Kedves  Csapatvezetők !

ÉVZÁRÓ:  2007. MÁJUS 21-ÉN HÉTFŐN  18 órakor – Dunakeszi Széchenyi István Iskola   ( Károlyi M u 23.)

  1. A 2006 – 2007. év értékelése
  2. A 2007 – 2008. évről , csapatbajnokságról, egyéni versenyekről, vonalhúzásról…..
  3. Díjkiosztás
  4. osztályban a két csoport küzdelme befejeződött. Köszönöm a csapatok sportszerű küzdelmét, sajnos Budakalászt kétszeri ki nem állás miatt törölni kellett a bajnokságból.
2007. május 13. helyosztó végeredménye
 
1 - 2. Törökbálint 4,5   1. Gödi SC
  GÖDI SC 5,5   2. Törökbálint
3 - 4. VÁC 5,5   3.  Vác
  Dunaharaszti 4,5   4. Dunaharaszti
5 - 6. SZÁZHALOMBATTA 5,5   5. Százhalombatta
  Nagykáta 4,5   6. Nagykáta
7 - 8. SZIGETSZENTMÁRTON 5   7. Szigetszentmárton
  Erdőkertes 5   8. Erdőkertes
9 - 10. DUNAKESZI 7,5   9. Dunakeszi
  Érd 2,5   10. Érd
11 - 12. GÖDÖLLŐ 7,5   11. Gödöllő
  Gyömrő 2,5   12. Gyömrő
13 - 14 GÖDI  SE 6,5   13. Gödi SE
  Abony 3,5   14. Abony
15 - 16 SZOB 6,5   15. Szob
  Zsámbék 3,5   16. Zsámbék
17 - 18 Galgavidék 3,5   17. Fót
  FÓT 6,5   18. Galgavidék

 

  1. április 22.I. osztály  9. forduló:

 

Szalkai csoport                                                           Hoschek csoport

Szob – Gödi SC                  1,5 – 8,5                         Abony – Zsámbék                  5,5 – 4,5

Galgavidék – Nagykáta       4 – 6                           Szigetszentmárton – Érd       6,5 – 3,5

Vác – Gödi SE                    7,5 – 2,5                        Törökbálint – Dunaharaszti  5,5 – 4,5

Dunakeszi – Gödöllő             5 – 5     Fót – Erdőkertes 4 - 6

  1. GödiSC 65                                           Törökbálint                59
  2. Vác 55,5                                        Dunaharaszti             42
  3. Nagykáta 48,5                                        Százhalombatta          41
  4. Erdőkertes 47                                           Szigetszentmárton     39
  5. Dunakeszi 45                                           Érd                             32,5
  6. Gödöllő 40,5                                        Gyömrő                      28,5
  7. GödiSE 39,5                                        Abony                         20
  8. Szob 37,5                                        Zsámbék                    18
  9. Galgavidék36,5       10. Fót  35 pont

 

  1. május 13-án 10 órakor a döntő párosítása

1 – 2. Törökbálint – Gödi SC                                    13 – 14.  Gödi SE - Abony

3 – 4. Vác – Dunaharaszti                                          15 – 16.  Szob - Zsámbék

5 – 6. Százhalombatta – Nagykáta                            17 – 18.   Galgavidék - Fót

7  - 8. Szigetszentmárton – Erdőkertes

9 – 10. Dunakeszi – Érd

11 – 12. Gödöllő – Gyömrő

        Döntetlen esetén a hozott magasabb pont  dönt.                                                

 

Elképzelés:

  1. I. osztályba 12 csapat kerül ( Szalkai  csoport), a többi I/A-ban Hoschek csoportba
  2. I osztályba 10 csapat kerül a többi I/A csoportban
  3. A mai 5 fős I/A lenne -------- I / B csoport

           Az évzárón ezeket  megbeszéljük !!!

 

Abban az esetben ha a GYŐZTES felkerül  OB-ba,   akkor ( 11. vagy 13. helyen végzett csapat lép előre. Az el nem utazó csapat kizárja magát 1 – 10 vagy 1 – 12 helyezésből.

 

  1. május 5-én 10 órátólZsámbékon( Etyeki u 2 ) a X, PEST MEGYEI IFJÚSÁGI  Cs. B. !

 

Dunakeszi, 2007. április 23.                                         T. :  S. L.

 

  1. április 22.I. osztály  9. forduló:

 

Szalkai csoport                                                           Hoschek csoport

Szob – Gödi SC                  1,5 – 8,5                         Abony – Zsámbék                  5,5 – 4,5

Galgavidék – Nagykáta       4 – 6                           Szigetszentmárton – Érd       6,5 – 3,5

Vác – Gödi SE                    7,5 – 2,5                        Törökbálint – Dunaharaszti  5,5 – 4,5

Dunakeszi – Gödöllő             5 – 5     Fót – Erdőkertes 4 - 6

  1. GödiSC 65                                           Törökbálint                59
  2. Vác 55,5                                        Dunaharaszti             42
  3. Nagykáta 48,5                                        Százhalombatta          41
  4. Erdőkertes 47                                           Szigetszentmárton     39
  5. Dunakeszi 45                                           Érd                             32,5
  6. Gödöllő 40,5                                        Gyömrő                      28,5
  7. GödiSE 39,5                                        Abony                         20
  8. Szob 37,5                                        Zsámbék                    18
  9. Galgavidék36,5       10. Fót  35 pont

 

  1. május 13-án 10 órakor a döntő párosítása

1 – 2. Törökbálint – Gödi SC                                    13 – 14.  Gödi SE - Abony

3 – 4. Vác – Dunaharaszti                                          15 – 16.  Szob - Zsámbék

5 – 6. Százhalombatta – Nagykáta                            17 – 18.   Galgavidék - Fót

7  - 8. Szigetszentmárton – Erdőkertes

9 – 10. Dunakeszi – Érd

11 – 12. Gödöllő – Gyömrő

        Döntetlen esetén a hozott magasabb pont  dönt.     

  1. május 6.I / A     9. forduló

 

 

Vác – Pomáz                          4 – 1

Alag – Szigetszentmárton     2,5 – 2,5

Zsámbék – Kóka                   1 – 4

Visegrád – Törökbálint         2 – 3

 

   Pest megye 2006 – 2007. évi I / A sakkcsapatbajnokság 

 

                                   VÉGEREDMÉNYE:

 

  1.       Kóka     30

 

  1.  Szigetszentmárton   26                     3. Törökbálint       22,5

 

  1. Veresegyház 21
  2. Visegrád20
  3. Alag 18,5
  4. Vác18,5
  5. Zsámbék 13,5
  6. Pomáz 11

 

     GRATULÁLUNK :       Kóka csapatának !

                   Csapatvezetőjének :  TARNÓCZKI  JÓZSEFNEK  !

 

KÖSZÖNÖM  a  csapatvezetők munkáját és a sportszerű küzdelmet !