.    
                           
                           
2011. IV. 3. -----   9. forduló                    
                           
2,5 Vác Dunaharaszti 7,5   6 Galgavidék Szob 4   3,5 Szigetbecse Fót 6,5
                           
X Müller B Gál  J X   0 Tóth  M Szentgyörgyi S 1   X Áj  L Örtel E X
0 Solti G Markos Á 1   X Takács P Molnár  G X   0 Keresztesi J Vrona M 1
0 dr Birk B Firnigel J 1   X Virganc  R Besztercsényi T X   0 Schwarczegb. Paksi Gy 1
0 Thuróczy Zs Ruska  Z 1   X Pásztor  Z Virág  S X   1 Kiss M Szlabey  G 0
X Slezák D Deák Emőke X   1 Pásztor Á Szabó Gy 0   0 Boros L Rinyu J 1
0 Kövölgyi K dr Bányai M 1   1 Bényi A Havellant  P 0   X Szabó M Szabó Gy X
X Szaniszló J Kaltenecker A X   0 Kronovetter M Maisztorovics P 1   X Bubori B Csorba R X
0 Burik J Murányi G 1   1 Téglás  M Jakus  L 0   0 Dr Csuka Gy Vas F 1
1 Kovács T dr Bányai M 0   1 Kapitz T Baranyi Gy 0   0 Rigó J Markó Cs 1
0 Burkodi G Kökény  N 1   X Kapitz D Lőrincz I X   1 Baranyai I Békási Zs 0
  2011. IV. 5.         2011. IV. 9.         2011. IV. 5.    
                           
                           
2011. V. 8. -----   10 forduló                    
                           
8 Dunaharaszti Szigetbecse 2   8,5 Fót Galgavidék 1,5   5 Szob Vác 5
                           
1 Schubert Gy Áj L 0   1 Örtel E Tóth M 0   x Szentgyörgyi S Müller  B x
1 Fehér  L Keresztesi J 0   1 Vrona M Takács P 0   x Molnár G Solti G x
x Ruska  Z Schwarzenb. Zs X   1 Szlabey G Virganc R 0   x Besztercsényi T dr Birk B x
1 dr Bányai M id Kiss M 0   1 Rinyú J Pásztor Z 0   x Virág S Thuróczy Zs x
1 Kaltenecker A Boros L 0   X Grúz J Tóth D X   x Havellant P Slezák D x
1 Murányi G Szabó M 0   1 Kárpáti B Pásztor Á 0   1 Maisztorovics P Kövölgyi K 0
X Surányi P Bubori B X   1 Kárpáti G Benedek A 0   x Csiba  B Szaniszló J x
1 Kökény N Rigó J 0   0 Csorba R Téglás M 1   x Baranyi Gy Burik J x
0 Bege L Szabó Z 1   1 Vas F László B 0   x Lőrincz I Kovács T x
1 Bege M Baranyai I 0   1 Sviridova Polina Steyer  F 0   0 Repiczki T Burkódi G 1
  2011. V. 13.                        
                           
                           
                           
  Végeredmény                      
  2010 - 2011. csb. I. osztály                      
1 Vác 62,5                      
2 Dunaharaszti 60                      
3 Szob 52,5                      
4 Fót 51,5                      
5 Galgavidék 43                      
6 Szigetbecse 30,5